Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limit_l3ss Ty oglądasz mecze czy tak tylko od czasu do czasu? W tym sezonie ligowym tylko raz nie wyszedł na boisko, przeważnie dostawał sporo minut a jak nic na boisku nie zrobił to już był dobry mecz, bo najczęściej tylko przeszkadzał.
0
@Emhyr Lepiej, że całą jego kampania i pomysł na Barcelonę to był Xavi na ławce.
0
@Faro Czyli że udajesz fana czy co? Skoro masz nadzieję, że Fati będzie ciągnął budżet?
0
@panczo Żaden by tego nie zrobił.
0
@Tollusiek Bo nie było żadnego nura? Trochę zagrał ale przewrócił się przez zderzenie nogami.
0
@partymaker Jest kapitanem, to jest jego rola.
0
@Technik Mógł grać ponad głową bramkarza i wysłać piłkę na aut... Przecież Rahpinha był w świetle bramki i nie dało się zagrać tego inaczej niż jakieś ekwilibrystyczne podcięcie piłk.
0
@El dominatore Jest Robercik, jest piłeczka i grają sobie chłopaki
1
Czyli wystarczy kucnąć a wtedy nie będize można nawet strzału oddać, bo noga za wysoko.
2
@marcin62 Ciii po prostu nie rozumiesz i to z kontekstu wyrwane było a poza tym się pomylili.
0
I co się w sumie wydarzyło? Lahoz nakrył Viniciusa na padolinie i bez kartki?
1
@Deviler Niestety boks to jeden z najgorszych o ile nie najgorszy sport z tych popularniejszych
0
@Kgorecki2500 Jedyne radio z kategorii mainstreamowych które da się słuchać to Eska Rock. Szkoda tylko, że kilka lat temu ktoś stwierdził, że kraj woli disco polo i zamienili pasmo Eski z Voxem przez co Eskę z radia tylko w promieniu 50 km od Warszawy dostaniemy.
8
Wolałem jak mieliśmy pieniądze bo wtedy plotki transferowe dotyczyły tylko tych drogich piłkarzy.
Teraz prasa używa prostego wzoru: Jeżeli piłkarzowi kończy się kontrakt, to łącz go z Barceloną.
0
@Rewolucja123 Duże słowa jak na fakt, że co roku największym kandydatem do balona jest ten kto się najlepiej zaprezentuje w LM.
1
@AmigoBlancos No akurat zdjęli go prewencyjnie po groźnym upadku ale nic mu się nie stało i dość komicznie wyglądała sytuacja gdy błagał o powrót na boisko.
5
@Kuba_1 Zaskakujące, robi im robotę, ciągnie ten wózek bardziej niż Nbppe w tym sezonie a na końcu jest wygwizdywany. Czemu taki niewdzięcznik nie podziękuje ultrabydłu?
3
@Criss18Barca Idealny to on nie jest.
Idealny by był, gdyby Barcelona była mistrzem, Messi mistrzem świata w Barcelonie a City odpada w finale po efektownym meczu z Barceloną.
0
Z takim genem frajerstwa to wicemistrz Arsenalu i tak będzie wynikiem ponad miarę.
0
@theOneAndOnlyKing Otóż należał do La Liga i Barcelony, poza tym chyba nie do końca rozumiesz działanie finansów w piłce.
Meczu Elche z Cadizem nie ogląda praktycznie nikt poza Elche i Cadizem przez co jest mała publika więc i małe pieniądze.
Mecze Cadizu z Barceloną ogląda kilkaset razy więcej osób więc i są z tego duże pieniądze. Ale Messi ma olbrzymią rzeszę fanów którzy nie oglądaliby Barcelony bez niego.
Dzięki czemu mecz w którym jest Messi generuje sporo więcej kasy niż mecz bez Messiego więc mecz Barcelony z Messim przeciwko Cadizowi jest finansowo opłacalny i dla Barcelony i dla Cadizu i dla La Liga która potrąca swój procent zysków.
Już rozumiesz?
