5

W sumie nie wiem po co miałby składać wyjaśnienia.
Wyjaśnić sprawę powinna prokuratura udowadniając, że kupowaliśmy sędziów czy ustawialiśmy wyniki, a jak nie udowodni to sprawa nie istnieje.
Tymczasem Laporta może powiedzieć cokolwiek, nie ma to żadnego znaczenia bo przecież wiadomo, że "prawidłowa" odpowiedź jest tylko jedna: Tak, kupowaliśmy sędziów.
Każda inna zostanie uznana za kłamstwo, więc równie dobrze mógłby nie wyjść i nic nie powiedzieć.

3

@Kondziubarca Zacznijmy od tego, że PSG nie ma kibiców. Średnia frekwencja na poziomie 45 tysięcy to żenada dla miasta stołecznego i największego klubu w kraju.
Dla przykładu Marsylia ma średnią 63 tysiące.

8

Mhm panie Tebas, to zupełnie niepodobne, całkowicie wręcz do sprawy Negriery. Przecież w kompetencjach wiceprezesa La Liga jest przygotowywanie raportów i to nawet nie krajowych tylko zagranicznych dla klubów i to jeszcze pytanie o to gościa który nie jest skautem tylko prawnikiem.
Nic nie sugeruje, ale czy wiceprezes La Liga nie ma możliwości wpływać na terminarz rozgrywek i np. ustawić go przypadkiem tak, żeby było wygodnie... komuś?

1

Cieszy mnie karma jaka dopadła Bayern. W klubie totalny chaos.
Zwalniają trenera w kluczowym momencie sezonu, zaraz po awansie do 1/4 LM.
Kapitan połamał się na nartach, piłkarze w szatni się biją, inni walczą z depresją, reszta kompletnie pod formą.
Wyjazd z pucharu Niemiec, jedną nogą poza LM a w lidze kompletny brak miejsca na błąd bo są w zasięgu rywala.
A rok temu niemiaszki takie wyszczekane były a propos każdej jednej rzeczy jaka się w Barcelonie działa.

0

@Krzysztof1987 Dokładnie tak, brak państwowych uczelni, wszystkie prywatne i płatne.

0

@talizmo To nie jest mój pomysł, ja tylko pytam o zdanie.
@Koperek01 @LS

1

Czy bylibyście za tym, żeby zlikwidować podatek PIT, CIT, oraz ogólnie pojęty ZUS w zamian za likwidacje państwowego szkolnictwa wyższego, konieczność własnoręcznego odkładania na emeryturę, wykupowania prywatnego ubezpieczneia i ponoszenia kosztów leczenia.
Plus dokładamy znaczne podwyższenie podatku od nieruchomości oraz podatek pogłówny w wysokości 250 złotych miesięcznie od każdego obywatela po przekroczeniu 18 roku życia?

0

@Rothan1 Jeżeli dostałeś 20 dni z nowym rokiem to pracodawca ma prawo cie na nie wysłać albo zapłacić za tyle ile nie wykorzystasz.

0

@Rothan1 Pracodawca urlop może ci anulować zawsze (poza UŻ chyba że jesteś kluczowy i nie da się na ciebie czekać).
Nawet jak już byś wyjechał, to mogą cię ściągnąć z urlopu ale z obowiązkiem poniesienia kosztów.
Wypowiedzenie w tej kwestii nic nie zmienia bo dalej jesteś pracownikiem firmy do zakończenia okresu wypowiedzenia a dla 99% pracodawców lepiej jest wysłać pracownika z wypowiedzeniem na urlop, bo jeżeli tego nie zrobią to potem muszą ci zapłacić za każdy niewykorzystany dzień urlopowy.

14

Wierzę w remontade Chelsea jak w to, że dodatkowe 20 minut snu cokolwiek mi da.

1

@hayek Nie tylko z duchem gry ale z duchem cywilizowanego człowieka w państwie prawa.

2

@Kvothe07 Ta, szczególnie po tym jak na Camp Nou całował swój herb.

5

Wpuszczenie tego kukureli to był sabotaż. Gość jest winny czerwonej kartki i straty drugiej bramki.
Aż żal pomyśleć, że byli tu tacy co chcieli żeby u nas został.

