0

To żaden czy Iglesias tyle samo? Bo to zdanie logicznie się nie lepi i powinno brzmieć, że Pedrii i Iglesias wywalczyli rekordowo dużo punktów swoimi bramkami.
Wiem, że chodziło o pochwalenie Pedriego, ale jednak.

0

Araujo głupie zachowanie, gra się do gwizdka a nie macha sędziemu.

3

Mówiłem tydzień temu, żeby nie zwracać uwagi na wynik Raphinhi bo taki przypadek może się zdarzyć.
Tamten mecz poza bramkami był słaby w wykonaniu Raphinhi, ten mecz jest fatalny jak jego każdy inny. Gość ma zerową technikę, okiwanie jednego obrońcy już jest wyzwaniem, okiwanie dwóch wydaje się niemożliwe, a problemy są nawet w prostym przyjęciu piłki.

0

@Katalończyk 99 Możliwe że nie, ale dobra reakcja bo sędzia nie przerwał akcji.

1

@against_modern_football Bo psuje pod bramką, dziwne decyzje jakieś, ale ogólnie ma bardzo dobry mecz, aktywny w ataku i kreacji, niemal 2 asysty.
Ale co chcesz od La bamby jak obwinili Lewego o zepsucie akcji bo Raphinha się zatrzymał w biegu przez co nie zdążył przed bramkarzem xD

3

@Xxxbarca4ever No co, sędziemu podoba się gra Pedriego, że chciał zobaczyć akcje do końca.

0

@Dertinho Ale czemu przy rzucie wolnym? xD

0

@masa11 Lewy dobrze, to Raphinha nie uwierzył i przestał biec.

1

Co tam się odwaliło? Rzut wolny przesunięty o 10 metrów w stosunku do miejsca faulu a jeszcze sędzia drze ryja na Lewandowskiego, żeby nie zasłaniał bramkarza? Czemu?

0

Zero instynktu samozachowawczego piłkarzy Villarrealu, najpierw gość próbował zastawiać piłkę i sobie urwał kolano popełniając przy tym faul to teraz drugi mądry wolał zablokować nogę De Jonga liczac na gwizdek niż żeby wybił piłkę gdzieś w las.

2

@michal26 Ja o tym mówiłem od samego początku. De Jong jest trybikiem maszyny, jak maszyna pracuje sprawnie to trybik wykonuje perfekcyjną robotę, jak maszyna się zacina to i trybik nie działa.
Zawsze dostawałem odpowiedź, że powinien sam robić różnice i ciągnąć zespół, ale to nie jest ten rodzaj pomocnika, to klasyczny teamplayer który dać 100% może wtedy, gdy ma z kim grać.

1

Xavi powinien wprowadzić rygor gry do gwizdka, bo chyba nie ma sensu samemu pilnować fair play jak się tak zawodnicy zachowują.
Rozumiem, Kessie faulował, ale chłop dostaje w brodę i przez minutę zwija się z bólu trzymając się za czoło, sędzia gwiżdże a gość wstaje i nic go już nie boli.

2

Nie dziwie się, że Lewy przestał strzelać, skoro gra jakiś dziwny system gdzie zamiast czekać na piłkę pod bramką to gra na całej szerokości boiska. Raz na lewej, raz na prawej a wydaje mi się, że ostatnio najmniej go na środku.

1

@matirix20 Wiele razy, choćby Milik który przecież miał pod rząd dwie kontuzje które mogły zakończyć mu karierę a teraz gra i to na naprawdę dobrym poziomie.
To dalej rozchodzi się o to, czy fizycznie jesteś w stanie dojść do siebie, Milik więzadła wyleczył, Umtiti z kolanem nie zrobił nic.

0

@Dari0G Zawału raczej nie bardzo, bo on z miesiąc czy dwa temu leżał w szpitalu, po takim czasie by nie wrócił do ćwiczeń cardio.
Słyszałem, że najprawdopodobniej padły mu nerki od "kaszy jaglanej".

1

@matirix20 Ale Umtiti nie miał problemu z graniem tylko ze zdrowiem, nie mógł wrócić do formy bo co chwila łapał kolejne urazy, coś jak Dembele.
Teraz rozegrał 1000 minut z czego ostatnie kilka spotkań po 90 minut, forma wróciła tylko na jak długo.
W takich gówno klubikach może pograć na dobrym poziomie bo nie ma tam dużego obciążenia, Seria A nie jest tak intensywna jak La Liga, do tego nie gra w pucharach, mecz raz na tydzień a nie co 3 dni i może w zdrowiu dłużej wytrzyma, ale poważnego klubu to już nie zobaczy, bo on kolana dalej nie zoperował i wcześniej czy później i tak się po niego upomni.

