Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaz Czyli lepszym rozwiązaniem jest zapłacić więcej za starszego gracza który oprócz tego, że jest nielojalną fają to jeszcze każdego roku traci pół sezonu na kontuzjach?
14
Zieliński jest największą ofiarą grania z tak prostackim futbolem jaki mamy w kadrze. Chłop urodzony do małej gry a w kadrze krytykowany bo nie umie nic zrobić gdy my w ogóle nie gramy przez środek pola.
0
Stara się na mnie patrzy czemu prycham pod nosem, jak mam jej wytłumaczyć, że to na widok biegającego Sterlinga.
0
@tomek8756 Po pierwsze, Real nie gra ciekawych meczów, nawet jak rozwalali Liverpool to poza wylewami bramkarzy nie działo się nic ciekawego tylko męczenie buły, wylew obrońców i gol i tak w kółko.
Po drugie, TVP zawsze wybiera mecze w których grają Polacy
1
@Kapitan_SW Zły portal sobie wybrałeś, bo tu ci mogą usunąć post albo i bana wlepić za promocje twórczości własnej, tak stanowi regulamin.
1
@barcelonaLM Trudno byśmy byli czymś innym skoro naszą największą siłą jest robienie tego samego co inni za 1/3 ceny.
Wbrew temu co próbują przepychać nacjonalistyczni populiści, geopolityka to gra w Monopoly. Jak nie masz czym grać to jesteś na łasce innych i nic nie możesz zrobić.
1
@Panpiwkarz No nie wiem, nie jestem pewny czy taki byłby wynik gdyby trafił
0
@Pewex Wchodzisz na Nexusmods i tam masz dosłownie wszystko.
Możesz też pobrać Wabbajack, plikacja z modpackami, tam są też takie tylko graficzne ale nie instalowałem bo to co mam w Wildlanderze mi wystarcza (i nie mam miejsca, bo modpacki czysto graficzne zwiększają rozmiar gry do 150-200 GB
0
@Azrik Inna wersja mówi o siódmym odcinku ale nie wiem, słabo pamiętam Zorro, raczej wyrywkowe odcinki jaki w TV puszczali.
2
@ViscaelBarca2007 Gatunek ma wymarciu czego? Gość jest szklanką i ma 33 lata, "zgodził się" to eufemizm bo miał wybór: wziąć co dają albo nie przedłużyć kontraktu i zostać bez pracy.
Nikt mu w EU tyle nie da, może gdzieś u Araba albo w USA o ile by go chcieli, choć nie jest jakąś medialną marką i to bardziej on kojarzy się z BVB niż BVB z nim.
2
@RedKorsak Nikt nie wie. Przypuszczalnie może chodzić o to, że zakończenie Zorro było z dupy urwane, zwykły odcinek a po nim już nic.
0
@Pewex W czystego Skyrima to nie warto było grać już w 2012 roku, ale to jest świetna platforma do modowania, sam obecnie gram na modpacku 500 modów zwany Wildlander który modyfikuje praktycznie każdy aspekt gry a takich modpacków jest więcej, włącznie z takimi które przerabiają dosłownie całą grę, jakbyś grał w inny tytuł (a są w trakcie tworzenia też mody które przenoszą całego Morrowinda).
0
@escarabajo Był łączony z Realem bo Real się po niego zgłaszał a Barcelona nie. Nigdy nie widziałem by Lewy mówił, że jego marzeniem jest granie stricte w Realu.
0
@Szklaner To już jest ten poziom zezbydlęcenia i odczłowieczenia, że tym chamom wybuchłoby serce gdyby mieli przyznać się do błędu, jak oczywisty on by nie był.
1
@Khajio Ale jak nie na boisku to gdzie? Oni się widzą tylko w tunelu i musiałby przy świadkach coś takiego powiedzieć a świadków też nie ma.
I dziennikarze mają dostęp do bardzo wielu kamer, daleko poza tym co widzimy w transmisji, masz coś takiego jak liga od kuchni gdzie nagrywają co się tylko da, mieli nawet kamery ciągle patrzące na ławkę rezerwowych.
Z resztą nie ma co gdybać, ilość możliwości w jakich Valverde w złym stanie psychicznym mógł sobie coś ubzdurać jest wysoka, dowodu że do czegokolwiek doszło jest brak a urąga rozumowi i godności argumentacja, że on taki spokojny, nigdy by czegoś takiego nie zrobił bez powodu.
