Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@vanharren dokładnie, Roberto już dawno nie powinno tu być. Natomiast Alba już też nie daje tego co kiedyś i następny sezon powinniśmy zaufać w 100% Balde
4
Powinniśmy odpuścić Silvę i pieniądze zainwestować w PO. Spośród realnych i dobrych opcji, to brać pod uwagę możemy Foytha, Dumfriesa i Frimponga inni zawodnicy nie przychodzą do głowy.
0
@Dawidfcb1998 dokładnie, ta dwójka najlepsza z wymienionych, aczkolwiek wyżej stawiam Foytha bo zna ligę i w defensywie dobrze gra, taki styl niczym Azpilicueta, ale dużo młodszy.
0
Foyth najlepsza opcja. Szybki, dobre warunki fizyczne + zna La Lige
0
@johny11 dzieciaku Ty właśnie żadnego poziomu nie prezentujesz, bo żadnych argumentów nie masz, więc skończ już dyskusję. Jak ktoś zaczął wyzywać to odwdzięczam się tym samym, na Ciebie jak plują to pewnie mówisz, że deszcz pada
0
@Moczymorda36 kretyn i parówa to Ciebie robił :) miękką faję masz między nogami, albo w ogóle jej nie masz, skoro o tym piszesz. Wróć do szkoły dzieciaku, bo znaki interpunkcyjne się kłaniają.
0
@johny11 powtarzasz się... Nie masz żadnych konkretnych argumentów to skończ pisać głupoty.
0
@johny11 najlepsze lata już dawno ma za sobą i musisz się z tym pogodzić. Weź lepiej maść na ból dupy, bo nie masz żadnych argumentów. Najgorszy zawodnik według WHOSCORED powinno wyjaśnić Ci wszystko. Całe szczęście ostatni rok Sergio został i trzeba będzie godnie pożegnać. Masz rację, z takimi dzbanami jak Ty nie ma co dyskutować. Żegnam
0
@robertocarlos76 na wstępie muszę Cię pochwalić, że w końcu dodałeś normalny i sensowny komentarz :) to gratulacje dla syna, powinieneś być dumny z niego i tym bardziej go tak nie nazywać. Wiesz Busi nie dojeżdża już od paru sezonów, Sergio niczym Xavi kiedyś powinien wchodzić od 60min przy korzystnym wyniku, żeby uspokoić mecz. Zobacz na takiego Kante, dla mnie najlepszy ŚPD na ten moment już od kilku lat, który zjada niestety naszego kapitana i szkoda że nigdy nic się nie zainteresowaliśmy. Może warto zaufać FDJ?
0
@Moczymorda36 ile twoja matka musiała zjeść śniegu, żeby urodzić takiego bałwana... Od paru sezonów już nie wyrabia fizycznie, a taki kante pod każdym aspektem gry jest lepszy i zjada po prostu Sergio. Jeszcze rok trzeba czekać i godnie pożegnać legendę. Twój nick mówi sam za siebie, tacy ludzie jak Ty nie powinni mieć dostępu do internetu
0
@johny11 kreowanie akcji? Mówisz o rozrzucaniu piłki w lewo i prawo? Zawodnicy Rayo też to robili. Drugi faul musiał popełnić? A to ciekawe, miał wygraną pozycję i wystarczyło dobrze się zastawić. Busquets dostał najmniejszą ocenę według Whoscored, więc jedynie za co można go pochwalić to za strzał i nic więcej. Akurat ja grałem w piłkę i zerwałem więzadła, więc nie pisz głupot skoro nie wiesz. W Fifę gram rzadko z braku czasu
1
@zibi dokładnie. Busquets nie dojeżdża od dawna fizycznie, ale fani i tak go bronią, nawet jak dostał dwie żółte i osłabił zespół. Taki Kante mi się marzy, który zjada Busquetsa pod każdym względem, ale niestety to nierealne, więc jeszcze rok musimy się pomęczyć
0
@robertocarlos76 to gratuluję, nieźle traktujesz syna. Współczuję takiego ojca.
