Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ciekawe że Barcelona nie ma wyniku kartkowego jak Real, gdzie my dostaliśmy 5 kartek w jednym meczu i żadna za faul od obłąkanego Lahoza xD
0
@VegetaPolska Zza pola karnego w tym sezonie?
0
@Esteban_ Nie wiem czy można powiedzieć, że umie walnąć jeżeli na 37 strzałów zza pola karnego zdobył 1 bramkę w tym sezonie.
0
Cze Velverde dostał polecenia stania się nowym Kroosem, że on wszystko co ma na nodze przed polem karnym to musi uderzyć?
0
@Kengo Nie do wykonania w polskiej myśli biznesowej, która w głównej mierze opiera się na oszczędności na wprowadzania boosterów produktywności kosztem zajeżdżania pracownika.
0
@aldewir W sensie że tak, chodzi żeby nie przegrał.
5
Ernesto przyjeżdża na stadion kucać i bić Real Madryt.
A właśnie zdrętwiały mu nogi.
Nie przegrał spotkania z białymi od 16 sierpnia 2017 roku i z całego serca sobie życzę, żeby podtrzymał rekord.
2
Ter Stegen już 3 sytuacje 1v1 wybronił w tym meczu, a banda idiotów chciała go sprzedawać, bo przez kontuzje miał jeden sezon gorszej dyspozycji xD
1
Można barkiem skasować rywala gdy stracimy możliwość dojścia do piłki?
0
Czuje, że stracimy tu bramkę. Za wysoko obrona, zbyt wolni obrońcy.
Getafe gra na kontrę ale trudno nam będzie przez 90 minut liczyć, że żaden obrońca nie popełni błędu przy długich piłkach na wysuniętego napastnika a wtedy jest 1v1 bez żadnej asekuracji.
0
"Jeżeli Dembele wylosował się dziś dobry mecz"
Bardzo trafne spostrzeżenie komentatorów.
1
Pedri gdyby opanował krótsze prowadzenie piłki, to by między obrońcami mógł tańczyć jak Messi. Nieziemskie chłop ma umiejętności techniczne.
0
Teraz powinni jeszcze ze 2 razy zagrać taką piłkę do póki obrońca i bramakrz jeszcze odczuwają ból po tym spotkaniu, bo nie będą tacy pewni w interwencji.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 Miał odpocząć.
0
@IronSanHybrid Bosak oczywiście kolejny raz czysty bełkot populistyczny. Sam jest niedobitkiem który zaistniał w polityce z ramienia LPR tak jak i połowa jego kolegów co się za kulki z PiS trzymali, część ludzi od Kukiza uciekła, taki Dziambor to i z listy PiSu startował w 2006.
A teraz typ opowiada, że Polska 2050 to składak ludzi z innych partii, jakby nikogo nowego tam nie by sama Kofnederacja nie składała się w większości z ludzi którzy zaangażowani byli w wiele ugrupowań.
Zapewne liczył na to, że naiwniacy to łykną i jak widać plan miał dobry.
A prosta prawda jest taka: nie wprowadzisz partii do sejmu z samymi nowymi gębami ludzi z ulicy.
Człowiek musi mieć już jakiś elektorat a najłatwiej zebrać takich ludzi co już w wyborach startowali i elektorat mają.
Inaczej Hołownia miałby swoją partię polityczną jak Korwin, czyli poza sejmem.
2
@Kondziubarca Jakie to są patałachy, aż człowiek zaczyna rozumieć, czemu Messi tyle razy chciał porzucić kadrę, skoro musiał wysłuchiwać takich idiotów tylko po hiszpańsku.
Lewy nie biegał? Pewnie dlatego, że mu się nie chciało a nie dlatego, że założenie taktyczne trenera polegało na obronie Częstochowy i zerowej grze ofensywnej.
A bez Lewego to od 2012 byśmy nie zobaczyli żadnego turnieju i nawet trudno z tym dyskutować.
Wystarczy sobie przypomnieć co się stało w ostatnim meczu eliminacji na MŚ jak Sousa posadził Lewego na ławie.
1
@BorzyKrzys Fake, nazwali tam Stanowskiego "jednym z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce" a to zwykłe dziennikarskie zero.
Nikt by tak nie powiedział.
0
@Rastafarnianin Też głosowałem, ale nie rozpatruje tego jako błąd tylko lekcje.
Niestety polska scena polityczna nie daje innego wyboru. Na PiS głosować nie chciałem, PO miałem dość, więc zagłosowałem na kogoś kto wydawał się buntownikiem i patronem sprawy oddolnej.
Skończyło się jak się skończyło i na przyszłość będę wiedział, że jednak lepiej zagłosować na mniejsze zło niż niestabilnych buntowników.
4
@Kondziubarca No ciekawe, nie dał rady odejść z klubu gdy Real proponował 200 milionów a on miał kontrakt na wykończeniu.
