Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że ma znaczenie w wymiarze politycznym. Jeżeli jeden z największych klubów Hiszpanii nie ma na boisku żadnego Hiszpana to pokazuje jak słaba jest obecna generacja zawodników a z drugiej strony powinno zamknąć ryj płaczkom, którzy narzekali, że to połowa Barcelony pojechała na mundial a z Realu prawie nikt.
0
@against_modern_football Jak na główny zespół królestwa Hiszpanii przystało
0
Ciekawe czy jakby Lahoz sędziował Realowi to czy Vinicius wyleciałby po 10 minutach meczu czy nie dostałby żadnej kartki.
0
Niedawno włączyłem, czemu gramy bez Lewego?
Przecież będzie miał wiele czasu żeby odpocząć.
0
Nie ma nic dziwnego w tym, że się nie odzywa, nawet jeżeli to kłamstwo.
Po pierwsze, nie ma co rozdmuchiwać sprawy na cały świat, po drugie można powiedzieć coś czym sobie człowiek zaszkodzi
0
A czy przypadkiem to nie prawdziwy sąd zawiesił wykonanie tej kary a nie jakaś organizacja?
2
@Joe_Pesci Może w tym roku a może nie. CDPR ma problem zrobić obecnie cokolwiek.
0
@koziar Zasłania opaskę.
4
@Sawik_10 Czym te usta zamknęli?
1
Śmieszne jest te IQ piłkarzy.
Trzeba było widzieć ten faul? Czy typ sobie zdaje sprawę, że ludzie przed telewizorami widzieli ten faul i to wielokrotnie i z różnych ujęć a on nie?
Tak, może to nie było wejście na bezpośrednią czerwoną, ale było to nierozważne i niebezpieczne, brak jakiejkolwiek próby ominięcia Lewandowskiego zakończony kopnięciem w głowę.
Żółta karta regulaminowa a dla tego pana to byłaby druga.
2
@AduŚ07 Oczywiście, że odpowiada. Na każdym meczu masz obserwatorów.
Dlatego problemem jest szerszy, bo to nie jest kwestia tego, że sędziowie są słabi, problemem jest cała liga która całkowicie to akceptuje, bo naprawdę trudno przypomnieć sobie sytuacje w której sędzia po tak karygodnym meczu dostaje jakąkolwiek karę.
0
@Peciak On już wypaczył mecz w następnej kolejce.
Nie zagra Alba, który dostał dwie żółte z niczego. Zagrają za to 2 cepy z Esponyolu które zagrać nie powinny.
Ogólnie ten mecz powinien skończyć się 11v8 bo u nas większość kartek niezasłużona. Piszesz o drugiej dla Ferrana ale chyba nawet Lahoz by się nie odważył wywalić gościa z boiska gdy pierwszą kartkę dostał za patrzenie się na niego.
Za to espaniolczycy już czerwoną powinni dostać w pierwszej połowie. Ten typ co zrobił taktyczny na Fatim chwilę później dostał kartkę, powinien zrobić out ale Lahoz nie uznaje OBLIGATORYJNYCH kartek za faule taktyczne.
Plus ta anulowana czerwona kartka... Typ nie próbował zrobić niczego, żeby na Lewego nie nadepnąć, omal nie stanął mu korkami na głowie, na szczęście skończyło się tylko na kopnięciu w łeb, ale widać w piłce nożnej Lahoza można kopać leżących po łbie.
To co się wydarzyło było tak obrzydliwe, że Lahoz zapewne w ramach kary za tydzień dostanie kolejne spotkanie do sędziowania.
1
Wjazd z kilometra tylko po to, żeby wejść w nogi Dembele i to żółta tylko xD
0
Czemu Dembele jest w środku a Lewy zamyka bok w rezultacie nie mamy nikogo w środku pola karnego?
1
@_Adek_02_ 4 wystarczą, przecież korzystny wynik.
0
Pamiętajcie że jest umowa z klubami, że nie można się odwoływać.
Nawet jeżeli sędzia zrobi ci taki śmietnik.
0
@koziar Ciepło, plaża, zero potrzeb, fajna zabawa w tym cyrku czy toskyczni naziści w zapyziałym, ponurym Monachium?
0
A gość który po pierwszej połowie powinien nie grać ale nie dostał kartki za faul taktyczny na Fatim dalej jest na boisku xD
0
@SelloutCrowd Gra z kontry na tym polega. Atakująca drużyna jest w większości na twojej połowie, wrzucasz piłkę za obrońców i ścigasz się z przerzedzoną obroną.
