Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mat32 Nie, nikt ci tego nie przerobi a zapewne obecny właściciel już nawet wziął za to kasę, więc jak kupisz działkę to tak będziesz miał na zawsze (a przynajmniej do czasu aż sam operator nie postanowi tego rozebrać).
6
W F1 od tego sezonu FIA zabrania jakichkolwiek wystąpień czy akcji światopoglądowych, religijnych czy politycznych.
Można pomyśleć, że to świetny pomysł, w końcu to jest sport ogólnoświatowy i bardzo dobrze nie mieszać do tego polityki.
Niestety, dzisiejsze czasy nie były dzisiejszymi czasami, gdyby to miało działać w ten sposób.
I tak oto, nie możesz propagować niczego CHYBA ŻE FIA na to pozwoli.
Tak, dokładnie tak, trzeba będzie złożyć wniosek o pozwolenie na propagowanie danej rzeczy.
Celebrowanie męczennika kryminalisty z USA? Proszę bardzo.
Prawa homoseksualistów czy kobiet w krajach w arabskich krajach w których organizowane są wyścigi? Zapewne nie.
Tak jak i zapewne nie będzie można protestować przeciwko wyścigom gdzie nad głowami latać będą rakiety, tak jak to miało miejsce na wiosnę w Jeddah, gdzie w trakcie trwania sesji treningowej kilka kilometrów od toru dokonywał się atak rakietowy na rafinerię, co spowodowało jedynie tyle, że jak kierowcom się nie podoba to mogą nie brać udziału w wyścigu i zaliczyć DNS.
3
@KrwawiaceoczyVEB Zakładając, że United jest tak wysoko, to co tam w ogóle robi PSG? Nic nigdy nie wygrali, w całej swojej marnej historii tylko 2 razy dotarli wyżej niż 1/4, w ciągu ostatnich 5 lat aż 3 razy odpadali w 1/8.
Skąd taki ranking?
0
@Benz Jak na PC albo nowe konsole to warto, jak na starą konsolę to nie warto.
2
@Emhyr W naprawianiu zawodnika największą rolę odgrywa zawodnik. Dembele niestety robił wszystko, żeby nie wrócić do zdrowia i dopiero jak się ogarnął to zdrowie przestało go zawodzić.
Ale Dembele nie był szklany tylko głupi, szklanego piłkarza nie naprawisz.
Taki Vermaelen był profesjonalistą, ale po prostu zdrowie się go nigdy nie trzymało, to samo Umtiti, chłop jest zepsuty na zawsze, nawet operacja nie gwarantowałaby zdrowia, zwłaszcza że już kiedyś przechodził operację tego kolana i nie pomogło.
2
@Awtameok_Klana Mieć to mają włączone a czasami są w ogóle takie bajery, że na miejscu na prawdę śpiewa ale w transmisji leci playback.
Ogólnie to jest po prostu standard estradowy przy takich wydarzeniach dlatego one nie mają żadnego sensu, bo przyjedzie gość opłacony za grubą kasę tylko po to, żeby zaświecić mordą a równie dobrze możnaby puścić jego teledysk.
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że wina Kurskiego.
Żeby grać koncert na żywo z transmisją do TV wymaga bardzo specyficznych warunków nagłośnienia i oprawy.
Przy takiej rotacji występujących w takich warunkach w 90% zrobionych pod transmisje telewizyjną na całym świecie wali się z playbacku, bo inaczej jakość byłaby bardzo marna.
0
@Nazio87 Ale to jest 9h na jedno przejście, ta gra polega na tym że możesz przechodzić ją kilkukrotnie, żeby inaczej potoczyć historię bo nie da się wszystkiego zobaczyć za jednym podejściem.
0
@Kondziubarca Jak to w 2023? Przecież w ruskich wiadomościach mówili, że my już od marca okupujemy Lwów.
1
@kuba1794 Ferrari. Lambo jest tak gówniane, że nawet my jako biedacy byśmy zauważyli jak gówniane jest.
Jakość wykonania Lambo stoi na poziomie Tesli, czyli niezbyt wysoko.
3
@Nano22 Na pytanie Ferrari czy Lambo da sie odpowiedzieć i to bardzo łatwo.
0
@FcBarcelonaFanMSN Co on zerwał ścięgna po przebiegnięciu 5 metrów? xD
3
@Bisz No akurat w tamtym meczu miał prawo się zirytować.
