3

jeśli zdąży i bd w 100% to myśle że powinien zagrać bo bd to ogromne wzmocnienie patrząc na nasze prawe skrzydło ostatnio .. nie po to się leczy żeby siedzieć na ławce ^^ oczywiście jak nie będzie całkiem zdrowy to masz racje nie ma co ryzykować ;)

0

gooool

0

dzieki :D

0

czy jeśli mam nc + ale nie mam wykupionych canal + moge wykupić wtedy tylko te eleven ?

2

jakiego żelu użyje :D

1

2-1 ;)

0

Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie że to będzie mecz zwrotny Barcy i wyjdziemy w końcu na prostą z tą marną defensywą szczególnie ;)

1

Krótka odpowiedź - NIE :)

0

Myślicie że to bd bramka roku w tym głosowaniu ?

0

117 ;) jeszcze 2 i rekord pobity !

0

całość tzn mecz + ceremonia wręczenia pucharu czy sama ceremonia ?

0

i o jeden piłkarz mniej w kadrze ? bardzo mądrze ...

0

a nie trzy ? 38 kolejka la liga, finał Pucharu Hiszpanii i Ligi Mistrzów :) gdzie czwarte ?

0

Sport: W czwartek konferencja prasowa Xaviego, który ogłosi odejście z Barçy. W sobotę pożegnanie w trakcie meczu z Deportivo.
Nadszedł ten smutny moment :/ Powodzenia Generale :)

0

Dokładnie :D

0

Sssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

0

taaa ... i ze 105 ligowych bramek strzelonych przez Barcelone MSN ma 108 ?

0

ten rekord jest już bardzo blisko :) 10 bramek w 6 (oby 7) meczach to jest na wyciągnięcie ręki ;) ale ten rekord bd tylko przez jeden sezon bo w następnym wielkie MNS wyśrubuję myślę że tak do 130/135 trafień !

0

ja :D :D tylko żeby jeszcze w miare pogoda dopisała ! ;)

0

"drugim najlepszym" wyraźnie pisze :)

0

to bramki w samej lidze a nie we wszystkich rozgrywkach ;)

0

nie włączaj ;)

1

MSN *

0

Nareszcie ! Powodzenia !!!

0

ale pewnie tylko Canal+Sport no nie ? czy jest jakaś szansa że na Nsport+ ?

0

rewanż pójdzie w TVP ?

0

Komentarz usunięty

0

może i nie ta sama maszyna ale chodzi o to że Barca to całkiem inna drużyna, drużyna silna i chcąca tryumfować ! wtedy było wiele problemów związanych z trenerem i zarządem jak zwykle ! teraz wygląda to inaczej o 180 stopni :) Visca El Barca !!!

1

czy ja wiem .. w tym miesiącu damy radę Espanyol i Getafe ja gorzej widzę maj .. :D :D

0

ten czat to bardzo dobry pomysł moim zdaniem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?