1
@Chlebek23391 takich podań to i zawodnicy Rayo robili. Szkoda że nie widziałeś ile strat zrobił i przy okazji dwie żółte kartki dostał. Najlepszy na boisku był De Jong
1
@robertocarlos76 gnojku to mów do swojego syna. Dwie żółte kartki podsumowuje jego dzisiejszy mecz.
2
@johny11 najlepszy? A co takiego zrobił, oprócz obejrzenia drugiej żółtej kartki i osłabienia drużyny?
3
Busquets i Roberto dwójka bezjajecznych graczy, póki oni będą grać, to nic w tym zespole się nie zmieni
1
@CulesKamil raczej Busquets'owi
7
Jako jedyny z kapitanów nie obniżył swojej pensji, więc trzeba podziękować i się pożegnać.
12
Busquetsa już dawno nie powinno być w tym klubie, nic nie daje w defensywie i w ofensywie. Jest hamulcowym, wolnym, mało zwinnym i mało fizycznym graczem, taki Kante zjada Busquetsa pod każdym względem, ale to oczywiście marzenie mieć takiego gracza. A co do FDJ to już dawno powinien wskoczyć w miejsce Busquetsa i nie byłoby tylu błędów
1
@ArturS Busquetsa już dawno w tej drużynie nie powinno być i gra zupełnie lepiej by wyglądała.
0
NAJGORSZE: Busquets. Hamulcowy zespołu, wolny, mało zwrotny i słaby fizycznie. Czekam z niecierpliwością, aż w końcu odejdzie z tego zespołu.
1
Ricard Puig to jakiś nowy zawodnik, o którym nie wiemy, bo w składzie Asa się znajduje? :D
1
@maikel92 ludziom niestety nie przetłumaczy że to jest nawet preparat, nad którym nie ukończono badań, a nie szczepionka, więc po co z dzbanami dyskutować, niech przyjmują nawet i 10 dawek tego g...a. ale brawa dla Ciebie Maikel bo jeden z nielicznych nie wierzysz w te bajki
0
@Remi70 a widzisz żeby gdzieś stawiał wykrzykniki? Rzetelnych danych to on nie ma, a o jakiej zarazie mówisz? O tej grypie co nazywasz Covidem? Dalej słuchaj POPiSU i więcej dawek bierz tego preparatu to do końca mózg stracisz.
0
@chosenone przestań pisać takie bzdury, bo aż czytać się tego nie da i nie wmawiaj ludziom głupot, oraz wyłącz najlepiej telewizor to może będziesz mądrzejszy, bo przez ten preparat i telewizję chyba straciłeś rozum do końca. Nawet nie można tego nazwać szczepionką bo nie skończono badań nad tym preparatem, za który rząd nie odpowiada w przypadku dolegliwości lub co gorsza śmierci. Piszesz o lekarzach? To posłuchaj co o tym wszystkim mówi Dr. Piotr Witczak (biolog medyczny, analiza technologii medycznych) i Piotr Kuna (pulmonolog, alergolog). A słyszałeś sytuację że ponad 100 uczniów na kwarantannie było przez zakażonego nauczyciela? Oczywiście pedagog był zaszczepiony, ale skąd możesz wiedzieć skoro w TV tego nie mówili kolejna informacja dla Ciebie, od 17 do 24 września zaszczepieni odpowiadali za 28.64% zakażeń i 20,51% zgonów także dalej pisz głupoty. Cała ta twoja segregacja sanitarna jest wbrew prawu i g...o możecie zrobić
3
Komentarz usunięty
1
@debu1989 nie optymalny bo Roberto jest na boisku.
0
@horang niby w czym wsparli?
Pragnę Ci przypomnieć, że fundusz zadłużenia, które będziemy spłacać 35 lat, to PiS i opozycja przegłosowała, a tylko konfederacja była przeciw. To samo nowy wał PiSowski, dzięki któremu będziemy mieli większe podatki, oraz warto wspomnieć o segregacja sanitarnej również co jest wbrew prawu i konstytucji.
0
@horang jedyna partia która mogłaby coś zmienić. Dalej głosuj na POPiS lub na lewicę :D więcej szczepionek, a raczej preparatu nad którym nie ukończono badań musisz wziąć to mózg do końca stracisz.