Najpierw utrata bramki mimo bardzo ostrego faulu w polu karnym gdzie typ wleciał z łapami w naszych obrońców a dosłownie 4 minuty później Lewandowski za pierwszy faul przy próbie walki o piłkę dostał żółtą kartkę jakby zrobił faul taktyczny, z tym że to było pod polem karnym Osasuny a na naszej połowie była już praktycznie cała defensywa więc to nie był taktyk tylko zwykły faul.
A później to już z górki, dał się zrobić w bambuko i myślał że obrońca też wyskoczy do piłki, ten nie wyskoczył i wyłapał listwę w ryj. Druga żółta gdzie pierwsza była z czapy i ta stracona bramka i mamy zjazd do boksu to mu nerwy puściły.
Zwłaszcza, że nie przywykł do takiej patologii a to któryś z rzędu mecz, gdzie Barcelona gra na innych zasadach niż rywal i nam wolno mniej.
1
@Emhyr Co warto zaznaczyć, Michniewicz rozegrał 13 spotkań, Sousa 15 a Brzęczek 24.
Za Michniewicza strzeliliśmy 13 bramek a straciliśmy 18, Sousa miał 37 bramek i 20 straconych, Brzęczek miał 36 bramek i 20 straconych.
Czyli Michniewicz ma raptem 2 spotkania mniej niż Sousa a w tym czasie stracił niemal tyle samo bramek strzelając niemal 3x mniej.
Czyli średnio na mecz
Sousa: 2,4 BZ; 1,3 BS
Brzęczek: 1,5 BZ; 0,8 BS
Grubas: 1 BZ; 1,4 BS
Gruby bajerant nie dość, że był gorszy od Sousy to jeszcze był gorszy od Brzęczka, zarówno ofensywnie jak i defensywnie.
No ale wiadomo, Czesiu TOP bo udało mu się wygrać baraże, co z tego że fartem bo ruscy sami się wyeliminowali i graliśmy na podmęczoną Szwecję która musiała rozegrać swój baraż gdy my nie musieliśmy.
I ten awans... Najgorsza kadra Meksyku od 40 lat nie dała rady nam strzelić mimo pełnej kontroli nad meczem, Arabia Saudyjska z drużyną o wartości Zielińskiego nas zdominowała ale zabrakło kluczowych zawodników, doświadczenia i energii po Argentynie, no i Argentyna która w sposób ostentacyjny się hamowała bo mieli gotowy awans a chcieli wyeliminować Meksyk.
Ale to Michniewicz zasłużył, Michnieiwcz zrobił robotę, ustawił zespół defensywnie i daliśmy radę...
Defensywnie to było Maroko ustawione które doszło do półfinału.
15
Najwięcej obron na MŚ:
1. Livakovic: 25
2. Szczęsny: 23
3. Noppert: 18
Livakovic rozegrał 3 mecze więcej od Szczęsnego.
Jaki z tego wniosek? To, że Michniewicz ustawił defensywę zamiast ataku żeby osiągnąć wynik to pierd****nie.
Nic nie było ustawione, nic nie działało. Gdyby Szczęsny miał taką formę na Euro to byśmy wyszli z grupy, bo on zawalił kilka bramek.
Gdyby natomiast Szczęsny miał swoją standardową formę na tym mundialu, to już po Arabii byśmy się żegnali z turniejem doznając blamażu być może większego niż nawet w 2018.
Po fazie grupowej Polska była bodaj drugą albo trzecią drużyną z najgorszym wynikiem dopuszczonych sytuacji bramkowych.
Michniewicz jak dla mnie to nawet poziom niżej niż Brzęczek był.
2
@swiergol2 Zawsze był, kiedyś się z tego śmialiśmy ale to Najman miał rację.
Stanowski dosłownie jest dziennikarskim zerem, absolutna stronniczość, rażąca hipokryzja.
On sam za każdym razem przyznaje, że jest hipokrytą i ma do tego prawo, w końcu każdy z nas nim jest.
Ale nie każdy z nas nazywa się dziennikarzem i hipokryzja właśnie eliminuje go z jakiejkolwiek rozmowy o rzetelności.
Sposób istnienia Stanowskiego nadaje się do rozmów z rodziną przy karpiu a nie do uważania się za opiniotwórczą osobę.
0
@VegetaPolska Do karnych nie musiało dojść w ogóle i by wygrali, ale tego nie zrobili i w karnych to Martinez dał im dwa medale.
0
@VegetaPolska Dziwne, bo jednak ja widziałem karne które bronił Martinez a nie Messi.
