0

Canal+ Online się znowu zesrał?

4

@Salchent Bo Realowi się nie daje kartek za niesportowe zachowanie. Mogą odkopywać piłkę, blokować, dyskutować z sędziami, Vinicius może w kazdym meczu bez kontaktu z rywalem się kłaść i kartki nie dostają.

0

@Faro Taka jest patologiczna kultura polskiego komentarza, że komentator nie może zamknąć ryja nawet na sekundę, musi cały czas i nieprzerwanie gadać, przez co często nawet nie można się wczuć, nie słychać trybun tylko gadanie i rozpraszanie.
Największa patologią jest, jak komentatorzy tak się rozgadają o dupie maryny, że nawet nie oglądają meczu i jak idzie akcja bramkowa to nie przerywa swojej historyjki.

0

To jakaś nowa moda? Drugi raz w ciągu kilku dni widzę, jak ktoś próbuje wymusić karny łapiąc obrońcę za rękę.

1

Obrońca łapiący głupią kartkę w ataku, Nacho to jednak bystrzacha.

2

@TheNekro94 Nie trzeba komentować, życzenie dobrze PSG mówi wszystko.

3

@TheNekro94 Czemu "oby"? Won z tym katarskim śmietnikiem tam gdzie jego miejsce, każdy sezon bez wygranej PSG to sezon udany i pokazujący, że sypanie na pałę dolarami i korupcja urzędów nie da wyniku sportowego.

8

@kamil9040 Idiotyzm czystej postaci. A potem znowu będzie zdziwienie, że pracodawca woli zatrudnić mężczyznę i dać mu większą pensję.

0

Xavi to sprawdził. Nie zamkneli meczu a Girona ich nie skarciła.

0

@jedrek7000 Ja namniejszej wzmianki nie znalazłem, natomiast patrząc na ich IG to nie widać, by była w ciąży ani nie widać by mieli jakąś żałobę, skoro podczas mundialu prężyła się radośnie w bikini na plaży.

0

@SinMistico Bo się uczy. Tylko nie wiem czego, patrząc na tą grę.

0

Raphinha o 88 minut za późno.

0

Fati i Raphinha dziś zmarnowali akcję na 15 metrze bo się przewrócili...

0

@jedrek7000 Przecież to jakieś bzdury są, nie ma na ten temat kompletnie żadnej informacji a wchodząc na profil jego partnerki jakoś nie widać by chociaż była w ciąży.

0

Ale sędziowie dzisiaj nieźle ślepi, musiał wczoraj wejść czeska meta.
Faul na Gavim na żółtą, zagranie ręką na żółtą, żadnego nie widzieli.

4

@The_Man Co ty gadasz, przecież mi tu specjaliści mówili, że on jest super strzelcem a najlepiej wychodza mu strzały z dystansu i mam złe statystyki, że na niemal 40 strzałów ma tylko 1 bramkę zza pola karnego.

0

@Gitarkafcb Nie działa po prostu.

0

Mnie irytuje, że nie dajemy sobie szansy na ratunek wyniku, nie wchodzimy w pole karne, żeby tam się poprzepychać tylko wszystko kręcimy za polem karnym.
Przez to Real w tym sezonie dostał 8 czy 9 karnych, my tylko 1. Potrzebujemy takie mecze przepychać kolanem jak się da, my natomiast czekamy na tą jedną sytuacje.

0

@kylo12 Trzeba im powiedzieć, że bramka jest na środku

0

@GeraltzKatalonii Prawa fizyki jednak stanowią, że akcja = reakcja, więc tak mocno jak Gavi uderzył w nogę obrońcy, tak mocno noga obrońcy uderzyła w Gaviego. Więc gdyby to było bardzo mocne, to i Gavi miałby ból bo dostał nogą w klatkę piersiową.
Z resztą nie o to chodzi, dostał w udo, trzyma się za piszczel.

