0

@xDoMinO26x Kessie, Busquets, Raphinha i nie wiem kto czwarty

0

Był już ten protest?

1

@Messiah10 Ja bym stalowej rury nie wsadził tam, gdzie Gavi wsadzi głowę i to w pełnym biegu.

1

@Inko Nie było żadnej sytuacji, nawet blisko nie było jakiejkolwiek sytuacji.

0

Ale czuć jak mocno tu pracują, żeby coś znaleźć. Najpierw 2 minuty szukania spalonego, potem na siłę sprawdzenie co się stało w naszym polu karnym, choć nie stało się kompletnie nic.

0

Odwiną teraz 15 minut meczu, żeby coś znaleźć. Przecież tu nawet linii nie trzeba rysować.

1

Karnego raczej być nie powinno, ale jak wybicie przez Athletic piłki mogło się zamienić na wznowienie od bramki?

1

Gavi to nie dożyje emerytury.

0

@Traba727 Obejrzałem, ale nie zostawił nogi tylko ją tam postawił. W zwolnionym tempie to może wyglądać jakby specjalnie trzymał tam nogę, w normalnym tempie to był ułamek sekundy gdzie nie zdążył zabrać nogi.

0

@Traba727 Nie był taktyczny i nie był w celu zatrzymania. Próbował odebrać, został wyminięty piłką ale nie kopnął napastnika tylko napastnik wpadł w jego nogę postawioną na ziemi.
Gdyby takie faule nagradzać kartkami to by żadnego faulu nie mógł wykonać obrońca.

0

@Traba727 Gówno a nie na żółtą, zwykły faul którego i tak nie powinno być bo ślepa pała nie zauważyła wcześniej wyszarpania Gaviego za koszulkę.

0

@Encore W Anglii sędziowanie też nie jest na wysokim poziomie i często są bardzo kuriozalne błędy, ale nie chodzi o to, że gdzieś nie odgwiżdżą skandalicznego przewinienia tylko o to, że poszczególny piłkarz może coś robić i być za to pobłażliwie traktowany.
Tak jak teraz jest to z Viniciusem, który może sędziego "skur****nem" nazwać co widział cały świat ale nie sędziowie.
Wcześniej tak było z Casemiro, który mógł wejść sankami i nawet żółtej nie dostać. Teraz poszedł do PL gdzie już nie ma specjalnego traktowania i nagle sypią się kartki.

0

Pięknie widzieć, jak Casemiro po latach immunitetu nagle trafia tam gdzie nikt oka nie przymyka.
Pół roku w United, 9 żółtych kartek, 2 czerwone. Ilością czerwonych w United już wyrównał swój rekord z 10 lat w Realu.

4

@Przemek2323 Sprawa pedofilii w kościele jest na wokandzie od dekad, kościół nie miał w zamiarze niczego wyjaśniać, olali sprawę, nie ustosunkowali się.
To jak dokładnie wyjaśnić cokolwiek, jeżeli bez właśnie takich nagonek KK miał to dosłownie w dupie?
Pierwsze reformy zwalczania pedofilii w kościele powstały po tym, jak się wylał w 1992 roku medialny syf a i tak przez następne lata było to tuszowane.
JP2 tak zacięcie zwalczał pedofilię że uczynił kardynałem gościa z USA na którego miał papiery, że parał się pedofilią, to samo było z gościem z Meksyku czy jego przyjacielem z Austrii na któego od lat '70 był donosy.
Wszystkie sprawy wyciekły publicznie już po śmierci Wojtyły choć kościół zajmował się nimi jeszcze za jego życia i nic nie zrobił.
A potem szła kampania wybielania i każda wątpliwa sprawa kończyła się tym, że Wojtyła nic nie wiedział, był perfidnie oszukiwany i okłamywany.

0

@neymar77 Obejrzyj sobie powtórkę, bo ja oglądałem i było uderzenie łokciem.

3

I to jest to o czym Kowal mówił, ostatnio ktoś z Atletico bezpośrednia czerwona, Carvajal nawet żółtej a jego celem było tylko uderzeni przeciwnika

1

@matirix20 Ponieważ sprawa jest przeterminowana i La Liga nie może wyciągnąć wobec nas żadnych konsekwencji sportowych.

0

@Faro Pewnie dostał opieprz żeby przed klasykiem zamknął mordę a i tak Kroos latał go uspokajać.