Dres też nie bije bez powodu, powód jest, ale przeważnie idiotyczny.
A Valverde ktoś zna prywatnie żeby wiedzieć jaki jest? Nie, wiesz tyle co widzisz na boisku.
Patrząc na Roberta Biedronia też nie widzisz typa, który mógłby tłuc własną matkę.
1
On wygląda jakby od listopada grał z jakimś urazem który go ogranicza.
Można zaliczyć zjazd formy, ale nie w taki sposób, że praktycznie z meczu na mecz tracisz nawet cechy które miałeś przez dekadę opanowane do perfekcji.
Kiedyś co mu na nogę się nawinęło pod bramką to był strzał, teraz już tego nie robi i za każdym razem coś przekłada i kombinuje. Początek sezonu miał świetny, dużo fajnych zagrań a teraz nawet tego już nie próbuje robić.
Tak jakby go coś blokowało, co w pierwszej chwili przywodzi na myśl Ter Stegena, który w zeszłym roku był ultra ręcznikiem a się okazało, że blokował go uraz i po rozwiązaniu problemu w tym roku wrócił jak młody bóg.
1
Dało się szarpać jak w 95 minucie? Dało, tylko się kur... nie chciało przez cały mecz a wystarczyła 1 bramka.
5
@Kondziubarca Panie Robercie, czy widział pan kiedyś coś takiego jak deszczowy wieczór w Stoke?
1
Można by zażartować, że z nami to grają mecz życia a przed prześcieradłami rozkładają nogi, ale Real też z nimi zremisował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Dośrodkowanie będąc w polu karnym na wysokości 15 metra... Jak mnie to irytuje, czemu nie grają po ziemi albo nie walą w bramkę.
0
Coś jest cholernie źle i nie rozumiem dlaczego. Kto jak kto, ale Lewandowski waliłby co mu na nogę siądzie koło bramki a od jakiegoś czasu zamiast strzelać to robi coś dziwnego.
2
Kolejny zawodnik olśniony bujną czupryną Ter Stegena nie trafia z 15 metra.
0
Co ciekawe, koszt goal-line wynosi tyle co jeden sezon w pensjach dla głównych sędziów. Masz w lidze Real, Barceloną, Atletico które generują potężne przychody i co? Gówno, za droga technologia, będziemy walić VARem.
A potem sranie że w LL tylko 50% aktywnego czasu gry.
3
Ale w sumie xD że LL chce wprowadzić półautomatyczne wykrywanie spalonego a szkoda im 4 milionów na goal-line
0
Jak patrzę na twarz Gaviego gdy ktoś go odepchnie to robi mi się żółto przed oczami
0
Jak dla mnie bramki nie ma, choć tu liczy się minimalne ustawienie kamery.
1
@Rewolucja123 Sporym kłopotem jest zrobienie konferencji na której możesz powiedzieć jedynie, że kupowałeś sędziów, bo każda inna odpowiedź będzie uważana za kłamstwo.
3
@GdefnyMU Jak słucham takich idiotyzmów to mi się przypomina Carvajal który z 40 metrów słyszał kopnięcie którego nie dało się nawet na powtórkach zauważyć xD
0
@maroon Wiele tych rynków nie ma a produkcja w Europie żeby to potem wyimportować do Azji nie ma sensu ekonomicznego więc jeżeli dalej będą produkować, to będą produkować je tam a wtedy nie będzie ekonomicznego uzasadnienia sprowadzania ich do Europy.
USA to osobny byt ale slaby rynek na europejskie auta bo oni wolą swoje.
0
@Kgorecki2500 Nie wiem czy tu nawet będzie cokolwiek do wyjaśniania, w takiej sprawie Valverde wyrok może dostać zaocznie i może być tak, że nikt nawet nie będzie słuchał jego wyjaśnień.
Jeżeli mają dowód w postaci nagrania, że to on uderzył, do tego ponoć się do tego przyznał to nikt nie będzie robił kilkuletniego procesu i przewijał nagrania z meczów bo to nawet nie jest materią sprawy.
Sprawą jest napaść na parkingu, to czy Baena coś powiedział czy nie to nie ma żadnego znaczenia, gdy do zajścia nie doszło "na gorąco" to nie ma działania w afekcie więc sprawa jest prosta: Naruszenie nietykalności, lekki uszczerbek na zdrowiu, jest poszkodowany, jest sprawca, wyrok na jednej rozprawie.