1

Nic tak nie irytuje jak machanie łapami realczyków, żeby ktoś wstawał gdzie sekundę później ktoś od nich się kładzie po dotknięciu w ramie

0

@Gaz Oczywiście że wchodził. Neymar był najczęściej faulowanym piłkarzem świata.

1

@Traba727 Fatem to im się wylosował najgorszy od dekady Liverpool i najgorsza od bardzo dawna Chelsea.

2

@Gaz Czyli lepszym rozwiązaniem jest zapłacić więcej za starszego gracza który oprócz tego, że jest nielojalną fają to jeszcze każdego roku traci pół sezonu na kontuzjach?

14

Zieliński jest największą ofiarą grania z tak prostackim futbolem jaki mamy w kadrze. Chłop urodzony do małej gry a w kadrze krytykowany bo nie umie nic zrobić gdy my w ogóle nie gramy przez środek pola.

0

Stara się na mnie patrzy czemu prycham pod nosem, jak mam jej wytłumaczyć, że to na widok biegającego Sterlinga.

0

@tomek8756 Po pierwsze, Real nie gra ciekawych meczów, nawet jak rozwalali Liverpool to poza wylewami bramkarzy nie działo się nic ciekawego tylko męczenie buły, wylew obrońców i gol i tak w kółko.
Po drugie, TVP zawsze wybiera mecze w których grają Polacy

1

@Kapitan_SW Zły portal sobie wybrałeś, bo tu ci mogą usunąć post albo i bana wlepić za promocje twórczości własnej, tak stanowi regulamin.

1

@barcelonaLM Trudno byśmy byli czymś innym skoro naszą największą siłą jest robienie tego samego co inni za 1/3 ceny.
Wbrew temu co próbują przepychać nacjonalistyczni populiści, geopolityka to gra w Monopoly. Jak nie masz czym grać to jesteś na łasce innych i nic nie możesz zrobić.

1

@Panpiwkarz No nie wiem, nie jestem pewny czy taki byłby wynik gdyby trafił

0

@Pewex Wchodzisz na Nexusmods i tam masz dosłownie wszystko.
Możesz też pobrać Wabbajack, plikacja z modpackami, tam są też takie tylko graficzne ale nie instalowałem bo to co mam w Wildlanderze mi wystarcza (i nie mam miejsca, bo modpacki czysto graficzne zwiększają rozmiar gry do 150-200 GB

0

@Azrik Inna wersja mówi o siódmym odcinku ale nie wiem, słabo pamiętam Zorro, raczej wyrywkowe odcinki jaki w TV puszczali.

2

@ViscaelBarca2007 Gatunek ma wymarciu czego? Gość jest szklanką i ma 33 lata, "zgodził się" to eufemizm bo miał wybór: wziąć co dają albo nie przedłużyć kontraktu i zostać bez pracy.
Nikt mu w EU tyle nie da, może gdzieś u Araba albo w USA o ile by go chcieli, choć nie jest jakąś medialną marką i to bardziej on kojarzy się z BVB niż BVB z nim.

2

@RedKorsak Nikt nie wie. Przypuszczalnie może chodzić o to, że zakończenie Zorro było z dupy urwane, zwykły odcinek a po nim już nic.

0

@Pewex W czystego Skyrima to nie warto było grać już w 2012 roku, ale to jest świetna platforma do modowania, sam obecnie gram na modpacku 500 modów zwany Wildlander który modyfikuje praktycznie każdy aspekt gry a takich modpacków jest więcej, włącznie z takimi które przerabiają dosłownie całą grę, jakbyś grał w inny tytuł (a są w trakcie tworzenia też mody które przenoszą całego Morrowinda).

0

@escarabajo Był łączony z Realem bo Real się po niego zgłaszał a Barcelona nie. Nigdy nie widziałem by Lewy mówił, że jego marzeniem jest granie stricte w Realu.

0

@Szklaner To już jest ten poziom zezbydlęcenia i odczłowieczenia, że tym chamom wybuchłoby serce gdyby mieli przyznać się do błędu, jak oczywisty on by nie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?