1

@arasz1819 Na pirackich streamach bo istnieje 60% szansy, że C+ znowu się zepsuje jak to ma w zwyczaju zwłaszcza w ciągu ostatniego miesiąca.

0

@marcin62 Rzeczywistość jest śmieszniejsza, Dziambor wyleciał że nazwanie pre-wyborów u Korwinowóc mianem putinowskich, gdzie przecież putin jest kochany a demokracja to najgorszy ustrój według korwinistów więc teoretycznie wyleciał z partii za komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Adran360 Zależy co uważamy za udany projekt bo dla mnie wygranie L1 kosztem miliarda euro to jakby kupić Lambo żeby wygrać wyścig z Hondą Civic.
Bez wygrania pucharu europy ten projekt nie ma żadnego sensu bo inwestycja się nie zwraca w żadnym aspekcie.
Bayern kontroluje Bundesligę nie używając nawet połowy budżetu PSG a ma większe osiągnięcia na każdym polu, włącznie z zyskami których PSG w ogóle nie posiada z uprawiania sportu.

0

@Transu96 Bo to jest jedyne źródło levelowania, więc jeżeli latasz i musisz dotknąć wszystkiego co się koło ciebie znajdzie to tak będzie, że szybko wbijesz poziom.

4

@Pressinho Z tym Realem, którego zespół jest tak mocny, że stracił punkty w 5 z ostatnich 10 meczów ligowych, bo nie potrafią ofensywnie nic podciągnąć jeżeli Benzema nie ma formy? Ten mocny Real w którym Vinicius ma już 3200 minut w nogach po połowie sezonu i gra od dechy do dechy a ewentualne rotacje w składzie robi się przy użyciu odpadu Mariano który jest na wylocie z klubu?
Który moment jest lepszy na testowanie młodego z potencjałem niż moment w którym twoja kadra gra tylko na 15 zawodników i już masz stratę w lidze której nigdy w historii nie odrobiłeś?
I jeszcze gdyby były dyskusje o jakimś 17-letnim szczylu, ale 21 lat w dzisiejszej piłce to już praktycznie uformowany piłkarz a chłop dostaje minutę gry w i tak wygranym meczu z pasterzami kóz na światowym turnieju wójta.

0

@masq Z dwóch nieprzydatnych grajków lepszy ten z niższą pensją i możliwością gry na kilku pozycjach.

0

@takisobiektos Ale to zależy od wydawcy, Netflix swoje produkcje wydaje tylko na VOD, HBO gra też w telewizji, dlatego u nich wszystko wychodzi równo z telewizją.
I o ile jest to uciążliwe na premierę, to jednak dużo bezpieczniejsze bo żaden pajac nie zrobi ci spoilera finałowego odcinka zanim zaczniesz oglądać a i jest w tym magia, bo potem cały tydzień świat żyje tym jednym odcinkiem

4

@IronSanHybrid O to, że ktoś lata temu nazwał kogoś "człowiekiem menstruującym", Rowling powiedziała, że woli nazywać to kobietą.
I się psychole zesrały, od tamtej pory jest wojna i wmawiają, że Rowling to transfobka.
A jak się ma to do gry? Jest na licencji Harrego Pottera.
A to, że licencji udziela WB, Rowling nad grą nie spędziła nawet sekundy, cała fabuła została wymyślona przez twórców gry, do świata wykreowanego przez Rowling są tylko nawiązania (większość opiera się na filmowej adaptacji) a do tego twórcy gry dali możliwość stworzenia postaci transseksualnej a w samej grze spotkamy jednego transseksualnego NPC to nieistotne.
Dlatego psychole zrobili bojkot gry, atakują streamerów, atakują sklepy, atakują też po prostu graczy którzy się przyznają do tego, że kupili grę.
Ot, atak chorych psychicznie.

2

@gaucho104 Jaki?

