0

@Katalończyk 99 Jakiekolwiek koncerty grane dla transmisji telewizyjnej, zwłaszcza na żywo są z playbacku więc nie ma się co dziwić.

7

Nie ma problemu z Barceloną, dlatego od 2 lat głównie o niej gada, choć zespołów z problemami rejestracji zawodników w La Liga jest już kilkanaście w Primera i Segunda, ale w mediach nie słychać, by mówił o cudzych limitach, tylko Barcy.

5

@dariooo Ale co filmów z USA? Chłop ma coś z głową, szarżuje na policjantów to co mają robić, czekać i liczyć że czegoś w dłoni nie trzyma? Obejrzeć sobie na powtórce jest łatwo, oni na miejscu tego nie widzieli.
A to jakie jest przeszkolenie zależy od tego jakie są potrzeby, w Polsce takich sytuacji masz kilka w roku, więc nie są do tego przywyknięci, w USA takich masz kilka dziennie a też nie zawsze to wygląda profesjonalnie.

6

@cris2706
Jak odklejony Kowal by nie był, to oczywiście miał rację.
Przecież ostatnio Vinicius zrobił zapasy na zawodniku Mallorci poza boiskiem, miał za to już 3 kartki w tym sezonie, ale z Mallorcą nie dostał, bo już jedną miał na koncie.
To samo za gesty do sędziego, żadnej kary.
O wyzywaniu sędziego przed kamerami już nawet nie mówię.
Ceballos w SPH w meczu z Atletico uderza w ryj za co jest obligatoryjna żółta, ale już jedną miał więc drugiej nie dostał.
W klasyku chyba też Ceballos wyszarpał Gaviego za włosy poza grą i też żadnej kary.
Natomiast Ferran z Savicem jak się chwilę pokotłowali to obaj wylecieli z czerwoną kartką i 2 meczami zawieszenia.

6

@Mroziu Nie było żadnej informacji, by ten klub cokolwiek dostał, jedynie że Rennes przygarnęło hajs.
Poza tym, po drodze od jego transferu była jeszcze pandemia która dla takich małych klubików była morderstwem, bo oni zarabiają tylko z dnia meczowego na stadionie.

2

Wrzuty na chaos, nawet głowy nie podnoszą zobaczyć do kogo tam zagrać przez co połowa leci w miejsca gdzie nawet nie ma naszych zawodników...
Jakby mi 10 takich dośrodkowań pod rząd nawet nie dotarło do żadnego z naszych zawodników, to bym kazał im grać po ziemi albo mieszać a nie kolejne 10 razy spróbować.

14

Kartka za to, że się za szybko rozegra rzut wolny, brak kartki za intencjonalny faul na zawodniku wbiegającym w pole karne.

7

Rotacje według Xaviego. Zamiast co mecz wymieniać po jednym zawodniku, to raz na jakiś czas wymieni całą formację przez co gra się kompletnie nie lepi co powoduje, że zamiast spokojnego meczu każdy się zajeżdża i biega bez sensu.

0

Gdzie w ogóle Raphinha gra? Nie ma go na żadnym skrzydle, nie ma go w pomocy, na środku też go nie ma.

0

Raphinha powinien opuścić klub.
Kompletnie nic do gry nie wnosi przez cały sezon, nie potrafi nic zrobić na boisku, są mecze w których ma mniej udanych dryblingów niż Ter Stegen.

1

Och Ołłowski jak się może teraz powyżywać i pocisnąć śmieszki. Dalej jest -7 w Madrycie.
Szkoda, że tak sobie nie poużywa jak Real gra padło, ale nie bo wtedy trzeba chwalić każde celne zagranie które i tak niczym się nie kończy.

0

Co to za kartka była xD Nawet nie pokazał, że gramy na gwizdek a potem dał kartkę bo szybko zaczeli?

