0

Witaj w Klubie :/

0

nie :D

1

Muszę Cie zmartwić :D jedna cyferka nic nie wygrywa :/

0

podadzą pewnie niedługo po najbliższej kolejce Kolego :)

1

Jasne ze tak, każda wygrana realu daje im awans podobnie jak każde zwycięstwo daje awans City. Remis bezbramkowy = dogrywka zaś remis bramkowy daje awans zespołowi z Anglii.

2

Poprawiłem :) nawet jakby sobie zmyślała to 100x lepiej czytało mi się jej komentarz niż Twój który napisałeś chyba tylko dlatego żeby poczuć się lepiej, bo może jesteś starszy.. ale tego nie wiemy bo u siebie nie wpisałeś daty urodzenia :)

10

Co ma do rzeczy jej wiek ? Ty jesteś taki dojrzały, ułożony i nie śni Ci się nic głupiego to zaje******. Nie masz się do czego przywalić ?

1

jakieś 15 km :P

2

właśnie chce sobie jechać samochodem odebrać :D dlatego tak wypytuje :P

2

Ok :D ale jak np jutro zobaczę na necie że prawko mam do odebrania to wtedy już na pewno jestem w tej bazie kierowców i grozi tylko 50 zl no nie ?

2

Mam pytanie do was :D Jakieś 2 tygodnie temu zdałem prawko a w niedziele (24 kwiecień ) miałem 18 i teraz prawko mam zamówione i czekam na odbiór, ale orientujecie się może czy gdybym teraz gdzieś pojechał to jeśli złapała by mnie policja to dostałbym mandat za brak dokumentu czy za jazdę bez uprawnień i możliwe odroczenie ?

0

denerwuje :D nawet bardzo .. ale trudno ! Dziekuje wszystkim za pomoc :)

0

Panowie i Panie :) ! zostałem poproszony żeby skombinować jakąś muzykę na 18 koleżanek. Ta 18 jest za 4h, z polskimi utworami dam radę gorzej zagraniczne ... bo ja słucham raczej polskiej muzyki :) Bardzo proszę o jakieś ciekawe propozycje (sprawdzone) z góry dziękuje !

1

Nie napisał że skończył tylko, że z chęcią by wrócił :D Może był kiedyś z mamą, jak była na wywiadówce u starszego brata :D

1

Ja nie wiem co Ci ludzie piszący tu komentarze mają w głowach, kryzys musiał przyjść, to są ludzie ! Fakt przyszedł w najgorszym momencie, ale to w tych gorszych momentach Kibice powinni wspierać Klub a nie jechać po nim i po zawodnikach, bo to nikomu nie pomaga ! Ja wierze i będę wierzył do końca i radzę wam to samo :) Chyba, że bardziej się przejmujecie tym, że w szkole wam ktoś pojedzie bo Barca przegrała, niż na Kibicowaniu ! Czy wy nie pamiętacie tego ile wam ten Klub już radości przysporzył ? I gwarantuje, że jeszcze przysporzy i to nawet w tym sezonie ! Ale trzeba w to wierzyć :) Tego Wam życzę i Pozdrawiam !!!
Visca el Barca !!! MES QUE UN CLUB -> Pamiętajcie :)

2

już zjadł :0 sie pozmieniało :P kiedys to rok trwał 12 miesiecy, tak mi sie zdaje ..

0

Serio kur** ?

1

Albo " ja pier****, co ona ma w pizd*** temperowke ?" Szwagry sobie mega :D

3

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D

4

Dla tych co już oglądają "Szwagrów" to jest nowy odcinek


a tym co nie oglądają to bardzo polecam :D !

0

Dziękuje wszystkim za kciuki ;) nie udało sie tym razem :P ale może następnym .. !

22

Za 10 min podchodzę do prawka 3-majcie kciuki komu się chce :D VeB

1

%%%

0

nie uwierze że się oszczędzali z Realem .. w pierwszej połowie graliśmy prawie tylko my (szkoda że głównie w środku pola)
a druga połowa była raczej wyrównana a Madryt wykorzystał swoje sytuacje czego my nie umieliśmy zrobić ! Porażka musiała w końcu przyjść i może dobrze że przyszła teraz bo mam wrażenie że nasi PIŁKARZE zaczynali "osiadać na laurach" ! wszystko przed nami ! Visca el Barca !!!

0

Było nie włączać :D

0

Jaki fart ...

0

Las Palmas zasłużylo !!

6

No nieźle :P ponad rok przed końcem tego sezonu ! Pocisnęli :D

1

nie dość że Suarez nie gra w podstawie to wydaje mi sie że wejdzie w drugiej i jeszcze sie wykartkuje ...

0

Najpierw dawali du** realowi a teraz oral-b :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?