Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@(L)iBarca za słaby fizycznie? To dlaczego do składu dałeś najgorszego pod tym względem Busquetsa? Skład Mundo Deportivo najlepszy wybór.
7
Hamulcowy, ja już dawno pisałem, że nie powinno być Cię w tym klubie. Zawsze coś odwali w najważniejszych meczach. Żegnamy Ciebie, Pique, Albę i Roberto po sezonie
2
Busquets jak zwykle w ważnym meczu coś zawini, oby hamulcowego po sezonie już tu nie było. De Jong chociaż potrafi podprowadzić piłkę do przodu... Szkoda, że nie wyciągnęliśmy Sane z City jak była okazja zamiast Raphini, bo widać, że to za duży klub na Niego.
0
Pamiętajmy, że Vinicius ma problemy z szybkimi zawodnikami, więc Balde będzie dużo lepszym wyborem, niż Roberto. W tym meczu nie będzie można atakować prawą stroną bo Vini nie wraca do obrony. Zresztą Nowicjusz jak przegra parę pojedynków to będzie się tylko frustrował. Nigdy nie polubie tego zawodnika, bo nigdy nie zapomnę tej jego symulki przy Ter Stegenie.
0
@Peciak spokojnie, w następnym sezonie już nie będzie hamulcowego. Razem z nim pożegnamy Pique, Albę i Roberto, więc gra powinna się sporo zmienić
13
Alonso i Roberto zero kreatywności. Już lepiej było dać szansę Casado, gorzej zagrać, niż Roberto to się nie da. 0 przebojowości z ich strony. Balde przez 20min zrobił więcej, niż Alonso i Roberto razem wzięci.
5
@sepek Alonso i Sergi Roberto nie powinni wyjść po przerwie już. Nic nie wnieśli do ataku.
0
@Czarny_ck Frimpongiem i Nico Williamsem powinniśmy się zainteresować w letnim okienku transferowym.
0
@Takitaki to szkoda że to przegapiliśmy, on powinien być priorytetem, a nie Bernardo. Teraz pewnie żadna kwota ich nie przekona
0
Z całym szacunkiem do Neves'a oraz Zubimendi'ego, ale to nie są zawodnicy na poziom Barcy. Nico jeszcze nie jest gotowy do tej roli, a FDJ ma problemy z bronieniem. Zamiast uparcie wyciągać Bernardo z City, powinniśmy o innego ich zawodnika powalczyć z całych sił, a dokładnie o Rodri'ego. Chyba najlepsza opcja spośród wszystkich DP na ten moment.
42
Trzeba w pełni zaufać Alexowi, a Albę najlepiej godnie pożegnać w zimowym oknie transferowym. W następnym sezonie odejdzie Busquets oraz Pique i w budżecie sporo kasy zostanie.
3
@El dominatore dokładnie, przy drugiej też nie pobiegł do końca za Sane, który był po jego stronie.
0
@Janek_7 myślę że Bellerin też dałby radę, ale zaufajmy Xaviemu. Zobaczymy czy miał rację, przede wszystkim z Alonso, bo Kounde ostatnio był bardzo pewnym punktem obrony i w ataku też sporo dawał.
0
@kokos_xd od Alonso szybszy, ale aż tak szybki nie jest, jak chociażby Davies
0
@pacior95 dokładnie, w tym momencie mamy zero szybkości na bokach obrony...
0
0 szybkości na bokach obrony
0
@Scross po czym tak wnioskujesz? Po 3-ech remisach z rzędu Bayernu? :) Ja stawiam, że Barca wygra i nawet postawie na nas bo ładny kurs jest
0
@zeko0 na ten moment nasz najlepszy skład, obawiam się tylko o Busquetsa, bo z lepszymi rywalami nie wyrabiał szybkościowo, ale zobaczymy
7
Karny ewidentny, a nawet Varu nie użyli. Za takie sytuacje powinni dostawać karę parę meczy bez sędziowania
15
Ale Xavi zaskoczył
0
@Kgorecki2500 też racja, ale nie ma zbytnio takich dobrych defensywnych pomocników na rynku. Chyba że Rodri z City?
0
@Oskar00 a masz kogoś na myśli z młodych zawodników?
0
@Oskar00 w następnym roku będzie miał 32 lata i 3 lata spokojnie może pograć. Dobrze wiemy jaki z Niego jest pracuś, a za darmo to jest okazja. Jedynie tak jak piszesz z tymi kontuzjami, bo ostatnio go nie omijają
1
Panie i panowie w następnym roku Kante kończy się kontrakt, co myślicie żeby sprowadzić go w miejsce Busquetsa? Dla mnie osobiście, powinien być priorytetem na następne okienko, a jakie są wasze opinie?
1
@este17 teraz nie ma czasu na testowanie. W następnym roku N'golo Kante kończy się kontrakt i mam nadzieję, że nie odpuścimy tego zawodnika
33
W Betisie spisywał się bardzo dobrze. Naprawdę dobry transfer i do tego za darmo.
2
Czyli z Alonso nie zdążyli? :)
0
Nareszcie, to jutro na Real
MATS -
Roberto, Araujo, Kounde, Balde -
Busquets
De Jong, Pedri -
Dembele, Lewy, Fati
0
@CZAJUN_119 niby masz rację, aczkolwiek zobacz takiego Daviesa jak dostał szansę i eksplodował, a przychodził z jakiegoś słabego klubu i nikt nawet o nim nie słyszał
0
@hazo428 jeśli Xavi potrzebuje bardziej ofensywnego obrońcę, to byłby najlepszy kandydat. Bardzo Szybki, zwinny, z dobrym poddaniem i techniką. Jeżeli jednak bardziej defensywny to Foyth najlepszy, szybki, silny, dobrze grający w powietrzu zawodnik