Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dziwie się, że Xavi tak boi się robić zmian.
Od kiedy je zrobił jest gorzej niż było, co i tak było ciężkim zadaniem, zepsuć to jeszcze bardziej.
Fati od kiedy wszedł to praktycznie nie ma ataków
0
My 50 podań, wchodzimy na ich połowę, wycofujemy, znowu wchodzimy a potem podajemy jakieś niecelne gówno. Rayo jedno podanie z obrony na napastnika i strzał na bramkę.
0
Fati na ratunek i Alba zaczynający mecz z kartką... To pograne.
1
W sumie to czemu odgwizdał? Bramkarz zderzył się ze swoim zawodnikiem.
7
Nie no, ale sędziowanie dziś cudowne, takie jak w pierwszym meczu z Rayo... Tu gość kasuje Araujo w bardzo bolesny sposób i spoko, wcześniej ktoś Lewego najpierw w plecy wali, potem drugi doprawia na wątrobę i to bez piłki i jest spoko.
Zapasy w polu karnym? Spoko, tak jak w pierwszym meczu.
Gavi trafia w piłkę a potem zahacza kogoś z Rayo i żółta kartka.
6
Polecam mieć 3 ekrany. Na głównym czytasz La Bambe, na drugim oglądasz City, a trzeci gdzieś w schowany w kiblu transmituje nasz mecz.
0
I to jest czyściutko, objęcie w pas Alonso i urządzenie sobie zapasów to za mało na karnego.
Z resztą już to grali w pierwszym meczu sezonu.
2
Nic nie zrozumiałem z tej linii co wyrysowali.
1
Rayo zamieniło się z nami koszulkami, tyle że przed meczem
1
@avanes Jest całkiem realna szansa, że mogą spaść z ligi. Zostało im 10 punktów do strefy spadkowej.
1
Panie Czawi zrób tak: za każde podanie do tyłu lepa na mordzie w szatni.
Może kilku piłkarzy umrze od obrażeń głowy, ale reszta się nauczy grać ofensywnie.
0
Araujo specjalnie sobie włosy farbuje, żeby być dobrze namierzanym w polu karnym. Każda wrzutka idzie na niego, gdzie by nie stał.
4
Kounde kolejny mecz nie dojechał.
1
Co się rzuca w oczy w przypadku gry City jak i naszej to ta upartość trzymania piłki.
Jak robi się gorąco, czasem lepiej po prostu ją wybić na chaos a nie robić małą grę we własnym polu karnym.
To jak się teraz pobawili z tym gównianym Arsenalem to wyszło zabawnie, ale jak ich tam przyciśnie Real to już może być różnie, już wiele bramek zyskali wykorzystywaniem zabawy rywala pod własnym polem karnym.
1
de brujne, DE BRUJNE, DEEEEEEE BRUUUUJNEEEEEEE
1
Dla fanów F1 już w ten weekend wracamy na tor w Baku.
Przy okazji wypada weekend sprintu w całkowicie nowej odsłonie, więc dla mniej zorientowanych:
Piątek:
11:30 - 12:30 Testy
15:00 - 16:00 Kwalifikacje do wyścigu
Sobota:
10:30 - 11:14 Sprint Shootout
15:30 - 16:00 Sprint
Niedziela:
13:00 Wyścig
Zmiana tegorocznych sprintów polega na dodaniu Sprint Shootout czyli w skrócie kwalifikacji do sprintu.
Tak, teraz sprintowy weekend wyścigowy ograniczony jest do 1 sesji testów, kwalifikacji w piątek będą kwalifikacjami do wyścigu w niedzielę.
W sobotę natomiast mamy największą zmianę, czyli kwalifikacje do sprintu. Zasadniczo są tym samym co zwykłe kwalifikacje, ale na trochę zmienionych zasadach.
Po pierwsze, te kwalifikacje są krótsze od swoich odpowiedników.
Po drugie, w SQ1 i SQ2 używać można tylko opon medium, w SQ3 soft, drużyny nie mogą sobie wybierać opon.
0
Przecież to jest karny dla City, jak to przeszło czysto?
1
@Fourson RDR2. Świat gry ci zaimponuje bardziej niż ten z Cyberpunka, bo Rockstar zadbał o najmniejszy szczegół a CDPR nie przyłożył się praktycznie do niczego.
Do tego RDR wygląda świetnie przy czym działa dobrze, Cyberpunk natomiast działa tak sobie + CDPR wyrolowało klientów starych konsol i nie dostaniesz już żadnej aktualizacji ani fabularnego DLC (choć je zapowiedzieli przed premierą a nawet sprzedawali).
50
@Miszak Chyba inny portal czytamy, bo ja tu widzę standardową amplitudę od zwalniania po słabym meczu do przedłużania umowy po dobrym i nikt jakoś Xaviego tu nie chroni w żaden sposób i jak robi głupoty to walony jest ze wszystkich stron.
0
@AmigoBlancos To jest wiadome, ale już napędza się łagodzenie ran, że to nic nie znaczy bo mecz o nic. Mecz na wagę wicemistrzostwa.
1
Uwaga, nie dajcie się zrobić madryciakom! Teraz jest pompowane, że ten mecz nic nie znaczył.
Znaczył bardzo wiele bo jak Atletico wygra to Real nie ma już miejsca na błąd bo dzielić ich będzie tylko 2 punkty.
Wiecmistrzostwo zamiast 3. miejsce to duża różnica a do tego kosztowna, jeżeli w takim stylu wyjdą na finał PK.
2
Ciekawe czy madryckie media i Muniak będą teraz rzetelni i tak jak naskakiwali na Gaviego to naskoczą na Viniciusa, bo chłop zaliczył w tym meczu chyba z 8 żółtych kartek i nie został wywalony
2
Mam niesmak, bo po tej kolejce możemy odjechać madryciakom na 14 punktów a mogliśmy na 20 gdyby nie te niemrawe mecze z ogórkami.
0
@MesQueUnClub_87 Przecież napisałem o tym w drugim poście, że to jest wykroczenie, ja mówię o tym, że nie można oceniać wydarzenia jakby tam szła matka z wózkiem bo nie szła matka z wózkiem ani żaden pieszy.
21
Vinicius zalicza asystę a powinen już być w szatni z czerwoną kartką.
9
Faul bez faulu a potem kolejny atak na piłkarza przeciwnika i bez kartki... Sędzia dwoi się i troi, zeby nie wyrzucić tego głąba z boiska, mimo że on tak ładnie prosi.
0
Vinicius 3 nur w 15 minut i bez kartki
0
@MesQueUnClub_87
"Idąc tym tokiem myślenia to mogę sobie jeździć pijany i dopóki kogoś nie przejadę to nie ma tematu,"
Nie, bo jest zakaz jazdy po pijaku, a poza tym nie zrozumiałeś wypowiedzi.
Nie ma tematu bo nie było pieszego, nie ma myślozbrodni i nie ma argumentów, że tędy mogła cudza matka przechodzić.
0
@Kidd Masz doskonałe przykłady innego traktowania zawodnika Realu a zawodnika Barcelony, takich rzeczy mógłbym wymienić ci dużo więcej.
Powiedz, na jakiej zasadzie miałbym uważać inaczej?
5
"Od piłkarza-mema do najlepszego stopera na świecie"
XD Uwielbiam taką karmę