0

@TheNekro94 Sorry, nie chciało mi się nowego komentarza wymyślać.

3

@dge21 Bo było ocieplenie i współpraca przeciwko La Liga i UEFA. Potem Real myślał i myślał i wymyslił, że w sprawie Negriery będą chcieli grać pierwsze skrzypce i robić z siebie najbardziej poszkodowanych w dziejach. To i poszło.

13

Jako kibic Barcelony czuje się wmieszany w sprawę, ale jak się człowiek zastanowi to przecież jestem tylko chłopkiem z drugiego końca kontynentu.
I stawiając się w takiej perspektywie wygląda to nieziemsko komicznie, gdzie od sprawy opłacania jakiegoś typa płynnie przeszliśmy do wojny o faszystowski rząd generała Franco w który wmieszała się liga koszykarska czy rząd Katalonii xD

2

@PerfecT0 Jakie oskarżenie jest niepoparte dowodami?

0

@FcPortoFan1999 Najlepsze jest to, że ruscy nawet tej daty nie znają, bo wojna się skończyła 8 maja.

0

@Tomo1989 Miałeś zapamiętaną tą sieć? Zapomnij jej i jeszcze raz zaloguj.

0

@Lisek Z tą poprzeczką to zależy jaki masz kolor stroju. Jeden dostanie 2 mecze zawieszenia za drapanie po nosie a drugi sędziego skru***nem nazwać może, to jeszcze powiedzą, że to on był ofiarą.

2

@Ojciec5tkidzieci Alfonso Ussia to typowy madrycista słynący głównie z ataków na Basków ale i Katalończykom często utykał.
Do tego przegrał też sprawę sądową z Messim.
Więc jego obiektywność i rzetelność jest na wystarczającym poziomie, żeby Muniak mógł go cytować.

0

@Zoker Ja ci podałem tylko skrajny przykład kibicowania dwóm skrajnym siłom, wojnę dopisałeś sam.

1

@supraomnes1 Można.
Można też kibicować Ukrainie i Rosji

1

@ObiwanKenobi W większości jak nie we wszystkich ligach przynajmniej z top 10 masz narzuconą obowiązkową ilość wychowanków oraz limit piłkarzy spoza UE więc tam nigdy nie zrobisz takiego burdelu jak u nas bywał, że na boisku nie było nikogo z unijnym paszportem.
Poza tym nie bez powodu tak duży kraj jak Polska ma pilkę nożną na poziomie Cypru. My mamy gówniane zarządzanie i czego nie można powiedzieć o naszej piłce, to to że zarząd wie co jest dobre dla klubu, bo gdyby wiedzieli to byśmy nie cieszyli się Lechem który nie odpadł z ligi odpadu.
Właśnie najlepszym przykładem jest Lewandowski, najlepszy piłkarz Polski od przynajmniej 40 lat dwukrotnie odrzucony przez teoretycznie największy klub w Polsce, bo spece się nie poznały. I takich dzieciaków w szkółkach masz masę, która nawet jak coś umie to się nigdy nie przebije przez zasieki zagranicznych odpadków.
Taka Jagiellonia potrafi wyjść na mecz mając tylko 2 Polaków w wyjściowej 11, królem strzelców tej ligi jest odpad z Cadizu który był za słaby żeby grać na poziomie Segundy a gdyby nie przepisy nakazujące używania młodych to i tu by się wcisnęło jakiegoś Mokebe w dowodzie rocznik 2000, biologicznie 1989.

1

@Comentateiro Real byłby tam szmacony jak leci. Kwestia jest tego, jak podchodzisz do meczów a angielscy rywale podchodzą do Realu jak do jeża a potem się kończą dziwne wyniki choć Real nic nie gra bo nagle się obrona zesra ze stresu a Real to wykorzysta.
Gdyby mieli ich na codzień to zupełnie inaczej by z nimi grali, mniej stresowo bo porażka w lidze nie boli tak bardzo jak w pucharach.
Wtedy nauczyliby się ich czytać i powstrzymywać, tak jak to robią zespoły z Hiszpanii.

0

@mateusz1989VeB Byłoby skandalem gdyby Gavi nie dogrywał meczów gdy w meczach Realu praktycznie co kolejkę można komuś wlepić czerwoną.
I nie chodzi tylko o Viniciusa

2

@bartas97 Oczywiście że ma sens, szczególnie w tak bezmózgiej lidze jak Ekstraklasa, żeby szkolić i rozwijać młodzież.
Przypomnę, że były całkiem niedawno czasy gdy młodzi kisili się po niższych ligach a ekstraklasa zalana była drugoligowymi podstarzałymi hiszpanami i pierdyliardem afrykańców o nieznanej metryce.
Przypomnij sobie jak Legia potraktowała Lewndowskiego, odrzucając go żeby wziąć gówno wartego Arruabarrena bo był z Hiszpanii.

