2

@kamyk_23 No właśnie tylko zobacz jak płakali na początku sezonu o sędziów, potem cyk i mają 11 karnych w sezonie a my tylko 2.
W 2020 to samo było, przycisnęli sędziów i cyk 11 karnych w sezonie z czego 7 w ostatnich 14 spotkaniach.
A teraz znowu trwa zmasowany atak na sędziów i wymyślanie rzeczy które się nie wydarzyły. Bez konkretnego celu tego nie robią a uruchomili wszystko do poziomu którego chyba jeszcze nie było, gdzie do sędziów walą madryckie szmatławce, trener i klub jako instytucja.

1

Martwi mnie, że biali znowu rozkręcają kampanię przeciwko sędziom. Zawsze gdy to robią potem dzieją się dziwne rzeczy

3

@JohnDeere Oczywiście, rośnie klasowy zawodnik choć o Albie nie zapomnimy bo i wielu dobrych zawodników na bokach obrony nie ma.
Z drugiej strony to dopiero pokazuje jakimi miernotami byli Semedo czy Dest skoro młodszy Balde ma po 40 meczach więcej asyst niż Dest po 70 i ponad połowę tego co Semedo po 124 meczach.

6

Jezu jak niskie pokłady godności i wysokie pokłady hipokryzji mieć, żeby tak się zesrać o Gaviego i jego "immunitet" gdy w Realu praktycznie nikogo nie dosięga sprawiedliwość?
Wszystkich Pepów czy Ramosów wymieniać nie będę, ale żywy przykład Casemiro, który przyzwyczajony do bezkarności w Madrycie pojechał na wyspy i w pół roku złapał tyle czerwonych kartek co przez 10 lat w Realu...
Ale sprawa najbardziej bieżąca, jakim prawem łeb otwierają typy, których zawodnik powinien już 3 razy w tym sezonie dostać długie zawieszenie za atakowanie sędziego z czego raz go po prostu od skur****nów nawyzywał, wszystko zostało nagrane, słowa odczytać potrafi nawet ktoś kto hiszpańskiego nie zna a wszystko zostało zamiecione pod dywan?
Już nie mówiąc o sterach kartek które powinien dostać za dyskusję, bo co mecz zasługuje przynajmniej na 2 a w tym sezonie dostał... jedną. Tak, Vinicius Jr ma JEDNĄ kartkę za dyskusje z sędzią, otrzymał ją w jesiennym klasyku.

A to nie są jedyne rzeczy, jak śmią gadać o ataku Gaviego na Ceballosa gdy kompletnie nie istnieje dla nich temat Ceballosa który wyszarpał Gaviego za łeb w styczniu? Dla przypomnienia, Ferran z Savicem za takie szarpanki dostali 2 mecze zawieszenia.
A jak przy Savicu jesteśmy, to można porozmawiać o unikaniu kar za uderzenia w twarz? Wczoraj Nacho, z Atletico Ceballos, wcześniej Camavinga. To tyle co mam na szybko w pamięci, każdy z tych zawodników powinien opuścić boisko, oczywiście bez kary.

Oczywiście wszystko teraz polewane jest skandalem Negreiry choć dalej nie ma najmniejszego dowodu na ustawianie meczów.
Ale jak Tebes w lipcu 2020 przyznał się, że Perez wywierał jakieś naciski na sędziowanie i VAR po czym mogliśmy zaobserwować 7 karnych w 14 meczach ostatnich meczach sezonu z czego 5 ratowało wynik Realowi dzięki czemu wygrali ligę o 5 punktów, to już tu nic nie śmierdzi, martwy temat.

0

Świetna wiadomość, Real już znalazł winnego porażek w tym sezonie: Sędziowie.
Czemu to świetna wiadomość? Bo dalej będą żyć przekonani o swojej świetności i pokrzywdzeniu przez "system", więc nie będą musieli wzmacniać ekipy na przyszły sezon.
Śmieszne natomiast jest, że Real znalazł winnych u sędziów, gdy sam w lidze już dostał 11 rzutów karnych gdy Barcelona tylko 2 a jeszcze śmieszniej jest wyśmiewać Barcelone za odpadnięcie z LM i LE mimo tego, że sędziowie nas przewalili w oczywisty sposób z Bayernem, Interem i United.

1

Red Bull 1-2 w Arabii, Alonso odzyskał podium, Real zlany przez Barcelonę a ja szkalowałem białych w internecie do 3 nad ranem. Można zakończyć tą sportową niedzielę z pełnym optymizmem.
A w ten piękny poniedziałek powinien na świat przyjść nowy cule i puszkarz, Maksymilian (albo Lilia, są wątpliwości), więc życzę znośnego tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Encore No ciekawe, że Vinicius nie jest problemem choć nazywa sędziego "skur****nem" i wszyscy to widzą. Na każdym kroku lata do sędziego z mordą, darł się na niego podczas ostatniego klasyku, innemu jakieś gesty pokazywał, ma pretensje do każdego i wszędzie za co dostał tylko JEDNĄ kartkę w sezonie a powinien dostać kilka zawieszeń.
A że Gavi kartki nie dostał to źle, Nacho uderzający w ryj Raphinhe już nie jest irytujący. Ceballos co mecz atakujący kogoś z Barcelony też nie jest problemem, Gavi nim jest.

