3

Na tym filmiku wyraźnie widać z jaką łatwością Messi wykonywał te 11 :) ale jestem pewien że to wróci ! Leo już na pewno nad tym popracuje :D

0

A co do Messiego to też ktoś grubo w tym artykule przesadził. Gość zagrał kapitalne zawody a to co zrobił przy drugiej bramce Suareza to czysty Geniusz Argentyńczyka. Niewykorzystany karny boli, ale wkurzony Messi to dla nas lepiej ! jestem pewien, że do następnej 11 podejdzie i pewnie ją wykorzysta :)

2

Barca ma ten jeden problem .. zawsze jeśli pierwszą połowę zagrają bardzo dobrą to druga zwykle o wiele słabszą i na odwrót. Moim zdaniem to tylko albo aż tyle brakuje temu zespołowi do doskonałości. Bo to co robili w pierwszej połowie z City to było doskonałe może nie licząc skuteczności ! Visca El Barca !!!

1

a po meczu powie "MIAŁEM nadzieję że tym razem bd inaczej" :D

1

Chyba Pauza za kartki :)

0

to jest Barcelona, Klub od którego wymaga się zwycięstw zawsze i z każdym i w tym klubie po każdej pojedynczej porażce jest potrzebne odrodzenie a jeśli zdarzy się więcej niż jedna porażka w krótkim czasie to dla sympatyków Barcy jest to katastrofa :> tak to niestety wygląda ale oby nie było potrzebnych wiele odrodzeń do końca sezonu ! Visca El Barca !

1

wszystkich nigdy nie zrozumiesz bo każdy ma swoje zdanie Kolego ;) Real na pewno jest w stanie wygrać kilkanaście meczy z rzędu i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości ! Barcelona musi wygrywać ale to już nie wystarczy dla tego każdy Bordowo-Granatowy Kibic ma nadzieję że Real zgubi pkt :)

1

Możesz mieć rację, ale moim zdaniem właśnie tego Andres'owi ostatnimi czasy brakuje tej szybkości on często gubi się w tym co robi a przede wszystkim w tym co chciałby robić nasz magik :) dlatego uważam że powinien zagrać w środku Xavi z Rakitic'iem ale zobaczymy co Trener zdecyduje on ma na pewno szerszy wgląd w tą sprawę niż my i miejmy nadzieję że wybierze słusznie :) ale chętnie wrócę do tej dyskusji po meczu :> Pozdrawiam

2

wszystko Ok tylko zamiast Iniesty wstawiłbym Xaviego on jest potrzebny w takim meczu ! musimy grać przede wszystkim cierpliwie a on jest do tego niezbędny :)

15

Czyli jadą wszyscy ! Armia Enrique Po Zwycięstwo ! Musi być Dobrze

0

Jestem pewien że będzie dobrze ! żeby pokonać we wtorek Wielką Barce, City będzie musiało zagrać mecz życia a i to może być za mało bo jeśli nasi wojownicy wyjdą zmotywowani do walki i zostawią na boisku serducha to nic ich nie powstrzyma !! nie ma takiej możliwości. Barca jest Wielka ! Visca El Barca ! Do boju po ćwierćfinał ! Barca Barca Baarca !

2

"Barca słabnie" miazga jedenaście zwycięstw z rzędu jeden mały wypadek a tu Barca słabnie hahaha As i wszystko jasne :D

10

Jak dla mnie to był tylko mały wypadek przy pracy i w końcowym rozrachunku nic nie zmieni jak dla mnie Barca wygra potrójną koronę :) jest w wyśmienitej formie a to było małe potknięcie :) VeB

0

Że ledwo dotknięcie cr to przemoc i ze on strasznie po tym cierpi to wiedziałem ale nie wiedziałem ze 3 słowa powiedziane kilka razy to tez przemoc :D

1

Messi mistrzu apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

3

Teraz będą wszędzie szukać jakichkolwiek dowodów żeby Barcelonę udupic a jak cr bił na boisku kogoś to korzystali tylko z protokołu " sędziego" widać kto tym wszystkim rządzi nie ma co ... Barcie idzie coraz lepiej to Floro bd szukał gdzie by nam nogę podłożyć .. Polityka madrycka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?