0
@VegetaPolska Chciałbym w życiu być tak słaby, żeby dać swojemu zespołowi 2 złote medale pod rząd. To Martinez wybronił im karne na Copa, to Martinez wybronił im karne na Mundialu. A lepsi od niego pojechali do domu (albo ich nawet na turnieju nie było).
3
@Nano22 W ogóle śmieszy takie robienie z niego na siłę lidera. Gość jest bardzo wybitnie niezespołowy, często się obraża że nie dostał piłki a robi jakieś mowy motywacyjne będąc w sumie gówniarzem i mentoruje starym chłopom.
1
@Przemek2323 Mbappe też niewiele pokazywał, głównie to wykorzystywał bezlitośnie błędy zmęczonych przeciwników, ale sam niewiele wnosił do gry. Przecież jak z nami grali to Cash go chował do kieszeni a wczoraj do 80 minuty to nawet trudno było powiedzieć, czy był na boisku.
1
@LaRoja Mnie to bardzo ciekawi czy po mieszaniu się Francuzów z Brytolami to Francuzi wnieśli do kultury angielskiej zbydlęcenie czy odwrotnie. Bo obie te nacje są siebie warte, poziom bucowatości, przeświadczenia o własnej wyższości nad innymi i wylewającego się wielokroć chamstwa, to ze świecą szukać na świecie.
1
@arasz1819 Zawsze się coś znajdzie powód, argumenty nie mają znaczenia kiedy koniecznie chcesz coś udowodnić.
Serio już można znaleźć w internecie to o czym mówiłem, że Messi lepsza kariera reprezentacyjna, widziałem też już wrzutki, że Ronaldo nigdy nie miał kadry do wygrania mistrzostwa. Zaraz znajdą się kolejne powody, by umniejszać Messiemu, albo zaczną się fikołki, że obaj są GOAT, a to nigdy nie było prawdą, GOAT może być tylko jeden.
17
Dla mnie śmieszne jest to, że od wczoraj można uznawać Messiego za GOAT bo wygrał mundial.
To była tylko wymówka ludzi usilnie próbujących podważyć wielkość Messiego, a coś co ich cechuje to to, że nie liczy się argument tylko teza, więc teraz znajdą inny powód i już przewijając internet widziałem pierwsze oznaki negowania, uznająć, że Messi to tylko miał lepszą karierę reprezentacyjną od Ronaldo, ale Ronaldo miał lepszą karierę ligową bo więcej LM ma na koncie.
Dla mnie to złoto jest tylko ukoronowaniem, ale sukces reprezentacyjny osiągnął już w 2014 roku, bo srebro mundialu jest warte tyle samo co wygrana Euro a po drodze jeszcze było kilka medali Copa America (co też jest często negowane bo niby niski poziom, szkoda tylko że taka Portugalia jakoś nie bardzo sobie radzi z tymi niskopoziomowymi drużynami z Ameryki).
Messi byłby GOAT ze złotem mistrzostw świata czy bez niego.
0
@michal26 https://streamable.com/l74iue
@Sawik_10 Jak dla mnie to nie ma tu co obwiniać Marciniaka, w końcu nie może widzieć wszystkiego. Tu VAR powinien interweniować, ale nie sprawdzili tej sytuacji.
1
@Faro No nie pajacował dzisiaj, tylko co z tego, skoro dalej pajacuje np. w klubie?
1
@Faro Chyba nie bardzo.
Ja nie widzę większego rozwoju tego zawodnika, francuska liga i PSG go dusza z rozwojem a głaszcząc po głowie za wszystko tylko mu pompują przerośnięte ego.
A co do zachowania, to gdzie ten objaw dojrzałości? Nic nie odwalił na tym turnieju, ale przecież jeszcze miesiąc temu chodził obrażony po boisku bo mu nie chcieli każdej możliwej piłki podawać.
0
@Roobo A co on wygrał? Jakieś tam złoto MŚ, srebro MŚ, złoto nic nie wartej Copa America. Jak to się ma do złota mistrzostw europy i wygrania ligi narodów?
1
@Bogan Bogu ducha winni cywile to umierają od lutego na Ukrainie. W rosji niewinnych nie ma, ci co byli albo wyjechali albo siedzą w więzieniach za protesty, ale to mała garstka. Reszcie absolutnie nie przeszkadza, że ich trepy co kilka lat najeżdżają sąsiednie kraje, a bardzo duża część nawet się z tego cieszy (no chyba, że sami dostają wezwanie do wojska).
2
Trzeba sędziemu pokazać finał SPH jak graliśmy z Bilbao. Najlepszy dowód na "korzyści" w sprawach sędziowskich.