Szpenio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie można obejrzeć mecz na necie?
1
Po prostu Osa :)
0
Można gdzieś obejrzeć mecz w Internecie na telefonie??
0
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz na telefonie??
0
Właśnie najcięższy do zrealizowania, ponieważ Atletico ma bana;)
0
Na TVP1 Jest mecz:)
5
Co tu dużo mówić. Jeździec bez głowy i tyle.
0
A co z Deulofeu?
0
Środek znów by się składał z wychowanków:)
2
Najlepiej przesunąć Sergiego Roberto do pomocy, kupić klasowego PO i Thiago za coraz już starszego Inieste bo Thiago na ofensywnym dobrze sobie radzi i zna nasz styl + wychowanek
0
Jakaś transmisja na telefon? Proszę o info
0
1. Koeman
2. Unzue
3. Valverde
4. Eusebio
0
A nazwe bluzy znasz? Cokolwiek :P
2
Gdzie znajde bluzę taką jak ma Suarez w poście 'Luis Suárez otrzymał nagrodę dla najlepszego latynoamerykańskiego piłkarza ligi hiszpańskiej' albo nazwa bluzy, cokolwiek
4
Gdzie można taką bluzę kupić?
2
Podaj jakiś link z aukcją tej bluzy
0
Aha ok a demo Fify jest już bo Pesa widziałem że jest
0
Wiesz może gdzie znajdę oficjalne statystyki graczy w Pesie i Fifie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Dzięki i wzajemnie, choć spóźnione to lepiej późno niż wcale :P
1
Mam nadzieję, że zrobią mi prezent urodzinowy w postaci wygranej :)
0
no teraz już tak, ale taka informacja powinna być o 8 rano.
0
Dlaczego jeszcze nie ma przewidywanych składów?
0
Dlaczego jeszcze nie ma proponowanych składów?
0
Będzie ciężko, ale liczę na skromne zwycięstwo Barcy. VeB!
0
W tym roku wyjątkowo Pes lepszy niż fifa :)
0
prokofiew,
Dzięki
0
Jak się używa Sopcasta? proszę o odpowiedz
0
Kalipso
Była jakaś informacja o tym? Bo na stronie nie pisali nic o tym