Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon lewica? To ta która pierwsza zgłasza sanepidowi, że gastronomia funkcjonuje? To ta która pomogła PiSowi pomóc przegłosować fundusz odbudowy, który będzie spłacany przez 37 lat? To ta która nie poparła o odrzucenie nowego ładu i przedsiębiorcy będą płacić większe podatki? To ta, która chce wprowadzić segregację sanitarną która jest wbrew konstytucji? Noś dalej kaganiec i bierz więcej tego preparatu, bo szczepionką nazwać tego nie można, skoro nie ukończono nad tym badań to jeszcze więcej mózgu stracisz, ale skoro wolisz być królikiem doświadczalnym to twój wybór :) przypominam też że dzięki głosom Lewicy posłowie i inni dostali podwyżki ;)
0
@TeDer że co miał Griezmann? Kreatywność? Przecież on nie ma ani kreatywności, ani przeglądu pola, strzały też kiepskie bo więcej sytuacji marnował niż wykorzystywał. Kreatywny to może być Messi, De Bryune, Bruno Fernandes lub swego czasu Ozil, którzy potrafią kreować i asystować.
1
@avenal97 obudź się jaki Griezmann to napastnik? Napastnik, który lepiej broni niż atakuje, bez dryblingu, bez szybkości, bez kreatywności i w dodatku z pensją najwyższą po Messim. Nie ma się co oszukiwać, jest to przeciętny zawodnik i tyle. Atak i tak będzie wyglądał Fati - Depay - Dembele, w końcu wrócą skrzydła, a De Jong to może jest pomysł Koemana bo znają się z reprezentacji, poza tym wiesz że na nikogo nas nie stać.
1
@Lucassito akurat bardzo dobrze że sprzedali Griezmanna, przeciętny zawodnik, który lepiej broni, niż atakuje i był najlepiej zarabiającym zaraz po Messim. Liczę że niedługo atak będzie wyglądał Fati - Depay - Dembele i wrócą skrzydła, a jak nie to chociaż ktoś z młodych będzie grał. Jeśli chodzi o transfer De Jonga to raczej dobrze wiesz jak finanse u nas stoją i na nikogo nas nie stać, a taki De Jong chociaż zna ligę i Koemana, więc może to pomysł Koemana?
8
Czekałem na to już od bardzo dawna. Dzięki Laporta, że pozbyłeś się tego co lepiej broni niż atakuję i zarabiał najwięcej po Messim. Nie powinien on w ogóle tu trafić, bez dryblingu, bez kreatywności, bez strzału, bez szybkości, przeciętny to jest zawodnik. Liczę że niedługo będziemy grać w ataku Fati - Depay - Dembele i gra skrzydłami wróci.
0
@mateusz19191010 bardzo dobrze że Griezmann odszedł, jest bezużyteczny, w bieżącym sezonie ani bramki, ani asysty, a nawet kluczowego podania nie miał. Młodzi przynajmniej będą mogli grać
2
@goma Griezmann to nie powinien tu grać. Gość bez dryblingu, podania, szybkości i strzału. Szkoda że nie wrócił do Atletico
5
@MarioVeB! Ciebie trzeba traktować jak zwykły mem. Szczepionki nie chronią przed Covidem, tylko pozwalają łagodniej znieść grypę. Singapur zniósł wszystkie restrykcję i uważają Covid za zwykłą grypę i trzeba z tym żyć. Walia i Anglia poluzowali restrykcję i liczba zachorować zmalała przypadek? Dalej chodź sobie w tym kagańcu słuchając Morawieckiego, Niedzielskiego i resztę tej bandy, którzy powinni siedzieć za te zamykanie i wszystkie straty różnych branż. A jeśli chodzi o konfederację to nie martw się o nich, bo ciągle rośnie w siłę. Wiadomo że do Popisu im daleko, bo tacy ludzie jak Ty głosują na nich, ale ważne że są jeszcze takie partie ;)
1
@Cochise ekspercie to dlaczego jak Anglia, Szkocja i Walia zniosła restrykcję to liczba zakażeń spada? Singapur Covid traktuje jak normalną grypę. Kaczyńskiego, Niedzielskiego, Morawieckiego, Gowina i resztę tej bandy, za straty gastronomi, kin, teatrów, hoteli, klubów fitness, siłowni, basenów itd to powinni oddawać z własnej kieszeni i bardzo dobrze, że ktoś próbuje walczyć z tymi złodziejami. Mam nadzieję że odpowiedzą za swoje czyny i najlepiej gdyby trafili za kratki, a Tobie ta szczepionka to chyba mózg do końca odebrała i dalej chodź w tym kagańcu oraz słuchaj więcej TVPisu.
