SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na tym filmiku wyraźnie widać z jaką łatwością Messi wykonywał te 11 :) ale jestem pewien że to wróci ! Leo już na pewno nad tym popracuje :D
0
A co do Messiego to też ktoś grubo w tym artykule przesadził. Gość zagrał kapitalne zawody a to co zrobił przy drugiej bramce Suareza to czysty Geniusz Argentyńczyka. Niewykorzystany karny boli, ale wkurzony Messi to dla nas lepiej ! jestem pewien, że do następnej 11 podejdzie i pewnie ją wykorzysta :)
2
Barca ma ten jeden problem .. zawsze jeśli pierwszą połowę zagrają bardzo dobrą to druga zwykle o wiele słabszą i na odwrót. Moim zdaniem to tylko albo aż tyle brakuje temu zespołowi do doskonałości. Bo to co robili w pierwszej połowie z City to było doskonałe może nie licząc skuteczności ! Visca El Barca !!!
1
a po meczu powie "MIAŁEM nadzieję że tym razem bd inaczej" :D
1
Chyba Pauza za kartki :)
0
to jest Barcelona, Klub od którego wymaga się zwycięstw zawsze i z każdym i w tym klubie po każdej pojedynczej porażce jest potrzebne odrodzenie a jeśli zdarzy się więcej niż jedna porażka w krótkim czasie to dla sympatyków Barcy jest to katastrofa :> tak to niestety wygląda ale oby nie było potrzebnych wiele odrodzeń do końca sezonu ! Visca El Barca !
1
wszystkich nigdy nie zrozumiesz bo każdy ma swoje zdanie Kolego ;) Real na pewno jest w stanie wygrać kilkanaście meczy z rzędu i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości ! Barcelona musi wygrywać ale to już nie wystarczy dla tego każdy Bordowo-Granatowy Kibic ma nadzieję że Real zgubi pkt :)
1
Możesz mieć rację, ale moim zdaniem właśnie tego Andres'owi ostatnimi czasy brakuje tej szybkości on często gubi się w tym co robi a przede wszystkim w tym co chciałby robić nasz magik :) dlatego uważam że powinien zagrać w środku Xavi z Rakitic'iem ale zobaczymy co Trener zdecyduje on ma na pewno szerszy wgląd w tą sprawę niż my i miejmy nadzieję że wybierze słusznie :) ale chętnie wrócę do tej dyskusji po meczu :> Pozdrawiam
2
wszystko Ok tylko zamiast Iniesty wstawiłbym Xaviego on jest potrzebny w takim meczu ! musimy grać przede wszystkim cierpliwie a on jest do tego niezbędny :)
15
Czyli jadą wszyscy ! Armia Enrique Po Zwycięstwo ! Musi być Dobrze
0
Jestem pewien że będzie dobrze ! żeby pokonać we wtorek Wielką Barce, City będzie musiało zagrać mecz życia a i to może być za mało bo jeśli nasi wojownicy wyjdą zmotywowani do walki i zostawią na boisku serducha to nic ich nie powstrzyma !! nie ma takiej możliwości. Barca jest Wielka ! Visca El Barca ! Do boju po ćwierćfinał ! Barca Barca Baarca !
2
"Barca słabnie" miazga jedenaście zwycięstw z rzędu jeden mały wypadek a tu Barca słabnie hahaha As i wszystko jasne :D
10
Jak dla mnie to był tylko mały wypadek przy pracy i w końcowym rozrachunku nic nie zmieni jak dla mnie Barca wygra potrójną koronę :) jest w wyśmienitej formie a to było małe potknięcie :) VeB
0
Że ledwo dotknięcie cr to przemoc i ze on strasznie po tym cierpi to wiedziałem ale nie wiedziałem ze 3 słowa powiedziane kilka razy to tez przemoc :D
1
Messi mistrzu apetyt rośnie w miarę jedzenia :D
3
Teraz będą wszędzie szukać jakichkolwiek dowodów żeby Barcelonę udupic a jak cr bił na boisku kogoś to korzystali tylko z protokołu " sędziego" widać kto tym wszystkim rządzi nie ma co ... Barcie idzie coraz lepiej to Floro bd szukał gdzie by nam nogę podłożyć .. Polityka madrycka