2

@michal26 Ale dalej operujesz niewiadomą masą szafy. Meble rzadko kiedy są potężnie ciężkie choćby z powodu oszczędności materiałów, dębowa szafa to waga około 100 kg, czy tam była dębowa to wątpię więc zapewne była lżejsza.
I tu wchodzi nadludzka siła poza kontrolą. Adrenalina bardzo mocno zwiększa poziom siły bo zwiększa wydajność mięśni, do tego wyłączone bezpieczniki mózgu powodują, że możesz osiągnąć kilkukrotnie większą wydajność niż normalnie.
Ogólnie nasze mięśnie są w stanie wygenerować siłę zdolną zniszczyć samą siebie, jak wyłączysz bezpieczniki to możesz oderwać mięsień od szkieletu albo nawet rozerwać mięśnie na strzępy ich własną pracą.
I tu wszystko zależy co masz po drugiej stronie, czyli czy obiekt z którym walczysz przekroczy zdolność twojego ciała.
Tutaj najwidoczniej mięśnie wygrały i udało się przesunąć szafę bez uszkodzenia ciała (o ile go nie uszkodziła, ale raczej nikt się nie przejmuje w takich sytuacjach kontuzjami).
Z resztą nawet koncepcją opętania, prawa fizyki są nieubłagane więc "coś" kontrolujące nią i tak musiałby użyć jej mięśni więc i tak musiałaby być w stanie przesunąć tą szafę.
Poza tym nawet nie wiem skąd dyskusja, serio łatwiej uwierzyć, że nadludzka moc opętała kobietę i magią nadała jej nadludzkich zdolności niż to, że po prostu można było tą szafę przesunąć bez wysiłku?

8

@michal26 Jako osoba zdrowa nie znasz możliwości swojego ciała bo masa układów w mózgu blokuje zachowania.
Twój mózg nie da ci się poparzyć, sam sobie ręki nie złamiesz w łokciu powolnym naciskiem, tak samo jak sam się nie udusisz poprzez wstrzymywanie powietrza bo twój mózg cie powstrzyma.
Co innego jak masz chory mózg który nie ma blokad, jesteś w amoku, nie odczuwasz bólu, do tego panikujesz a twój mózg uwalnia chociażby adrenalin.
Już samą adrenaliną jesteś w stanie zwiększyć wydolność organizmu kilkukrotnie, jak dołożysz do tego brak odczuwania bólu który będzie cie powstrzymywał.
Przykładów co potrafi ciało odłączone od naturalnych procesów myślowych mógłbym ci mnożyć. Na trzeźwo po 12 godzinach siedzenia na dupie będą ci się oczy zamykać, jak się naćpasz to 3 dni możesz wykonywać skrajną aktywność fizyczną i nie zaśniesz (tak jak niemcy podczas blitzkriegu). Możesz sobie pooglądać w internecie różne interwencje policyjne z USA, tam człowiek zamroczony narkotykami jest w stanie szarżować rażony prądem i z postrzałami z broni które normalnego człowieka by poskładały.
Znam nawet osobiście kobietę, która wypadła z 5 piętra bloku i przeżyła dzieki magicznemu eliksirowi zwanemu wódką bo ta zwiotcza mięśnie dzięki czemu człowiek staje się bardziej elastyczny i trudniejszy do fizycznego uszkodzenia.

Wracając do szafy, to też oceniasz to przez pryzmat filmu, skąd wiesz czy szafa była ciężka?
Głos z tego co słyszę to zwyczajna modulacja, nie zaczęła gadać głosem Elvisa Presleya tylko gardłowo ryczała efekt pogłębiając marną jakością audio nagrania z telefonu. Obejrzyj sobie growlujące kobiety i porównaj ich naturalny głos do gardłowego darcia japy, to magią nie jest.

Ja wiem, że w magię łatwiej się wierzy, bo nie wymaga wyjaśnień skomplikowanych rzeczy, ale opętania badano latami i jeszcze nigdy nie udało się znaleźć dowodu czegoś nadprzyrodzonego za to zawsze znajdowano dowody naukowe.

2

@michal26 Ale jaka ignorancja? Po co dopisywać jakieś magiczne rzeczy do zjawisk już opisanych.
Opętanie to po prostu psychoza i nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Może wyglądać tak jak na filmie bo człowiek ma wtedy całkowicie wyłączoną świadomość, jest w transie, ma omamy, halucynacje. Nie ma najmniejszego pojęcia co się wokół niego dzieje.
Jak ktoś się naćpa czy upije i zachowuje się totalnie irracjonalnie to też się dopisuje możliwe "rzeczy które się nie śniły"? Daj komuś jakieś ruskie ścierwo albo dopalacze, będzie się wił po podłodze, wyginał we wszystkie strony tak, że człowieka boli samo patrzenie.
Całym naszym człowieczeństwem steruje mózg, drobne jego uszkodzenie może sprawić, że zmienisz się w całkowite zwierze.

0

@wasacz No ja mam freezy a mam 32 GB RAMu 3200mhz

2

@Katalończyk 99 Mógł być spoko poza kamerami, jakie to ma znaczenie skoro publicznie pokazywał się z takiej a nie innej strony?
Sam sobie stworzył postać, nieważne czy samowolnie czy podburzany przez ojca.
To on sobie sprawił depresje o ile to w ogóle depresja go zabiła a nie uzależnienie, bo nigdzie nie ma powiedziane, że się zabił, mógł po prostu się zaćpać bo przecież był ćpunem po odwykach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?