A odejście Messiego to jest dokładnie wina Tebasa i jego idiotycznego zarządzania tą ligą. W czasie pandemii praktycznie wszystkie kluby na świecie odnotował straty i gdy w innych ligach o ile był jakieś obosotrzenia FFP to je luzowano, nawet UEFA poluzowała FFP to La Liga utrzymała poziom jak sprzed pandemii przez co nie tylko Barcelona ale kilka innych klubów z Primera i Segunda nie mogło zarejestrować nie tylko nowych ale i starych piłkarzy.
Z tego powodu Messi musiał odejść, bo Barcelona która miała pieniądze, żeby go zarejestrować nie mogła tego zrobić, bo przez spadek wpływów przekroczyliśmy FFP. A jak już wcześniej wspomniałem, finansowo i sportowo straciła na tym zarówno Barcelona jak i cała La Liga, gdy kilka milionów obserwujących przestało oglądać Barcelonę a zaczęło PSG.
0
@JarekS no ale przecież mniej więcej tyle kosztowały. 600 raportów i 40 płyt CD tylko z 4 lat a 7,3 miliona zapłacone przez 18 lat
1
W ogóle pozwolenie mu odejść to był strzał w stopę Tebasa.
Po pierwsze, znacząco to wpłynęło na pogorszenie finansowych możliwości Barcelony (a przecież z powodu złej jakości nie mogliśmy go zarejestrować).
Po drugie to straciła na tym cała liga. Messi to nie tylko piłkarz, to marka, ogromna marka. Obecnie drugi największy piłkarz świata (pod względem medialnym).
Samą ilością obserwujących na Instagramie można by utrzymać klub w Ekstraklasie.
0
@Rhaan Dziękuję za odmłodzenie, a poza tym to nieładnie zarzucać komuś, że czegoś nie rozumie, skoro sam niewiele rozumiesz.
Moje poglądy są zbliżone do tak zwanej trzeciej drogi. Ale polecam ci, dla bezpieczeństwa, nie sprawdzać co to jest, bo może rozwalić ci głowę pogląd wychodzący poza ramy jednoosiowego podziału politycznego.
Ale jeżeli już się na to zdecydujesz, to możesz od razu mi wskazać partię o takich poglądach.
A Korwinistyczną myśl atakuje hobbistycznie od kiedy poszedłem do pierwszej poważnej pracy w wieku 18 lat, a Konfederacja jest jeszcze zabawniejszym celem do ataku, bo wymieszali korwinowskie brednie z gwoździem w mózgu narodowców i śmierdzącą onucą paranoika Brauna.
Co do zwracania na siebie uwagi, to ciekawe rzeczy opowiadasz jednocześnie unikając odpowiedzi na pytanie: Jakie poglądy ma w takim razie Konfederacja, skoro co chwila zmieniają swoje projekty i każdy jest nierzetelny. To kiedy będzie ta ostateczna wersja i czemu miałbym wierzyć, że akurat teraz?
A z wyborami w 2014 to fajna manipulacja, podpowiedz ją dzieciaczkom które są mniej zorientowane.
Wiesz czemu Korwin wszedł do parlamentu UE? Tylko i wyłącznie dzięki cholernie niskiej frekwencji w wyborach. Uzyskał 500 tys głosów, rok później dostał 700 tysięcy i do sejmu nie wszedł bo frekwencja wzrosła z 24% do 51%.
A co do KNP to też fajnie manipulujesz. Masz partię której twarzą jest Korwin a o innych praktycznie nikt nie wie, absolutnie zaskakujące że jak Korwin odejdzie to wyborcy pójdą za nim a nie zostaną z ludźmi których nikt nie zna.
Nie odkryłeś żadnej magii, że ludzie głosują na to co znają, nie ma to nic wspólnego z robieniem z siebie kretyna opowiadając skrajnie nierealne rzeczy, byle o tobie gadano.
A co do 10% to wystarczy byś sobie przypomniał wybory w 2020, bo Bosak w kwietniu miał 9,2% a skończył z 6,8%.