0
@LukaszFan TYLKO KONFEDERACJA!
1
4 bramki i 5 asyst na 52 mecze. To że zagrał kilka meczy dobrych nie znaczy, że powinien grać w pierwszym składzie. Osobiście mnie niczym szczególnym nie przekonał.
0
@kejdzi około 7mln
0
Panowie poratuje ktoś linkiem?
2
@el_tanque zgadzam się z Tobą, Busquets motorycznie i kondycyjnie nie wyrabia, więc już od kilku sezonów nie powinien być w tym klubie.
2
@Ghazul3293 lepiej stawiać na młodego De Jonga, niż starego Busquetsa, który z sezonu na sezon jest coraz gorszy. Moriba w następnym sezonie powinien grać kosztem Busquetsa
0
Nie wygraliśmy z Realem od 2019r. Więc trzeba to zmienić, bo mamy do udowodnienia, że Barcelona pomimo wcześniejszego kryzysu sportowego, oraz instytucjalnego zostawiła to wszystko za sobą i po tamtej drużynie nie ma już śladu. Warto wspomnieć że nasza kochana Barcelona nie przegrała żadnego meczu w 2021r i to my posiadamy najlepszego piłkarza na świecie, który w pojedynkę potrafi rozstrzygnąć losy meczu. Według bukmacherów jesteśmy faworytami i mam nadzieję że w tej kwestii się nie pomylą. Real - Barcelona 1-3 Benzema - 2x Messi oraz Dembele
0
@Pablos99 jak można na Griezmannie opierać ofensywę? Gość który lepiej broni, niż atakuje ma być decydujący? Tylko sprzedaż i w jego miejsce Depay.
4
@pokemon227 już wiele razy pisałem że ten zawodnik powinien być pierwszy do sprzedaży. Jak można być napastnikiem i nie umieć się kiwać? Mało tego, jest zaraz po Messim najwięcej zarabiającym zawodnikiem w drużynie.
7
Najlepsze w meczu: brak Griezmanna
0
@asas1237 wystarczy że jest dużo starszy niż Arthur i pobiera dużo większą pensje niż on. Wystarczyło po prostu go sprzedać, a nie robić wymianę na naszą niekorzyść...
2
@swiergol2 sprzedać to w pierwszej kolejności trzeba Griezmann'a. Gość który zaraz po Messim najwięcej zarabia, a gra taki piach.
0
Mam nadzieję że to będzie ostatni sezon Griezmanna w Barcelonie. Gość który tyle kosztuje i w drabince płacowej jest zaraz po Messim, a nie potrafi dryblować, wykreować sytuacji kolegom, oraz nawet nie jest skuteczny, gdy Messi albo ktoś wykreuje mu sytuację. Sprzedać i zapomnieć, budżet płacowy odetchnie i będzie trochę kasy na transfery.
6
@Pustelnik Dembele niezdrowy i tak jest lepszy, niż zdrowy Griezmann. A Dembele nie gra bo jeszcze pare meczy zagra i będzie trzeba zapłacić Borussi tak jak w przypadku Semedo. Pierwszy powinien być Griezmann do sprzedaży, który nic nie wnosi do gry
0
@Rewolucja123 a kiedy on niby był wielki? Ostatnio ten wielki Antek to miał problem piłkę przyjąć
0
Poratuje ktoś linkiem?
0
@Magicc89PL może Lukaku?
1
Nie wiem jak Wy panowie, ale jak mielibyśmy kogoś sprowadzić na środek ataku, to chętnie bym u nas widział Lukaku
1
Busquets najgorszy zawodnik
1
@H14 szybkość może ma, ale dryblingu nie ma, co zresztą sam potwierdził w jednym wywiadzie. On nie próbuje żadnego dryblingu, zobacz u niego w statystykach udane dryblingi. Prawda jest taka że ten transfer to nieporozumienie.
12
@klopx lepiej zagłosować na Dudę, powód? Chociażby taki że Trzaskowski chce wprowadzić, że geje i lesbijki mogą wziąć ślub i adoptować dziecko...