Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwi mnie to że Jordi Alba nie gra w 1wszym składzie Valencii :)
0
Dobre oceny xD
0
Oby to sie skończyło dobrze bo remis albo porażka w grę nie wchodzą
ufam Pepowi i mam nadzieje że dobrze na tym wyjdzie
0
Licze na wygraną Barcy nie ważne ile aby tylko wygrała VEB
0
Czas na Thiago
Mam nadzieję że wyjdzie od początku
0
Powiem tak Busi za pare lat będzie najlepszym DM na świecie
0
mam nadzieje że takie coś się już nie powtórzy
Zdrowia Messi!
0
Zawsze chciałem Kuna w Barcie może kiedyś to się spełni
0
Strzelaj bramki w LM przeciwko Realowi żeby nie wyszli z grupy
Dzięki za te bramki które strzeliłeś a szczególnie w GD
POWODZENIA ZLATAN
0
Jak Ibra odejdzie to chciałbym widzieć Aguero w naszym zespole
0
hellrond
Aguero :)
0
Jak sprzedamy Ibrahimovicia to powinniśmy kupić Aguero
0
Jak sprzedamy Ibrahimovicia to ja bym kupił Aguero
0
Niech Milan daje 40 mln + Pato jak tak bardzo zależy im na Ibrahomoviciu
0
Real z grupy nie wyjdzie irek tego dopilnuje :)
0
Powodzenia Victor mam nadzieję że się pokażesz z dobrej strony
0
ObiektywnyKibic
Popłacz się dzieciaku myślisz że jak Chelsea wygrała 2x po 6:0 to już jesteście najlepsi? szkoda że Chelsea nie może grać z Barca w grupie tak to byście będzki od nas dostali jak zawsze
0
ObiektywnyKibic
Popłacz się że Chelsea ani razu nie wygrała ligi mistrzów
0
szymonst
Ale Yaya sam chciał odejsc i zarząd go póscil bo po co mają
trzymać zawodnika na siłe
0
Antykatalonia
Przypomnij mi ostatnie wyniki GD bo juz zapomnialem? :)
0
legenda puyol
tak na TVP SPORT
0
Czyli transfer może jeszcze być
0
komentarz usnięty
0
Jutro zobaczycie że Ibra strzeli bramkę
i uratuje naszą drużyne
0
Najlepsze rozwiązanie to kupić senne właśnie za 2-3sezony
będziemy mieli młodziaków :)
0
Mi się najlepiej podoba Pacheco
Szkoda że go sprzedaliśmy do Liverpoolu
0
Każdy kopiuje nasz styl gry
0
Ibra musi zostac pamietajmy ze to ON strzelil bramke w GD
0
bedzie na transfery
0
bedzie na transfery