0

@Zoker rozwiązanie jest proste: niech sędziowie się nie mylą to nie będzie nadużywania VAR. Zobacz nasze 2 ostatnie mecze ligowe przed reprezentacją, gdyby nie VAR zamiast 6 punktów byłby maksymalnie 1 i to nie dlatego że sędzia czekał na sprawdzanie tylko popełniono błędne oceny

0

@msmsms Ale co tu widzieć? Poczytaj wywiady po wyborach 2019 i że są gotowi wejść w koalicje "gdy PiS spełni ich żądania", tak samo Kukiz gadał więc wiemy ile warte obietnice w polityce.
Teraz przed wyborami się do tego nie przyznają, ale też w żaden sposób się nie odcinają od możliwości koalicji więc wiadomo co jest na rzeczy, czyli ukrywanie poglądów co im wychodzi z fatalnym skutkiem, ale głupi elektorat to łyka.

1

@AmigoBlancos Gorzej jak efekt nowej miotły was zmiecie z planszy, pakę mają mocną tylko nieułożoną a chyba coś powinniście o tym efekcie wiedzieć.

1

@MesQueUnClub96 Miałem 13 lat i byłem na weselu siostry ciotecznej.

1

@Benz Jakie odejście? Przecież to Memzen wywalił ich z partii bo śmieli skrytykować zrobienie cyrków w prawyborach i to, że złamali swoje własne partyjne prawa. Przecież to konfederacki sąd partyjny ich usunął.

1

@kynio302 W pierwszej połowie Vasquez zrobił stempel na kostkę i nawet faulu nie odgwizdano.

2

Dla nas to bardzo dobrze, że Real kręci taki wynik.
Oni tak szybko popadają w samo zachwyt, że po każdej wysokiej wygranej potem dostają w mordę. Jak roznieśli Liverpool 5-2 to potem nie wygrali 3 spotkań z rzędu

2

Vasquez faul na kartkę nawet nie odgwizdany a potem przyjdzie jedna pała z drugą i będą mówić, że Gavi ma immunitet

6

Takie same popchnięcie które zabrało Lewemu bramke, teraz dało Elche kontynuacje akcji. Lubię takie konsekwentne sędziowanie.

3

@Messi1000000 Prowadzisz z jakimś odpadem 4:0, zaraz masz klasyk w PK. Jaki jest cel trzymania kluczowych zawodników na boisku ryzykując kontuzjami i zmęczeniem zamiast dać grać innym, którzy potrzebują minut? Wyjaśnij, bo widać się znasz.

0

Oj pstryczka w nos sam sobie ręką Araujo nabił i żółta kartka.

5

To blask potężnych włosów MATSa oślepia napastników, dlatego cały sezon nie potrafią strzelić z najbliższej odległości i przewracają się gdy tylko na niego spojrzą.

8

Ołłoski to chyba się z... na łby pozamieniał.
Elche przyciśnęnło nas może z 5 minut a ten bredzi o tym, że my graliśmy z 7 dobrych minut a resztę Elche dominowało xD To już wiem czemu mu nie pasowała statystyka posiadania, bo mu do tezy nie pasowała xD

42

Najgorsze u Fatiego jest to, że to nie wygląda tylko tak jakby nie miał formy, tylko jakby mu się w ogóle nie chciało grać.

0

@Gaucho trochę farta było, ale chodzi o fakt potrafienia oddać strzału z tak niewygodnej pozycji gdzie musiał się cofać, mniej doświadczeni strzelcy by musieli sobie ją tutaj ustawić przed nogą.

0

Dobry rzut wolny, Araujo świetne ogarnięcie pola i ładna główna, Lewy kozak uderzenie tak dla siebie charakterystyczne, spod jaja cofając się.

3

Alaba, Rudiger, Van Dijk xD
Przecież ci trzej mają na koncie więcej zawalonych bramek niż cała Barcelona w tym sezonie ligowym straciła.
Van Dijk to w przyszłym sezonie nie zobaczy rozgrywek europejskich a miglance z Realu zdążyli w tym sezonie 3 razy dostać po ryju od Barcelony nawet w meczu w którym Barcelona nie miała połowy składu, jakim cudem oni są na tej liście a nie ma choćby samego Araujo który gra fenomenalny sezon.
Już pomine Christensena który gra świetne zawody ale jest dużo mniej zauważalny niż Urugwajczyk, ale skoro nawet fani Realu mówili, że wzięli z Chelsea nie tego zawodnika co trzeba, to chyba powinien być jasny sygnał, że Rudiger nie zasługuje na takie wyróżnienie.

0

@RomanHoffer Ja jestem hipochondrykiem z profilem raka i serca. Psycholog nie pomoże, wal od razu do psychoterapeuty a on zakwalifikuje podłoże i stopień zaawansowania. Wtedy się dowiesz, czy da radę to przepracować czy konieczny będzie psychiatra po wypis leków.
I co ważniejsze koniecznie trzeba się tym zająć najszybciej jak możliwe, mi w ciągu 10 lat zamieniło się od kompletnego braku choroby, przez okazjonalny strach aż po bardzo mocne ataki które naprawdę uszkodziły mi zdrowie stresem.

0

@Trojanek23 Trylogia husycka Sapkowskiego. Gatunek historyczno-fantastyczny.

1

@Keson I jaki miałoby to cel? Ojciec może być ślepy bo to jego syn, ale agent zdaje sobie sprawę jak źle gra Fati i pchanie się w takie teksty w tym momencie byłoby ultra idiotyczne i bezcelowe.
Gdyby miał formę a nie grał, to taka presja miałaby sens, ale jak każdy widzi co się dzieje to nie trzeba być inteligentnym by wiedzieć, że jedyne co się stanie to fala krytyki.

