1

@Slot im szybciej odejdzie z Barcelony tym lepiej będzie dla wszystkich. Niech odchodzi do Al Nasrał i tyle. Po nim nikt płakać nie będzie, Messiego było szkoda bo on prezentował zawsze poziom, a Busquets'a to już 5 lat nie powinno tu być.

0

@czarnatom trzeba podziękować za zmiany Xaviemu. Wpuszcza dwóch zawodników co ruszają się jak wóz z węglem. Mowa oczywiście o Busquets'ie i Alonso

1

@Desperados21 fakt jest taki, że po jego wejściu gra się nie klei i straciliśmy bramkę. Oby odszedł po sezonie.

1

@goma zapomniałeś dodać Marcosa Alonso. Porusza się jak wóz z węglem.

1

@Comentateiro wypowiadam się o osobie, więc z dużej litery. Tak jak bym pisał o Tobie :)

1

Tyler Adams, fajnie ogląda się tego zawodnika, dobry walczak z Niego

1

@Romario87 Ale gdyby nie strata Busquets'a to nie byłoby rzutu rożnego. Gdyby upilnował do końca zawodnika to nie byłoby bramki, więc dalej podtrzymuje o Busquets'ie. Sędziowanie to swoją drogą, standardowo na niekorzyść Barcy...

0

@ToJa79 ciężko to bieganiem nazwać, bo on w ogóle nie biega

4

@MaFCB zdecydowanie Busquets. To przez Niego wpadła bramka

1

Jak to by powiedział Gebels: Busquets weź Ty już spierdalaj do domu

3

Brawo Busquets, zgubił krycie przy golu, a wcześniej strata kryminał.

2

@MakeNoise Dlatego takiego Busquets'a już dawno tu nie powinno być, a tym bardziej nie powinien być kapitanem, bo zero w nim mentalności zwycięzcy.

0

@Czarny_ck najlepsze opcje wymieniłeś, ciekawe czy któryś jest w planach, a oprócz nich, jeszcze Pedro Porro by się nadawał

1

@GreatGig najlepsze to tylko Alejandro Balde

0

@against_modern_football ten dzisiejszy strzał z lewej nogi podsumował jego mecze.

1

@kinioo najlepsze to chyba Alejandro Balde, nic więcej pozytywnego w tym meczu nie było.

0

@FearTheBeard ten strzał z lewej nogi podsumował jego żenujące występy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sentrosii pięknie że w końcu ktoś to zauważył. Busquets wczoraj wszedł, żeby uspokoić mecz, a zrobił się jeszcze większy chaos. Inaczej gra wygląda z De Jongiem, a inaczej z Sergio.

0

@Bisz Kessie przynajmniej doda walkę i fizyczność w środku pola. Tej panienki oglądać się nie da

3

@Dynak dokładnie, już bardzo dawno o tym pisałem... Lepiej postawić na Kessiego, przynajmniej będzie walczył.

2

@Exerion Busquets musi mieć jakieś taśmy na Xavi'ego, skoro potrafił odstawić Pique i Albę, a Jego po takich meczach nie może... Trzeba cierpliwie czekać, bo Busquets nawet gdyby 3 samobóje strzelił to nadal będzie grał w pierwszym.

1

@Karol504 Busquets i Roberto dwaj bezjajeczni gracze. Dobrze, że za rok koniec tego cyrku z nimi w roli głównej. Lepiej dać szansę zawodnikom ze szkółki, gorzej nie będzie.

3

@Exerion niestety trzeba cierpliwie czekać na następny sezon. Dwie pierwsze bramki na konto Busquets'a. Po jego zejściu zobacz jak się gra odmieniła. Już bym wolał, żeby Kessie zamiast Niego grał

1

@Lukas82 właśnie najgorsze jest to że Xavi nie wyciąga żadnych wniosków. Już po co pierwszym meczu z Interem powinien to zrobić, ale wciąż go wystawia. Busquets może grać z takim Elche, a nie z poważniejszymi drużynami. W każdym bądź razie, mam nadzieję, że to jego ostatni sezon.

0

@Tatazolwinia właśnie najgorsze jest to, że Xavi żadnych wniosków nie wyciąga i taki Busquets to się nadaje na takie Elche, a nie na najważniejsze mecze... Wolałbym nawet Kessiego w jego miejsce wstawić, przynajmniej by walczył, a nie jak ta panienka. Zobaczymy co się stanie po sezonie, ja osobiście doczekać się nie mogę kolejnego sezonu.

0

@Bisz wystarczy zobaczyć jak gra się zmieniła po zejściu Busquets'a. Dodam też, że przez Niego wpadły dwie pierwsze bramki

5

REDAKCJO: dwa oblicza, gra z Busquets'em i bez Niego. Trzeba poczekać jeszcze rok i gra się zmieni. Osobiście dałbym Xaviemu jeszcze jeden sezon, gdy odejdzie hamulcowy Barcelony zaczniemy grać inaczej.

4

Busquets największa pi*da w świecie piłki...

0

@(L)iBarca ta fizyczność jest bardziej potrzebna pomocnikowi, niż obrońcy. Czekam dalej dlaczego umieściłeś Busquetsa w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?