2

Patrzę na powtórkę faulu Gaviego, wślizg czysty, łapami go tam w udo uderzył a typ trzyma się za piszczel

0

@Janiama Ja nie znoszę Orłowskiego. Nie chodzi o samą merytorykę ma dziennikarzem jest dobrym, ale komentator z bardzo rzucającą się w oczy wadą wymowy to dla mnie nieporozumienie.

8

Uwielbiam te skakanie od skrajności do skrajności na La Bambie.
Obudził się stary Dembele bo po roku grania coś go w nodze zabolało...
To nawet nie wyglądało poważnie, dyskomfort mięśniowy, chodził normalnie. Być może to właśnie pokaz tego, że się zmienił i zamiast "rozbiegać" kontuzje stwierdził, że zejdzie zanim ją pogorszy.

0

Super płacić ponad 100 zł za pakiet sportowy C+ a potem oglądać na pirackich streamach bo C+ nie działa...

1

@The Game 10 Trzeba przyznać, że poziomem to był jeden z lepszych turniejów, ale zapewne z powodu odbywania się zimą gdzie piłkarze byli w formie.

8

@arasz1819 Jak zakończyć wojnę z ruskimi: poddać bezwarunkowo Ukrainę.
Świetny plan pomarańczowego księcia, bo innego nie ma.
Ale dalej będzie kult Trumpa, bo za jego kadencji Putin nie zaatakował i że niby to dlatego, że się Putin go bał...
Trump ani razu nie dotrzymał swojego słowa, ani jedna groźba która wypłynęła z jego ryja nie była prawdziwa a do tego zdradził Kurdów, którzy byli sojusznikami USA.
Wydarł tylko pape, że jak Turcja zaatakuje Kurdów, to ich Trampek zmiecie. Zaatakowali bez zastanowienia, i co się stało? Nic się nie stało, USA wdrożyła jakieś śmieszne sankcje które szybko wycofało, jak Turkowie już skończyli robotę.
Tyle warte słowo Trumpa.

2

@Emhyr Lewandowski jest tytanem pracy, wszystko co osiągnął zawdzięcza tylko swojemu wysiłkowi. Przezwyciężył wiele trudności i doszedł do wyśmienitej formy swoją profesjonalną pracą.
Owocem tych działań był dalszy rozwój pod wodzą i ze wsparciem największych nazwisk piłki nożnej.
Czy to trenerów, czy piłkarzy, czy profesjonalnego sztabu.
Potem przychodzi do reprezentacji i dostaje jakieś gówno zwane treningiem od leszczy którzy nie mają na koncie żadnego sukcesu, ilość sukcesów piłkarksich zerowa (bo nawet jakby liczyć Ekstraklasę jako coś istotnego, to wystarczyłby lekko uzdolniony trener, żeby te rozgrywki zdominować), ilość wychowanych piłkarzy też zerowa.
Polska myśl szkoleniowa praktycznie nie wykreowała żadnego piłkarza out-of-box, co by poszedł i grał świetnie. Pojedyncze głowy są scoutowane jako potencjalne, ceny śmiesznie niskie to biorą naszych grajków którzy dopiero za granicą uczą się grać w piłkę.

I taki Lewy, który widział więcej niż cały nasz sztab szkoleniowy reprezentacji zapewne wie dużo więcej o treningu niż oni i doskonale wie, kiedy coś jest słuszne a kiedy coś jest niepotrzebną marnacją zdrowia i siły.

0

Chyba mi się jakieś slow-mo włączyło bo tak wolna gra a obrońcy nie dali rady jej zatrzymać.

1

O właśnie i o taki immunitet chodzi. Dogrywka, końcówka meczu, Nacho może sobie przeczłapać przez całe boisko choć stał przy linii i miał obowiązek tam zejść.
I co? I nic.

0

Co mnie irytuje, to czemu Real ma immunitet na brudną grę.
Vinicius od pierwszej połowy powinien być poza boiskiem za obrzydliwie oczywiste nurkowanie nawet bez kontaktu. Nie przypominam sobie by dostał kiedykolwiek kartkę za to.
Odkopywanie piłki, jakieś przepychanki, dyskusje z sędzią, nigdy nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?