0

@AlwaysBlaugrana Nie, ponieważ nie można nałożyć na nas żadnych sankcji sportowych w La Liga

0

@taris Z Elche, rzeczywiście 4 mecze temu. Szybko ten czas leci.

0

@Faro Przecież oni przez 5 minut spuszczali się nad bramką Viniciusa ale o bramce Espanyolu w ogóle nie wspomnieli, nie słyszaałem by mówili też by skrytykowali Camavinge za kardynalny błąd.

0

@ObiwanKenobi 2 mecze temu pauzował.

3

Kosmiczna asysta xD Dośrodkowanie na dalszy słupek jest kosmiczny

0

Ale to Espanyol zepsuł. Zostwaić 3 typów bez żadnego krycia pod włąsną bramką...

0

Espanyol zaimponował, piekna akcja, piękny gol a Camavinga błąd jakby graał w 3 lidze.

0

@Dundersztyc Przeżartą głowę to chyba ty masz, jeżeli nie dajesz rady pojąć, że Messi przy złej grze PSG i tak był najaktywniejszy ofensywnie na co masz na tacy podane statystyki.
Więc jeszcze raz, skoro Messi miał najlepsze statystyki ofesnywne ze wszystkich piłkarzy PSG, to kto był ich motorem napędowym?

0

@Aneurysm A zgadnij ile bramek pozostałe 10 zawodników? A zgadnij ile kluczowych podań wykonał Mbappe w ostatnim meczu? 0, Messi 3, dużo więcej podań, lepsza celność, przerzuty, rozrzucenia, podania krosowe, udane dryblingi.
Ze wszystkim tym Mbappe wyszedł na zero. Oddał tylko 1 strzał więcej od Messiego ale tyle samo celnych.
Messi sam sobie nie poda, a to co podał innym to zmarnowali.
Więc tak, nie był to dobry mecz, ale lepszy od reszty zespołu.

0

@Cotutajsiedzieje Zawiódłby, gdyby był przyczyną porażki, a w tegorocznym meczu to Messi był tam motorem napędowym ofesnywy co jasno wskazują statystyki i o ile to nie był jego dobry mecz to jaki musiał być dla innych, skoro byli dużo gorsi.

2

No to mamy pewność, że kilku naszych nie zagra, bo nawet jeżeli nie zrobią nic głupiego, Manzano da im kartki za byle faul.
Za to zostaniemy przekopani jak psy, jak w finale SPH 2021 też z Athleticem
Wystarczy przypomnieć jak tamten mecz był ustawiony, Bilbao nie grało w piłkę tylko faulowało.
24 faule odgwizdane, jakby zliczyć to co powinno zostać odgwizdane to byłoby koło 40.
Sam Muniain wykonał 5 fauli z czego kilka taktycznych, włącznie z urządzeniem zaprzęgu z De Jonga, skończył mecz bez kartki.
Ogólny rozrachunek wyszedł 2:3 w kartkach.
Czerwona kartka Messiego, słuszna acz nieprzypadkowa, bo po kolejnym faulu bez piłki gdy piłkarze Ath. go zatrzymywali, żeby nie dołączył się do akcji. W tej akcji powinno wylecieć obu zawodników, wyleciał tylko Messi.
A najlepszym dowodem jak ten patałach sędziował jest akcja poniżej.
Garcia miał już żółtą kartkę, więc były przynajmniej 2 powody do obligatoryjnego wyrzucenia go z boiska, albo za drugą żółtą albo za bezpośrednią czerwoną, bo to była czysta bandyterka, nierozważna gra, niebezpieczna gra, brutalny faul, dograł mecz do końca.



No i jeżeli ktoś uważa, że dawno temu i nieprawda, to warto przypomnieć jakiego nam Osasuna gola strzeliła pod jego okiem.

0

@david89 Na siłę? Obejrzyj tamten finał SPH z Bilbao, Bilbao powinno kończyć mecz w 8 osób, kartkę dostał jedynie Messi za coś co zakwalifikowali jako uderzenie nie zwracając w ogóle uwagi na to, że to była reakcja na kolejny faul bez piłki więc obaj powinni dostać kartki a dostał tylko jeden.
Tamten mecz był bardzo dobrym przykładem, dlaczego ten sędzia nie powinien sędziować żadnego meczu więcej a nasz mecz z Osasuną tylko to potwierdził po tym jak zatwierdził bramkę po ostrym faulu by chwilę później dać pierwszą żółtą Lewemu za walkę o piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?