Mógł odejść za darmo pół roku temu i nikt by go nie zatrzymał, teraz ma nowy kontrakt do 2025 roku, ale na pewno uda mu się uciec ze złotej klatki xD
0
@escarabajo To jest kwestia doświadczenia, z czasem przyjdzie mu lepsze przewidywanie i lepsza kontrola nad wydarzeniami oraz chłodniejsza głowa, przez co przestanie się tak mylić i częściej będzie notował czyste odbiory niż te z faulem.
Rozwój tutaj widać gołym okiem choćby na przestrzeni sezonów, rok temu zgarniał żółtą kartkę co 215 minut, w tym sezonie zgarnia kartkę co 300 minut
3
Notatnikowi urosła spora konkurencja na rynku.
Nowa wersja Wykopu wydaje się mocnym graczem na rynku stron internetowych których używanie boli.
0
@mkord A ja ci gwarantuje, że się mylisz i to boleśnie.
8
@Deviler Większej bzdury nie słyszałem.
Nad nogami mamy dużo gorszą kontrolę niż nad rękami, do tego nóg używamy przez 100% czasu bo oprócz kopania trzeba jeszcze biegać a przeważnie biegać i kopać jednocześnie.
Trzeba być idiotą który w życiu piłki nie kopnął, by twierdzić, że poziom trudności siatkówki jest wyższy od poziomu trudności piłki nożnej, gdzie za celne kopnięcie odpowiada całe ciało przez to, że nogi są mniej ruchome niż łapy.
No chyba, że typ ma niedowład rąk, to tak, wtedy trudniej się gra w siatkówkę.
0
@Hazok87 Nie skracać ale dokładnie jak proponuje wiceprezes Arsenalu: wstrzymywać grę tylko w kluczowych momentach które zjadają najwięcej czasu a nie są związane bezpośrednio z grą.
Przerwy wynikające z autów, rzutów rożnych itd. to dalej gra i nie trzeba jej zatrzymywać, ale celebracje, sprawdzanie VARu, zamieszki na boisku. I przede wszystkim takie rozwiązanie skutecznie wyleczyłoby zawodników drużyny z korzystnym wynikiem z bardzo dokuczliwych skurczy.
Przy tym nie trzeba byłoby rewolucjonizować całej piłki, skracać spotkań itd. a to daje większą szansę na powodzenie takiej reformy.
0
@Transu96 Dalej to lepiej niż z Suarezem, gdzie wzięli piłkarza, nie zapłacili za niego, nie dali nikogo na wymianę ale za to Barcelona jeszcze mu pensje płaciła.
1
Jeżeli nie uda nam się znaleźć żadnego porządnego selekcjonera, to niech zrobią komitet wśród piłkarzy. Lewandowski, Zieliński, Glik i Szczęsny wyselekcjonują zawodników a potem będą w komitywie ustalać taktykę.
To i tak sprwadziłoby się lepiej niż jakiś wzięcie kolejnego cepa z Polski. Trenerów co o światowej piłce wiedzą pewnie mniej od przeciętnego gracza Football Managera bo ile mogą wiedzieć typy co nigdy nie opuściły ekstraklapy i taki Lewandowski zapewne jest o kilka poziomów kompetencji wyżej, niż te orły z ligi która ma problem wygrać z pastuchami z Cyrpu.
0
@LS Czemu jako kibic Barcelony miałbym zakładać konto na stronie Realu i tam coś pisać?
Z resztą to i tak nie miałby sensu wśród tej bandy idiotów która tam siedzi w komentarzach, bo i tak dostaliby wylewu.
6
"Warto podkreślić, że Barcelona podobne przesłanie wysyłała po marcowym Klasyku, w którym rozbiła Real Madryt 4:0. Wtedy między innymi Gerard Piqué zamieścił twitta z hasłem „Wróciliśmy”, a z katalońskiego obozu wychodziły wiadomości o zmianie cyklu. Ostatecznie Barcelona pozostała bez trofeów, a Real Madryt zakończył tamte rozgrywki z trzema pucharami."
Ale to są zakompleksione kiepy xD
Już pomijając, że śmieszne jest to liczenie pucharów, bo jak wygrywamy to superpuchar jest istotny, jak przegrywamy to superpuchar jest nieistotny.
Ale taki fikołek jaki tu zrobili to ewidentny dowód, jak musi płonąć od 3 dni im dupa z rozgoryczenia.
Pan ELJarek od tych libacji alkoholowych zapomniał, że Barcelona w kryzysie tłukła się pół sezonu poza czołówką stawki i w połowie roku była na 8. miejscu a skończyła jako wicelider?
Zapomniało się ELJarkowi, że to po meczu z Realem zakończonym 4:0 Barcelona na fotel wicelidera wskoczyła a to jest bezpośrednio powiązane z wygraniem finału Superpucharu?
1
@esem91 A co ma godzić? W aplikacji streamingowej będą po prostu dwa mecze
8
@Faro A Real to gole z pozycyjnego zdobywa? Bo od dłuższego czasu jedyny schemat jaki znam, to piłka za plecy obrońców, wyścig Viniciusa i próba wejścia w pole karne albo próba podania do Benzemy a i tak 4 z 11 ich ostatnich bramek w Hiszpanii to były karniaki.