0
Wojciech De Gea
0
@Rhaan Kolego, fikołki to możesz dzieciakom pokręcić, ja zbyt wiele lat to obserwuje, bym się łapał na te tanie i oklepane zagrywki z odwracaniem pytania i próbą obrony idiotyzmów Korwinistów (czy Konfiarzy) poprzez pytanie mnie o moje poglądy.
Ale dla twojej ciekawości: Nie ma w obecnej dynamice politycznej nikogo zgodnego z moimi poglądami komu mógłbym zaufać. Na kogo zagłosuje będę decydował później i nie będzie to PiS ani nikt to będzie w stanie z PiS wejść w jakąkolwiek współprace.
A wracając do tematu, to nie gadaj mi głupot o tym "zwracaniu uwagi". To jest najdurniejsza linia obrony jaką można obrać, a do tego też jest tendencyjna i już doskonale znana, zatytułowana "to nie nasze poglądy ale ludzie chcą tego słuchać".
Jak tak bardzo chcesz iść w tą stronę, to powiedz jaka jest szansa, że to co mówią teraz to już ich poglądy a nie kolejne "zwracanie uwagi"?
A jak uważasz, że to było dawno i nieprawda, to przecież w 2020 na wybory prezydenckie też mieli ciekawy projekt gospodarczy którego skala nierealności o kilka rzędów wielkości przekraczała nawet obiecanki PiSu.
I dziś też gadają cały czas o niskich i prostych podatkach, ale nawet słowa nie chcą powiedzieć jakie podatki chcą obniżyć oraz które koszty zredukują żeby to pokryć.
I z łaski swojej, nie pytaj mnie która partia się nie kompromitowała bo mam to gdzieś, rozmawiamy o Mentzenie i jego partii a nie innych partiach.
0
@Rhaan Czy ty widzisz jak żenująco wygląda twoja argumentacja?
Nie przyjmować wszystkiego dosłownie i interpretować informacje.
To mi podaj jaka jest prawidłowa interpretacja i o co mu chodziło, bo ja od kiedy istnieją Korwiniści to słyszę, że czegoś nie zrozumiałem albo źle interpretuje.
Mentzen nie kandydował i miał 29 lat... Złoty argument...
Już pomijam, że skoro nie kandydował to nawet lepiej, bo nie ubierał słów pod propagandę polityczną, ale tłumaczenie go tym, że miał 29 lat to fajna informacja. W wieku 29 lat miał doktorat z nauk ekonomicznych, prowadził własną kancelarię doradztwa podatkowego, był prezesem zarządu innego biura rachunkowego a przy okazji był szefem rady naukowej partii KORWiN.
No ale tak, dokładnie 29 lat to nie ma co, młody był i głupi a w 7 lat tak zmądrzał, że jest gotów być ministrem finansów i przerobić cały system podatkowy kraju.
0
@MateuszGotowka99 Gdyby zrobił to celowo albo nie walczył o piłkę tylko próbował powstrzymać akcję, to mogłaby być czerwona, ale w takim przypadku gdzie był to przypadkowy faul podczas walki to nie
1
@MateuszGotowka99 Walka o piłkę i podwójne karanie, więc nie mógł dać czerwonej.
1
Sędzia jest fanem Milanu i odwdzięcza się Lechowi za ostatni występ Marciniaka.
0
@Rhaan Chłopie, nie kompromituj się bo jak zwykle jak coś Mentzen pieprzy to albo było dawno, albo "czegoś" ktoś nie zrozumiał.
Powiedział? Powiedział. To dosłownie to co powiedział? Dosłownie.
Ultra żenujące jest, że za każdym razem jak coś się nie klei w ich słowach to lecą wymówki, tak jak z 100 ustaw Mentzena, które się okazały nie być Mentzena a poza tym coś co się stało 4 lata temu to prehistoria...
Teraz będziesz mi wmawiał, że to nie plan tylko pewnie jakieś luźne przemyślenia albo eksperyment myślowy a poza tym 7 lat temu to napisał więc już się nie liczy.
To jest dosłownie jego pomysł jak zlikwidować podatki, teraz mówią o obniżaniu a nie likwidacji i znajdź mi i podlinkuj ich plan na to, bo ja nic nie znalazłem.