SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
jeśli zdąży i bd w 100% to myśle że powinien zagrać bo bd to ogromne wzmocnienie patrząc na nasze prawe skrzydło ostatnio .. nie po to się leczy żeby siedzieć na ławce ^^ oczywiście jak nie będzie całkiem zdrowy to masz racje nie ma co ryzykować ;)
0
gooool
0
dzieki :D
0
czy jeśli mam nc + ale nie mam wykupionych canal + moge wykupić wtedy tylko te eleven ?
2
jakiego żelu użyje :D
1
2-1 ;)
0
Nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie że to będzie mecz zwrotny Barcy i wyjdziemy w końcu na prostą z tą marną defensywą szczególnie ;)
1
Krótka odpowiedź - NIE :)
0
Myślicie że to bd bramka roku w tym głosowaniu ?
0
117 ;) jeszcze 2 i rekord pobity !
0
całość tzn mecz + ceremonia wręczenia pucharu czy sama ceremonia ?
0
i o jeden piłkarz mniej w kadrze ? bardzo mądrze ...
0
a nie trzy ? 38 kolejka la liga, finał Pucharu Hiszpanii i Ligi Mistrzów :) gdzie czwarte ?
0
Sport: W czwartek konferencja prasowa Xaviego, który ogłosi odejście z Barçy. W sobotę pożegnanie w trakcie meczu z Deportivo.
Nadszedł ten smutny moment :/ Powodzenia Generale :)
0
Dokładnie :D
0
Sssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
0
taaa ... i ze 105 ligowych bramek strzelonych przez Barcelone MSN ma 108 ?
0
ten rekord jest już bardzo blisko :) 10 bramek w 6 (oby 7) meczach to jest na wyciągnięcie ręki ;) ale ten rekord bd tylko przez jeden sezon bo w następnym wielkie MNS wyśrubuję myślę że tak do 130/135 trafień !
0
ja :D :D tylko żeby jeszcze w miare pogoda dopisała ! ;)
0
"drugim najlepszym" wyraźnie pisze :)
0
to bramki w samej lidze a nie we wszystkich rozgrywkach ;)
0
nie włączaj ;)
1
MSN *
0
Nareszcie ! Powodzenia !!!
0
ale pewnie tylko Canal+Sport no nie ? czy jest jakaś szansa że na Nsport+ ?
0
rewanż pójdzie w TVP ?
0
Komentarz usunięty
0
może i nie ta sama maszyna ale chodzi o to że Barca to całkiem inna drużyna, drużyna silna i chcąca tryumfować ! wtedy było wiele problemów związanych z trenerem i zarządem jak zwykle ! teraz wygląda to inaczej o 180 stopni :) Visca El Barca !!!
1
czy ja wiem .. w tym miesiącu damy radę Espanyol i Getafe ja gorzej widzę maj .. :D :D
0
ten czat to bardzo dobry pomysł moim zdaniem ;)