0

@franegpro Byłoby, ale nie chodzi o to, czy pomaga czy nie tylko o to, że Real ma immunitet na kary bo to nie jest ani pierwszy występek Carvajala który nie został w żaden sposób ukarany ani to nie jest pierwszy przypadek graczy Realu.
Choćby Vinicius który w tym sezonie ma tylko 1 kartkę za dyskusje z sędziami a kazdy wie, że dyskutuje i to w bardzo agresywny sposób w każdym meczu a do tego wykonywał gesty i nawet wyzywał sędziego.
Lewandowski za bliżej nieokreślony gest dostał 3 mecze zawieszenia.

4

Czyli Tenas nic nie zrobił Carvajalowi a ten podszedł i go szarpał, nawet jeżeli coś gadał o Realu w poprzednim klasyku to to nie było w tym.
Według prawa karnego nie można byłoby uznać tego za działanie w afekcie i byłoby kwalifikowane jako napaść z premedytacją a tu mimo nagrania nawet konsekwencji sportowych nikt nie wyciągnął od piłkarza, który już po meczu atakuje fizycznie innego piłkarza i to bez okoliczności łagodzących.
Przypomnę, że Ferran za poszarpanie się z Savićem dostał 2 mecze zawieszenia.

0

@MeMyselfAndI Nie istnieje coś takiego jak rzetelne rankingi, bo obaj grają w dwóch innych organizacjach to sobie można porównywać, gdy CONMEBOL kręci się tylko wśród 10 drużyn a UEFA ma ich 55 z czego 12 zespołów jest poniżej top 100 rankingu FIFA.
W CONMEBOL nie ma żadnej poniżej 100 i tylko jedna jest poniżej top 50 a przez zasady koszyków Portugalia trafić może tylko na jeden silny zespół w eliminacjach gdy Argentyna za każdym razem musi grać ze wszystkimi a to się prosto przekłada na ilość bramek.
Messi na mistrzostwach ma więcej bramek niż Ronaldo, za to Ronaldo ma dużo więcej bramek w eliminacjach gdzie obija głównie leszczy.
Z ciekawostek, Curacao i Panama są wyżej w rankingu niż Lichtenstein i Luksemburg a w "rzetelnych" rankingach to by Ronaldo miał naliczone bramki a Messi nie.

3

Jak zawsze przypominam, że bramki z Curacao się nie liczo! Proszę się nie ekscytować, proszę o spokój.
Bramki liczą się tylko z Luksemburgiem, Lichtensteinem, San Marino i Gibraltarem

0

@Michu94 Przecież było mówione wielokrotnie, że Gavi będzie mógł bez problemu grać będąc zarejestrowanym w drugim zespole.
Czy odejdzie czy nie to tylko jego wola, ale nie ma żadnych oznak, by miał wolę gdzieś odchodzić będąc kluczową i podstawową osobą w Barcelonie.

0

@Herbert Nikt ci nic nie powie do póki trwa sprwa

23

Stanowski na każdym kroku przyznaje, że on jest hipokrytą.
Niby wybieg którym Stanowski się wybiela, że on nie kryje swojej hipokryzji więc jest ok, bo nie udaje, że tak nie jest.
Jest tylko jeden problem którego Krzysiu możliwe że nie ogarnia: on ujawniając hipokryzję nie ujawnia tylko hipokryzji ale nastawienie do konkretnej osoby.
To jest jasny sygnał, że ciebie nie trawię, to dopieprze ci czymś czego u kolegi nie ruszę.
Gdy dotyczy to randomów jak my na La Rambli, Wykopu, Twittera to nie robi to większego problemu czy różnicy.
Gorzej, gdy jesteś współwłaścicielem sporego medium w Polsce, dziennikarzem, osobą opiniotwórczą.
Dziwi mnie, że reszta ekipy nie tonuje Stanowskiego, bo to co on robi to także sabotaż Kanału Sportowego, bo na łamach tego kanału opinie wygłasza chłop, który nie ocenia obiektywnie rzeczy co kieruje się czystą sympatią i antypatią a to w sposób istotny odcina ich od bardzo ważnych osób jak było z Brzęczkiem, Sousą i teraz Santosem, gdzie można myśleć o nich cokolwiek, są to ludzie którzy trenowali kadrę narodową.
I teraz każdy selekcjoner który nie będzie z ich wąskiego grona sympatii z miejsca ich skreśli po jednym występie, gdzie usłyszy, że gra kilka poziomów wyżej niż Michniewicz to gówno, ale jak Michniewicz grał to był cud.
Wtedy z miejsca gość wie, że nie jest lubiany i szanowany, więc nie będzie żadnych normalnych relacji między nim a KS.
Zasadniczo śmiesznie wygląda, jak te patafiany z przerostem ego zamiast zbudować relację z kimś spoza swojego kręgu koleżków to się na niego obrażają bo nie ma insiderskich newsów.
Może by były, gdybyście tylko chcieli złapać jakiś pozytywny kontakt, ale po co, skoro można na siłę zrobić z siebie kretyna i po pierwszym zgrupowaniu zaatakować selekcjonera którego gra i tak wyglądała lepiej niż to co wychwalali u Michniewicza.

1

@Inko Ale to jest tylko taka banieczka, "tak jestem hipokrytą" żeby mógł mówić cokolwiek, ale taką postawę mogą przyjmować randomy z La Rambli które nie liczą w ogóle na to, że ktoś ich posty czyta.
Ktoś kto idzie w dziennikarstwo, zgrywa postać opiniotwóczą a jednocześnie nawet nie stara się tym hipokrytą nie być, to po prostu zero

2

Komentarz usunięty

3

@maciekofcb dobre? Dobre to by były w United a nie w lidze którą mógłby kupić za 1,5 rocznej pensji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?