Rzecz tylko taka, że musisz wpuścić przeciwnika pod swoją bramkę a to sprawia, że my mogliśmy mieć już 3 bramki a oni 1.
0
Typ dusi Gaviego, dajmy kartkę obu xD
1
No i właśnie tak to działa, Lewy za coś co nawet nie było faulem taktycznym dostał żółtą kartkę co w konsekwencji dało mu potem czerwoną, teraz idzie kontra, jest faul taktyczny, ciągnięcie za koszulkę i nie ma kartki choć to jest obligatoryjna kara.
A potem zdziwienie, że Barcelona ma w dupie jakieś umowy i poszła do sądu cywilnego.
0
@kuz Czyli Barcelona się ośmieszyła, bo kluby się umówiły że nie idą do sądu cywilnego i muszą przyjmować na klatę najbardziej chore idiotyzmy jakie władze ligi podejmą i to nawet w sytuacji gdy trwa otwarty konflikt władz ligi z klubem? xD
0
Co się stanie jak Lewy dziś dostanie czerwoną kartkę?
0
@norbi77 Co jest niesmakiem i smrodem?
1
@lucca87 Uczciwie, choć nie pokazali nic specjalnego i nie mogli nic zrobić do póki Valladolid nie dostało klasycznie wylewu czyli głupiego karnego i czerwonej za obrazę sędziego.
Potem się wszystko posypało.
0
Powrót króla bo przez cały mecz nie potrafił nic trafić nawet z najlepszej sytuacji ale dostał karnego.
Real mistrzowski zdobywa bramki w ostatnim kwadransie jakby to była ich zasługa, że typy nie potrafią pilnować rąk.
Gdybym tylko słuchał tylko komentarza to bym myślał, że biali grają jakiś ultra mecz co miejsca nie ma.
Na tym polega właśnie problem stronniczego komentarza.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nawet nie na emeryturę co na rentę.
Na emeryturę idziesz jak czujesz, że już nie nadajesz się na dany poziom i idziesz na spokojnie pokopać piłkę bez stresu.
Ronaldo nie chciał odchodzić, Ronaldo chciał grać, ale to jego nikt nie chciał.
1
Vinicius to zapracował już na taką renomę, że nawet jak mu nogę złamią to sędzia nie będzie gwizdał.
I o ile ślepi sędziowie powinni wyłapywać listwy na dziąsła, to bardzo słusznie, że takie dzbany cierpią za swój żenujący styl gry symulowania fauli.
0
@sk13 Ale to nie sport się zmienił tylko piłkarze, same zasady piłki są na swoim gruncie podobne.
Gdyby porównywać ilość wywalczonych karnych czy rzutów wolnych to i owszem, czasy mają znaczenie przez inne podejście do oceniania przewinień, ale samo kopanie piłki jest takie same.
Też uważam, że starzy piłkarze z umiejętnościami z tamtych lat by sobie nie poradzili w nowych czasach i już nawet Zidane byłby ze swoim skillem piłkarzem nie z najwyższej półki (a to czy by szkoląc się w nowoczesnej piłce nauczył by się nowocześnie grać to już zagadka której nigdy nie rozwiążemy).
Ale z zasady da się ocenić czy Pele był lepszy od Messiego, ZWŁASZCZA przy dużo trudniejszych czasach gry.
Bo to nie piłka się zmieniła tylko piłkarze, więc jeżeli jesteś najlepszy pośród nowoczesnych piłkarzy, to jak można w ogóle kwestionować wielkość piłkarza w czasach, gdy piłka nożna była dużo prostsza.
0
@sk13 Ale oczywiście, że da się porównać i to definitywnie, można choć nie wypada.
Ale co za różnica, że zmienił się czasy? To jak z komputerami, w 1980 najmocniejszy komputer był gorszy od dzisiejszego telefonu, czy tamten komputer był najmocniejszy jak na swoje czasy? Tak, czy był najlepszy w historii komputeryzacji? Absolutnie nie.
I tak jest z piłkarzami, atletami i masą innych rzeczy na tym świecie, pojawia się coś lepszego i zastępuje coś co było dobre kiedyś.
Piłka nożna w swoich założeniach nie zmieniła się jakoś drastycznie, zmieniło się podejście, treningi, rozwój młodzieży itd. ale nie sam sport, to nie F1 gdzie nie da się porównać Jimiego Clarca do Hamiltona bo dysponowali zupełnie inną technologią, piłkarz na boisku jest zdany tylko na swoje umiejętności