1

Czy sędziowie kiedyś zaczną karać za takie frajerskie przeszkadzanie i kradnięcie czasu? Piłka po gwizdku należy do tego co wykonuje stały fragment i nikogo więcej, jakikolwiek kontakt kogoś innego powinien być obligatoryjnie karany kartką.

0

@yzyr Oczywiście, ale ja nigdzie nie napisałem, że LM wygrywa się tylko fartem, tylko że można wygrać fartem, jak każdy turniej z resztą.
Wygrać też można po prostu lepszą formą dnia.
Ligi krajowej już nie wygrasz w ten sposób, forma dnia nic ci nie da, fart też nie pomoże, musisz grać regularnie tydzień w tydzień przez rok.
A jak dorzucisz puchar krajowy to masz konieczność gry na wysokim poziomie co 3 dni przez cały rok i jeżeli byś to utrzymał i rywalizował na wszystkich polach, zdobywał tytuł to można powiedzieć, że się jest najlepszym klubem świata, ale nie w przypadku, kiedy nie potrafisz obronić żadnego tytułu mistrzowskiego w lidze a o tryplecie to nigdy w swojej historii nie słyszałeś bo zawsze z jakichś rozgrywek odpadasz zimą.

0

@RosjaninBut Reszta jest bez znaczenia xD Zadłużenie kraju na skalę której nawet za Gierka nie widziano i to jeszcze zadłużenie konsumpcyjne, gdzie z pieniędzy nie zostaje nic bo są przeżarte na sucho, byle się u władzy utrzymać.
Rozpieprzona gospodarka na lata, wyżarte wszelkie rezerwy, podniesienie opłat i podatków za praktycznie wszystko.
Ale to jest nic, nieistotna sprawa, tylko cofnięcie rozwoju kraju do lat '90 i skazanie na biedę kilku pokoleń. Taki nic przy "niemieckich łapach" które w sumie nie wiadomo czym są i co PiS z nimi robi, bo nie zrobił kompletnie nic przez ostatnie 8 lat rządów.

2

@JimMorrisonFCB Ale uproszczenie czego? Faktem jest, że każdy turniej możesz wygrać fartem bo wystarczy jeden błąd albo jedna gorsza chwila rywala, rzeczy niezależne i przechodzisz dalej.
Fartem też możesz wylosować proste drabinki gdzie grasz z totalnymi underdogami.
Tu też trzeba umieć to wygrać, ale weź Real z sezonu 15/16.
Przeciwnicy: PSG (stare), Szachtar, Malmo, Roma, Wolfsburg, City (przed Guardiolą i inwestycjami), Atletico.
Droga do finału przypominająca bardziej LE niż LM.
Barcelona odpadła z LM w tym sezonie mając w grupie Bayern i Inter, w zeszłym Bayern i Benfice. Wszystkie drużyny w dużym sztosie, Real nie pamiętam kiedy grał w grupie śmierci.
To jest właśnie fart, do losowań, do dziwnych wyników meczu jak w poprzedniej edycji gdzie kilka wylewów ich uratowało choć odpadali.
Nie samym fartem oczywiście, ale dalej wygrać 13 spotkań a wygrać 38 to inna kategoria i Real tego nie umie pogodzić.

2

@JimMorrisonFCB Wygrywanie LM w którym liczy się forma jednego meczu albo fart nie jest wyznacznikiem bycia najlepszym, jeżeli nie potrafisz nigdy konkurować na wielu polach.
Nawet Zidane mówił, że wygranie ligi jest trudniejsze od wygrania LM, bo w lidze musisz utrzymywać formę przez 10 miesięcy.
Przykład Barcelony, kilka kontuzji wywaliło nas z LM, w tym samym czasie przez te same kontuzje przegralismy w La Lidze.
W LM nas nie ma, La Ligą prowadzimy 8 punktami bo w lidze jeden mecz nie decyduje o niczym i trzeba grać dobrze przez 38 spotkań a nie 10.
Nie chodzi o niechęć do Realu bo to samo bym powiedział o kimkolwiek z dowolnej ligi, nie mogę nazwać "najlepszym" kogoś, kto nie był nawet blisko trypletu bo zawsze zimą z jakiś rozgrywek odpada.

