1

@Ptasior Dokładnie jak mówi @mekston chodzi o próbę porawnia Buttona
https://www.theguardian.com/sport/2010/nov/07/jenson-button-armed-attack-sao-paulo
Na porządku dziennym są tam napady na turystów, kierowców, obsługę toru. Uzbrojone bandy często czekają przy wyjściu z toru, żeby napadać na pracowników F1 czy jakieś gwiazdy.
Felipe Massa po przegranym mistrzostwie musiał uciekać w przebraniu z toru bo bał się, że mu za to zrobią krzywdę.
W tym kraju nie powinno organizować się niczego organizować, do póki nie ogarną przestępczości.

1

@Ptasior Szkoda tylko, że Brazylia to syf w którym nie powinno się urządzać żadnych światowych wydarzeń sportowych... W historii tego GP były nawet sytuacje, że próbowano porwać kierowcę.

1

@Vampir707 Chyba żartujesz, jakby to był jakikolwiek wyznacznik, to żadnego mistrza nikt nie zapamięta.

0

@Volk Stawiaj albo Hamilton albo Russell niestety. Red Bull przez sprinty znowu nie dokręcił ustawień bolidu i zżera opony.

1

@MesQueUnClub96 A kto będzie miał lepsze?

0

@Maker0 No ja jestem w ogóle zadziwiony, że ktoś na poważnie myślał o powołaniu Balde. Przecież to byłoby kuriozum wziąć gościa który nigdy nie grał w kadrze na mistrzostwa świata.

36

Co wy z tym Balde xD Chłopak ma rozegranych trochę ponad 1000 minut na poziomie poważnej piłki, nie debiutował nawet w kadrze narodowej a tu jakieś oburzenie, że nie jedzie na Mistrzostwa Świata xD Mundial to nie jest miejsce do debiutowania bo tam nie ma miejsca na pomyłkę i mógłby na tym więcej stracić niż zyskać.
Ma jeszcze czas, dopiero wchodzi do dorosłej piłki i to, że się dobrze zaprezentował w kilku meczach w La Lidze nie oznacza, że dobrze mu wyjdzie granie pod presją mundialu.

0

@tristan87 I dobrze, chłopak się dopiero ogrywa, ma raptem 1000 minut rozegranych w dużej piłce i 19 lat. Mundial to nie jest miejsce dobre do debiutu w kadrze narodowej.

0

To co, po 2 meczach z niekorzystnym wynikiem i 20 doliczonymi minutami to dziś dla luzu 2 minutki?

0

Dawaj Cadiz, jeszcze jedna. Tak na wesołe święta

2

A nie, jednak nie xD Szybko przeterminowałem komentarz

1

Wiemy przynajmniej gdzie jest poprzeczka czystych kont, Elche, Getafe, Cadiz.
EDIT: Już nie ważne xD

0

Jak ten Cadiz w ogóle się w tej lidze znalazł? Przecież tutaj żaden trener nie pomoże, jak patałachy przy kontrze 3v3 nie potrafią prostego podania zrobić tylko wywalają w aut.

3

@CryMeARiver No właśnie się nie udawało i wielokrotnie nie reagowano na faule, tak samo miał Ronaldo przez co nawet był o krok od odpadnięcia z mistrzowskiego Euro 2016 bo w meczu z nami został sfaulowany w polu karnym, ale sędzia to olał po tym, jak Ronaldo przez cały mecz kładł się po każdym kontakcie.

3

Ciekawe czy w Realu nikt nie powiedział tej miernocie, że jak będzie udawał urwanie nogi przy każdym kontakcie, to sędziowie przestaną reagować nawet na faule? Czy fawelarzowi nikt nie był łaskaw powiedzieć, że sędzia posiadający zaufanie do zawodnika będzie chętniej reagował na jego okrzyki bólu, jeżeli te okrzyki nie będą brane z każdego kontaktu z rywalem albo i bez?

4

Jak Realowi idzie, to komentatorom dużo łatwiej jest utrzymać obiektywność, ciekawe czemu ;)

1

Nie wyceniać na coś więcej niż ewentualną żółtą kartkę? xD Czerwona to to nie była, ale żółta obligatoryjna.

2

@Lionel_Messi10 Nikt nie przestawi Mbappe na PS żeby wepchnąć tam jakiegoś Felixa, on byłby na swojej słabszej nodze i by miał gorszą pozycję do oddawania strzałów.

3

@MateuszDoniec a no w sumie kojarzyłem, że z tym sr*niem na matkę to w Hiszpanii coś inaczej było, ale nie pamiętałem co. Dzięki za przypomnienie.

2

@Sau_Ron Zero różnicy, i tak nie podejmują dla nas przychylnych decyzji a przeważnie są to decyzje skrajnie nieprzychylne i to od lat.
Nie strzępiąc ryja, by wymienić wszystko to wystarczy odnieść się do finału Superpucharu 2021 gdzie Bilbao popełniło ze 40 fauli z czego odgwizdano tylko 25, jeden z zawodników wykonał 8 fauli taktycznych a opuścił boisko z czystym kontem kartkowym, inny z żółtą kartką niemal połamał De Jongowi twarz bardzo brutalnym, nieprzemyślanym i nietrafionym zagraniem - za co nie wyleciał z boiska. A bilans kartkowy skończył się 2-3 w żółtych i dla nas jedna czerwona, bo Messi zbyt gwałtownie zareagował na kolejny faul bez piłki gdy próbował podążyć za akcją na co sędzia nie reagował w ogóle.
Jako ciekawostkę dodam, że tamten mecz sędziował Manzano.

Tak się żyje, to nie jedyny przykład i czy ktoś wyzwie sędziego czy nie, nic to nie zmieni, bo to jest standard w każdym spotkaniu. Przypomnę tegoroczny mecz z Rayo i zapasy na Lewandowskim

0

Powiedział więcej, czemu usunąłeś poprzedni wpis gdzie cytowałeś całość? ;)

0

Na notatniku już taka paranoja im weszła, że sami sobie w kolana strzelają tylko tego nie rozumieją xD
Poziom ligi żenada, bo Barcelona grając w 10 wygrała mecz, to jak to świadczy o Realu skoro stracił punkty z Rayo i Gironą? xD

2

Taki mecz, że szybciej padł notatnik niż La Rambla xD

2

Czekajcie, na VAR już przelew leci, żeby krzywo kreskę postwili.

1

@Firestone Miał plan zmienić Lewandowskiego, ale został wywalony z boiska więc program się zawiesił.

0

Ładny centrostrzał.

1

Druga kartka Lewego zasłużona, ale to za co dostał pierwszą przez pryzmat tego jak ten debil w żółtym kubraku pozwolił strzelić bramkę, to powinno być wypowiedzenie umowy w przerwie meczu dla sędziego.

0

Czy Xavi wie, że nie ma Lewandowskiego? Bo wypadałoby zmienić ustawienie ofensywne i nie robić dośrodkowań bo tam nikogo nie ma.

27

Może Lewandowski myślał, że tak można, skoro uznano bramkę po chamskim wjeździe w obrońców.

1

Nie mam pojęcia co Lewandowski chciał zrobić. Jedyne co to może liczył, że we dwóch skoczą do główki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?