Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanWezyk ktoś gdzieś pisał że 2mln zarabia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@v3go również zrobiłem tego screena
0
@Avada Kedavra mógłby robić miejsce dla niego cały czas
0
Dzieniu
Wczoraj kazałeś robić screeny że Griezmann zrobi robotę w meczu i co on wczoraj pokazał?
0
@robsons23 Gdyby Griezmann nie kosztował tyle kasy to grzałby ławę. Jeśli on ma dalej grać na skrzydle to już wolę żeby Coutinho grał na tym skrzydle, ten przynajmniej potrafi kiwnąć zawodnika. Nie oszukujmy się, już lepiej na skrzydle zagrałby Samedo który ma drybling, niż ten pan bez dryblingu, co podaje do najbliższego albo do tyłu tylko.
19
Zamiast wpuścić Fatiego na skrzydło, który chociaż próbuje dryblingu, to wpuszcza Griezmanna zawodnika który nie potrafi dryblować...
1
Ta morda zrobi wszystko żeby Barca nie zdobyła mistrzostwa
0
Moim zdaniem, jeśli byśmy chcieli się teraz wzmocnić i musi to być zawodnik z ligi to zdecydowanie bym widział u nas Inakiego lub Aspasa...
3
Brawo dla Valverde! Zamiast zmienić Roberto zmienił Semedo... Żenada
0
Raczej wątpię, i twój komentarz jest głupi i nic nie znaczący bo żadnych argumentów nie dałeś.
2
Pupilek trenera ledwo wrócił do zdrowia i już gra. Dobra robota Valverde...
2
Bo taka jest prawda. W każdym praktycznie aspekcie gry jest lepszy od Roberto. Lepiej broni, jest szybszy, zwinniejszy, silniejszy. Pamiętaj że obrońca musi przede wszystkim bronić, tym bardziej że Alba na lewej gra bardzo ofensywnie. Wróć do czasów Guardioli i przypomnij sobie jak było, mianowicie Alves ofensywny, a Abidal bardziej defensywny
2
Kiedy Roberto jest na boisku to każdy atakuje lewą stroną bo jest objeżdżany i właśnie tą stroną traciliśmy najwięcej goli... Semedo jest szybszy, zwinniejszy i silniejszy a obrońca ma przede wszystkim bronić, tym bardziej że Alba z lewej atakuje cały czas i ktoś musi asekurować...
14
Chyba tylko w ofensywie, oprócz tego Semedo zjada tego pupilka Valverde w każdym aspekcie...
0
Pakt z Valverde że musi wystąpić w pierwszym składzie jednak funkcjonuje
0
Człowieku zejdź na ziemię. Semedo brakuje tylko gry żeby być topowym obrońcą, przypomnij sobie czasy Guardioli kto grał na obronie. Po prawej grał ofensywny Alves, a po lewej Abidal. Nie może być dwóch obrońców atakujących.
0
Roberto lepsze podania i co poza tym? Semedo zwinniejszy, silniejszy, szybszy lepszy w obronie, a pamiętaj że obrońca ma przede wszystkim bronić, a w tym jest o dwie klasy lepszy od Roberto. Guardiola wybrałby Roberto twierdzisz? Radzę oglądać City i Mendy'ego
6
Mam nadzieję że to ostatni rok Valverde. Nie potrafi rotować składem i pupilek Rakitic oraz Roberto (jak jest zdrowy) zawsze muszą grać.
0
Wtedy ludzie a zwłaszcza Valverde doceni Vidala.
0
Pokazuje non stop jaki jest żałosny i objeżdżany w obronię. Pamiętaj że obrońca musi bronić, a nie atakować a w tym aspekcie zdecydowanie lepiej spisuje się Semedo. Roberto to tylko lepsze ma podanie i nic poza tym. Szybkość, Siła i Zwinność na korzyść Nelsona .
41
Problemem jest wolny i mało zwrotny Roberto.
0
Od dawien dawna powtarzam. To są pupilki trenera
0
Taką zrobił robotę że rok temu każdy ledwo co biegał i w tym zanosi się na to samo bo EV nie uczy się na błędach. Ciekawe co napiszesz jak to samo będzie w dalszej fazie LM jak Rakitic i reszta będą ledwo biegać i odpadniemy.
1
Sam się ogarnij jak chcesz trenera który nie ma jaj i gra tylko defensywnie.
2
Chłopie zacznij oglądać mecze bo Semedo zjada na śniadanie w każdym aspekcie Roberto. Zwinność, szybkość, fizyczność a przede wszystkim obrona o której Roberto zapomina i objeżdżany jest non stop. My jesteśmy Barceloną a nie Bilbao... My musimy atakować... niech Dembele, Malcom i Semedo lepiej odejdą jak zastonie Valverde.
0
Skrzydłowy po to jest żeby ryzykować... Dodatkowo pupilek Roberto za lepszego Semedo... Valverde OUT
1
Bo on ma kupę w gaciach. To jest Barcelona która ma być ofensywna a nie defensywna...
0
Lepiej się go ogląda niż Roberto
0
Na jakiej zasadzie oceniasz że Malcom nie pasuje do nas? Na podstawie rozegranych zaledwie 27minut? Gratuluję. Adres Gomes też nie pasował do nas a długo u nas grał. Sergi Roberto mimo że jest gorszy od Semedo to gra bo to jest pupilek trenera, tak samo z Rakiticiem który w 60min już nie ma siły bo jest zmęczony sezonem