0


Korwin jest już tak zatracony w swoich bredniach, że myli odwagę z odważnikiem i już sam nie wie czy jest prawicowym konserwatystą czy anarchistą który przyklaskuje łamaniu zawartych umów xD

1

@KibicBarcy123 Ja czekam na specjalistów aż mi powiedzą, ile taki raport powinien kosztować, bo co drugi pisał, że mocno przepłacone, nierynkowe warunki ale nikt nie powiedział jakie są rynkowe :(

0

@SuperPatsonFCB Ja cały czas słyszę o "rynkowych" cenach ale jakie są rynkowe ceny? Tu w 4 lata zrobiono ponad 600 raportów i 40 płyt CD. 7,3 miliona euro w 18 lat czyli średnio po 405 tysięcy rocznie co przy takiej ilości raportów daje kwotę trochę ponad 2000 euro za raport.
Ja kompletnie nie mam pojęcia czy to dużo czy to mało więc chciałbym wiedzieć, jakie są te "rynkowe" stawki bo tyle osób mówi, że Barcelona przepłaciła.
Natomiast wiem, że przy zarobkach sędziów w Hiszpanii to taka kasa jest śmiesznie niska jeżeli chodzi o przekupstwo, bo lepsze stawki to w Polsce były.

Nie powiedział czemu przestali płacić, bo przecież to nie on przestał płacić tylko Bartomeu a w całej konferencji Laporta nie wypowiadał się o decyzjach innych osób i to jest w pełni zrozumiałe gdy trwa sprawa w prokuraturze.
Raporty miał pokazać wszystkie? Pokazał jakąś część, inne wypłynęły do mediów już wcześniej, jakby miał na konferencji omawiać każdy to by tam 2 dni spędzili a nie miałoby to i tak żadnego sensu.

Co by wam to dało? Pokazał co miał do pokazania, powiedział ile było raportów, powiedział czemu stawki urosły, nie odpowiadał czemu inni prezydenci podejmowali swoje decyzje, bo to nie jest jego sprawa i kompetencja.
Z resztą mam podejrzenie graniczące z pewnością, że co by nie powiedział to by nie wystarczyło, skoro z rzeczy które pokazał robili jedynie mamy a cała konferencja została sprowadzona do tego, że coś powiedział o Realu i Tebasie.

1

@JimMorrisonFCB No i dostali konkrety a tu dalej manipulacja w najlepsze. Sprowadzanie 2 godziny konferencji do jednej wypowiedzi Laporty o Realu.
Gdybym nie widział jej zapisu tylko ograniczył się do komentarzy z twittera czy La Rambli, to bym sądził, że Laporta wyszedł, powiedział że Real i Tebas winni, dziękuję dobranoc.

4

@Aragorn33 Negreira nigdy nie powiedział, że mu płacili za neutralność.
To jest klasyczna manipulacja powtarzana od początku tej sprawy, bo Negreira jasno wskazał, że to są jego przypuszczenia a nie zlecenie z Barcelony.

0

@tadzik447 No i odwołane.

7

@Sewren122 Żal to jest ludzi którzy muszą w coś "wierzyć".
Afera trwa od 2 miesięcy, Laporta pokazał za co płacił a tacy ludzie jak ty jedyne co mają po takim czasie to "wiara" że kupowali sędziów a koronnym argumentem w sprawie jest brak wiary w jego wyjaśnienia, choć nie ma żadnego przeciwstawnego argumentu.

1

@KlonaZepan Bezbek a do tego wątpliwej inteligencji, skoro nawet nie dotarło do ciebie, że obecnie to nie ma za bardzo sąd o co Barcelony pytać bo nie ma dowodów.

6

Ja mówiłem, że cała ta konferencja jest bez sensu.
Żadne wyjaśnienie nie będzie przekonujące a jedyną akceptowalną informacją byłoby, że Barcelona kupowała sędziów.
W inne informacje nikt i tak wiary nie da i w sumie nie będą nikogo interesować.
Już cały twitter jest zalany głupotami, że Laporta nie dał dowodu niewinności w sprawie w której nie ma nawet jednego dowodu winy.
Ale w sumie po sprawie Baeny kompletnie mnie nie dziwi już poziom kretynizmu ludzi, skoro można było skazać pokrzywdzonego tylko na podstawie przeświadczenia, że winowajca to dobry chłopak, choć poza jego najbliższym otoczeniem to go nawet koledzy z drużyny nie znają.

2

@nuevojugador 4 lata

2

Komentarz usunięty

1

Kolejny faul taktyczny Getafe bez kartki a potem się dziwić, że oni grają jak grają skoro sędziowie im pobłażają.

0

@macio_944 Ja też. Tak mniej więcej od poniedziałku.

2

A na drzewach zamiast liści będą siedzieć Getafiści

0

@MesQueUnClub96 Nie zwalajcie na kontuzje... Grasz fazę grupową LM bez całej obrony bo kontuzje, przegrywasz po indywidualnych błędach Pique a Garcii. W PK jeden mecz grasz bez całego napadu, drugi mecz grasz z jednym pomocnikiem i kolejny raz roszadami w defensywie przez kontuzje jednego z głównych ogniw obrony.
Praktycznie od października nie trafił się ani jeden miesiąc gdzie mieliśmy dostępny pełny skład.
Do wygrywania możesz walić 101 niecelnych wrzutek, to nie jest wyznacznik bo gdyby tak było, to Real nie powinien mieć kilku pucharów.

0

Pomyśleć, że gdyby nie kontuzje, Real by nie wygrał ani razu w tym sezonie z nami a my na 90% byśmy przeszli dalej w LM. Kolejny sezon zawalony przez to, że w kluczowym momencie brakuje kluczowych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?