0

@Encore 40 baniek to on bierze od takiego PSG bo może, ale jak chciał zostać w Barcy to obniżył wymagania o tyle o ile mógł, teraz ma do wyboru: albo wrócić do domu i grać za symboliczną kwotę tam gdzie jest kochany, albo znowu iść do nowego miejsca i znowu zostać oskarżany o wszystko.
To jest pytanie, czy chce się czuć dobrze czy chce zarabiać pieniądze, Barca jakby nie było, Messiego już nie potrzebuje więc jeżeli chce tu przyjść to na warunkach umożliwiających rejestrację.

1

@macio_944 Ale też przez ten mundial skompresowali nam fazę grupową do minimum i praktycznie całą zagraliśmy kompletnie bez obrony co nas kosztowało wynik.
Pierwsze co, to trafiliśmy drugi sezon z rzędu do najsilniejszej grupy, taki nasz fart.
Pierwszy mecz z Bayernem zagraliśmy świetnie i brakło wykończenia a niemcy strzelali co im spadło pod nogę, potem to już nasze wylewy cudaków Garcii i Pique + ogromny przewał sędziowski z Interem.
Z United też kontuzje + sędzia co zabrał dwa karne.
Po prostu gdy ma coś pójść dla nas źle to idzie źle i aż jestem pełny podziwu dla drużyny, że w takich trudnych momentach jednak dalej potrafi te wyniki przepychać bo nie spodziewałem się że bez Pedriego, Lewego i Dembele tylko raz stracimy punkty.

2

@Sccaner Roberto

23

Trzeci oklep Realu w 3 miesiące, powinni nam oddać jedną Ligę MIstrzów.

0

Czemu Ferran dośrodkowuje będąc w polu karnym...

0

A nie za to, że Nacho dograł mecz zamiast obejrzeć czerwoną kartkę? Dobrzy ci komentatorzy.

0

Jak dla mnie spalony.

3

Jakim cudem Busquets się jeszcze utrzymał na boisku? Przecież wszystkie groźne akcje Realu brały się z jego błędów.

0

Może Xaviemu się pomylił terminarz i myśli że gramy w PK, dlatego kisi zmiany na ewentualną dogrywkę?

0

Czy w polu karnym jest jakieś pole siłowe czy zmieniają się prawa fizyki? Że gdzieś indziej to przyjmą nawet rzęsą a pod polem karnym cały czas im piłki uciekają.

1

Denzel ja cię proszę, nie psuj obrazu tej gry Fatim.

1

Busquets z boiska i to już.

0

@Chaoss Pakt z diabłem. Przecież oni tak samo grają w LM, zwłaszcza w zeszłej edycji ale nagle każdy przeciwnik robił im jakieś wylewy i podawał piłkę do Benzemy we własnym polu karnym.

0

I dobra diagnoza komentatorów, Lewy zaczął grać za wolno i ładuje się w problemy. Na początku sezonu ładował co miał, grał z pierwszej, jakieś zagrania piętką i z tego wychodziły wyniki. Teraz trzeba przyjąć, ustawić, pomyśleć.

1

Busquets dziś za mało cukru bo jest zamulony bardziej niż zwykle.

0

@Firestone Bo Benzema to nie piłkarzy tylko celebryta. Najadł się sukcesu to nie jest już głodny.

0

@Toretto Ma 18 lat, nie każdy ma tą magię w nodze co Pedri bo tam akurat dużo mu aparycja pomaga, Gavi ma gorze warunki fizyczne więc musi więcej popracować.

0

@kampe Bo o Liverpoolu mysli się jak o jakieś dobrej drużynie a oni są tak w dupie i tak słabi, że w lidze bliżej im do 11 miejsca niż do gry w lidze europy a na przyszłoroczne LM raczej nie mają nawet co liczyć.

0

@an_di Uderzenie w twarz a Nacho ma żółtą na koncie.

8

I to jest faul ale nie można było go zobaczyć, bo by Nacho musiał dostać czerwoną kartkę, a tych się Realowi nie daje.

0

Mógł Ter Stegen zostawić tą piłkę, żeby Carvajal w nią wbiegł, może byłaby kartka.

8

Nie zesrajcie się bo tu niektórzy jakby mastermind Viniciusa ograł Araujo a to był zwykły kapeć i przypadkowy rykoszet, nic planowanego.

4

Dobra, ale Lewy do środka i ładować bramki, bo znowu mamy 5 osób na skrzydle i nikogo pod bramką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?