Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Benz Ty dostałeś łokciem i chyba jeszcze trzyma.
0
No i gdzie kartka dla Viniciusa? Czy znowu rzucanie kur*w w stronę sędziego przejdzie bez echa bo to Vinicius jest ofiarą?
0
Ale bym chciał, żeby to Real choć raz trafił na przeczulonego sędziego który wlepi kartki każdemu kto będzie się rzucał i gadał.
Modrić zagranie ręką, Vinicius już skacze w furii, Militao leci pół boiska do sędziego i coś pyskuje. A Ferran dostaje kartki za patrzenie.
0
@ChampsElysees Nie ma faulu po wjeździe kolanem na kostkę xD Dla ciebie to chyba powinien być dość internetu na dziś.
3
@ChampsElysees Ta ta ta, zawodnik który wykonuje interwencje jedną nogą blokuje strzał a drugą wjeżdża na kostkę ale to nie faul.
2
@Kondziubarca Po prostu Real nigdy nie jest słaby, jak przegrywa jakieś rozgrywki to tylko dlatego, że mu się nie chce.
0
Będzie płacz, że faul na czerwoną i sędzia przeciwko nim.
A o faulu na Albie mówili, że czysto bo piłka pierwsza ;)
2
@Deviler Oczywiste brednie. Porównanie gościa który od dekady gra dla jednego klubu przy porównaniu do gościa który pół roku temu zadebiutował w zupełnie innej lidze.
A jeszcze dołożyć do tego, że jak Benzema był zdrowy to i tak Lewy go dupą wciągał do póki nie przyszedł spadek formy po mundialu gdy Benzema na mundialu nawet nie był.
3
@SelloutCrowd Araujo był takim samym kotem w worku, Pedri był takim samym kotem w worku.
Tą logiką powinniśmy siedzieć i niczego nie robić, bo kot w worku, powinniśmy robić tylko pewne transfery jak Coutinho, Griezmann, Dembele.
Skauci go upatrzyli, była presja na sprowadzenie go czyli coś w nim widzą a my będziemy się mądrzyć bo ktoś zobaczył filmik w internecie.
0
@Nano22 Wiesz, że powtarzasz ruską propagandę?
Ruscy potężnie cierpią na sankcjach, ich wszystkie wskaźniki ekonomiczne poleciał na ryj, Polska notuje recesję mając -0,2% PKB r/r gdy ruscy notują -5%, mimo zbieranych latami rezerw finansowych kosztem rozwoju, wystarczył rok żeby ich budżet skończył z deficytem.
A z gazem żart polega na tym, że to Europa miała zamarzać bez niego a tymczasem Europa ma pełno gazu i już zaczyna uzupełniać zbiorniki na następny rok, cena gazu na rynku jest niższa niż była przed wojną i obecnie jest najniższa od 2020 roku utrzymując się na poziomie z lat 2015-2020.
A po drugiej stronie gazociągu zamarzają ruscy bo przez kryzys ekonomiczny nie stać ich na ich własne paliwa, zwłaszcza że spora część kraju nie ma w ogóle dostępu do gazu.
Ciekawostką jest, że ruska propagandówka kręciła reklamę która straszyła Europę zamarznięciem w zimę, sceny do nagrania kręcono w ruskim Krasnojarsku.
Czyli milionowym mieście do którego nie dochodzi żaden gazociąg i muszą palić węglem.
7
A mnie bardzo ciekawi jakie trupy są w szafach innych klubów.
Do Barcelony można strzelać z każdej strony, co chwila jakaś afera wypływa ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki Real jest czyściutki i złoty.
Że PSG ma tonę syfu za uszami którego nikt ruszać nie chce to każdy wie, ale jakoś media nie bardzo kwapią się do roztrząsać te sprawy jak to było z bardzo dziwnym umorzeniem sprawy przekroczenia FFP gdy kupili Neymara i Mbappe.
Chelsea zarządzania przez oligarchę na polecenie Putina też pewnie grał na czystych zasadach, United, Liverpool, Bayern. Wszyscy czyści tylko w Barcelonie sami cwaniacy i złodzieje?
Czy może po prostu nie poruszamy innych tematów? Tak jak to było z Pique, Rubialesem i SPH w Arabii, gdzie cały cień padł na Barcelonę, że sobie puchar ustawiła a na Real nikt nie nawet nie spojrzał, choć byli też głównym beneficjentem tej umowy i raczej nie chce mi się wierzyć, że Pique załatwiał sprawy poza wiedzą Pereza.
15
@xavi890 Super porównać 21-latka do 27-letniego Bellerina.
Czy będzie dobrym transferem czy nie to się okaże, chłop idzie do rezerw a wy się sracie, jakby dali za niego 100 milionów i miał grać w wyjściowym składzie.
Dobrze, że nikt nie słucha malkontentów, bo i Ronald Araujo by u nas nie grał, w końcu był totalnym drewnem jak przychodził do klubu.