2

@Tomek54321 A tak dokładnie temu Liverpoolowi nie moglismy strzelić nawet bramki...
Ten Liverpool zdobył 97 punktów w Premier League, dwa razy dotarł do finału LM i raz go wygrał.
Obecny Liverpool jest na 8. miejscu w lidze i przegrywa wszystko co leci.
Rzeczywiście, ten sam.

1

Viniciusowi coś na głowie się rozmazało.

0

Mnie nie dziwi, że Atletico w 10 zdobywa bramkę.
Oni są do tego tak przyzwyczajeni, w 2023 to jest ich 5 mecz który grają w osłabieniu.

0

Tylko niech Atletico teraz gra bo jak się cofną bronić wyniku to stracą.

0

@Kinginiesta VAR sprawdza sytuację bezpośredniej czerwonej więc sprawdzał tą sytuację.

0

No i dobra, bezpośrednia czerwona i powinien wejść VAR na którym widać, że Rudiger fauluje bez piłki nie wiadomo po co obejmując i trzymając Correę. Czerwona dla Correi prawidłowa ale czemu to jest oceniane zero-jedynkowo.

1

@Faro Bo tam mieli gdzie latać, tutaj nie.
Obejrzyj sobie powtórki i zobacz, że Liverpool w ogóle nie pilnował skrzydeł więc skrzydłowi Realu sobie latali rozciągając obronę Liverpoolu który potem tworzył chaos i dużą bierność.
Real z Atletico wygląda tak samo jak wyglądał z nami w SPH, jak wyglądał z Mallorcą, z Ossasuną, nic tu się nie różni.

0

@Faro Grają mniej więcej tak samo z tą różnicą, że Atletico nie rozkłada nóg.
Liverpool robił wszystko, żeby Realowi nie grało się zbyt trudno, Vinicius miał kilometry wolnego miejsca, Atletico trzyma ich dużo krócej i Real pokazuje taką formę jak cały sezon.

2

@Messi1000000 Piłkarz generuje przychody dlatego tyle zarabia, jakiś dziad gdzieś z zaplecza nie generuje przychodów w których partycypuje.
To spora różnica, jeżeli z klubu wyprowadzano kasę.

0

@michaleu Oczywiście, ale to Valverde się nie znał i go nie wpuszczał na boisko a taki świetny był.
Teraz dostał obywatelstwo najbardziej znienawidzonego kraju świata i może zagra w reprezentacji mecz pucharu Putina przeciwko Białorusi, bo pies z kulawą łapą go nawet by nie chciał.

0

@MarioVeB! Że i tak gra lepiej od Fatiego.
Ansu jest tak pod formą, że granie w 10 byłoby łatwiejsze niż z nim.
Kompletny brak motoryki, kompletny brak szybkości, kompletny brak dokładności, słaby przegląd pola, podejmowanie złych decyzji.
On obecnie miałby problem o pierwszy skład w Segundzie, więc dosłownie każdy mógłby go tam potrzasnąć bo nie ma chyba nikogo kto by grał obecnie gorzej.

1

@Comfortable_ I dobrze, Fati gra fatalnie i może takie rozmowy wychowawcze pomogą lepiej niż "wiara" Xaviego.
A i tak niech się cieszy, bo Coman jak zdenerwował pana Robercika to wyłapał w dziąsło.

1

@MesQueUnClub_87 No to jak kolega wyżej napisał, najpewniej elektronika siada, może być czujniczek za kilka groszy, gorzej jeżeli jest gdzieś zakopany i trzeba rozebrać pół auta.
Ale zajmij się tym priorytetem, bo jak się spieprzy całkowicie to laweta dziś droga ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?