1
@David_Beckham Aż tak daleko to się nie zapuszczam, byłem kilka lat temu przed naszym meczem w LM i mi wystarczyło po przeczytaniu komentarzy
11
Na notatniku stabilna paranoja, urojenia i hipokryzja.
Śmiechy, że Xavi narzekał na sędziowanie, a ciekawe kto dopiero co zalewał media skowytem, bo za mało kartek, bo fauli dużo, bo podyktowano wątpliwego karnego.
Po takiej ręce jak dziś czy po tym co było z Interem, to biali by przez najbliższe 10 lat ryczeli po internecie, że sędzia ich skrzywdził.
A teraz zagadka: która drużyna TOP 5 lig Europy jest rekordzistą przyznanych rzutów karnych?
0
@Piorun Nie przypominam sobie, ale logicznie myśląc to mała szansa, bo nigdy nie grał w Lidze Europy.
1
@JohnA No, tylko najpierw kilka razy odpadł a Barcelona doszła do półfinału.
A to, że rok temu wygrał to co to zmienia? Wygrali, nie było zastrzeżeń sędziowskich.
Czym innym był dwumecz z Bayernem w sezonie 17/18 gdzie Bayern potrzebował jednej bramki do awansu a sędzia nie widział 2 fauli na Lewandowskim i ręki Marcelo. Tak samo jak nie widział Carvajala wycianającego Cuadrado w polu karnym ale widział Vasqueza który zaczął się przewracać zanim ktoś go dotknął.
Tak samo nie wdział bramek ze spalonego z PSG.
4
@Emhyr W lidze oni strzelali ze spalonych a nam anulowali prawidłowe gole. Ale to tam mały pikuś, Zidane w dobie VARu miałby na koncie tylko 1 LM o ile i tam by się nie znalazło przewałów, ale LM 17/18 to już powinien być skandal na masową skalę i śledztwo w toku bo niemożliwym jest, by w każdym jednym meczu sędziowie popełniali tak ogromne błędy.
0
@mekston Ale strzelił Barella po tym jak Pique pięknie ją przepuścił.
6
@Encore Możemy sprawić trudność Bayernowi, nie strzelając bramki na własnym stadionie i przegrywając mecz xD Jeszcze, żeby oni kiedykolwiek dojechali na rewanż na wyjeździe a tam zawsze się obsrywali po pachy, że ich United złożone z 3 garnituru potrafiło wyjaśnić.
1
@takisobiektos Ale jak nie mówić, że przez plagę kontuzji nie odpadliśmy, skoro przegraliśmy właśnie przez wylewy obronne takiego Pique czy Garcii z których jeden skończył karierę po tamtym meczu a drugi rozegrał 2 mecze w tym roku?
Gdyby grała dzisiejsza obrona to by nawet bramki nie zdobyli a do tego wybitnie przyłożył się sędzia który nie dał nam karnego za oczywistą rękę oraz nie wywalił z bezpośrednią czerwoną Calhanoglu po sankach na kolano Busquetsa a potem on strzelił bramkę.
4
Komentatorzy się rozwodzą nad strzałem Messiego, który po prostu oddał piłkę bramkarzowi bo był gwizdek xD
1
@K4tsuuu Prawdę mówiąc trzeba sprawdzać w roasterze czy jeszcze jest na boisku, ale w sumie czemu się dziwić, jak całe to padło nie potrafi wyjść z własnej połowy innym sposobem niż laga na NBPappe.
0
@mekston Dlatego mi się marzy, ale samo odpadniecie PSG w 1/8 i tak mnie ukontentuje.
0
@Nazio87 Może zajął się wypasem kóz i reklamuje swoją farmę? Bo o co innego mogłoby chodzic
0
Co mi się marzy, to żeby Messi strzelił 3 bramki ale Bayern strzelił 6 a PSG po raz kolejny odpadło w 1/8.
2
@Bulbulator CHyba każdy ma
0
@Michu94
Mistrz kraju
1994: Barcelona
2023: Barcelona
;)
5
@Bulbulator Wiadomo, przegranie jakiegoś SPH z Barceloną to pikuś, kogo obchodzi SPH, nie to co wygrana z potężnym Al-Hilal
7
@Gwyn Ja przedchwilą widziałem ból dupy, że media spoza białej części Madrytu nie piszą o zdobyciu KMŚ, jakby nie zdawali sobie sprawy, że absolutnie nikogo na całym świecie ten puchar nie obchodzi poza drużynami które biorą w nim udział.
5
@PatrychoO Widziałem cały jeden raz jak Real dostawał karnego, to jak kolega wyżej napisał, sędzia oglądał ekran a potem krzyknął że karny.
Żadnej innej komunikacji w żadnej innej sytuacji ani nawet opisu jak wyglądał proces decyzyjny przy rozstrzygnięciu karnego, więc w sumie z całego radia dowiedziałeś się, że jest karny którego sędzia i tak pokazywał ręką xD