Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli mnie oczy nie mylą, to ta źle grająca Barcelona nie dość, że wygrała to jeszcze miała więcej groźnych sytuacji niż Real.
5
@cris2706 Mieli przygotowane tylku "Puta Barca" więc po 2 minutach meczu skończyły im się przyśpiewki.
0
Roberto na 9, z taką formą to bez znaczenia czy to Lewandowski czy Sergi.
0
@Coutinho007 Możemy mu też grać w każdym meczu i obserwować sabotaż albo go sprzedać za grosze bo z taką grą nikt więcej nie da.
0
@Firestone Real gra po barcelońsku i zobacz na wynik.
0
Jeżeli nie chcemy sprzedawać Fatiego to powinien iść na wypożyczenie.
Jeżeli ma się gdzieś odbudowywać i nabierać lekkości gry to powinien to robić gdzieś gdzie nie ma takiej presji wyniku jak w Barcelonie.
0
Nosz kur... Piłka poza zasięgiem Kurtuła, gdyby Fati nie stał tam jak widły w gnoju
3
Macie Fatiego, nie da się gorzej niż Raphinha co?
0
Raphinha decyzyjności nie posiada żadnej przez co traci piłkę.
Nie wie co z nią zrobić i w czasie namyślania się mu ją zabierają...
Jezu, czy to trudno, że jak nie widzisz opcji oddaj strzał na pałę, może bramkarz popełni błąd.
1
Rudiger to ma ciekawą metodę obrony, wystawić łapę i odepchnąć typa.
To nie jest faul odpychać kogoś na pełnym zasięgu ręki?
0
@kuz No nie pokazuje, ale to takie dywagacje, że powinien dostać a nie dostał to teraz mógł dostać za cokolwiek.
1
@kuz Powinien ale nie dostał, Vinicius powinien dostać czerwoną i nie dostał a też wziął udział w tych zaczepkach.
4
@cris2706 Nie da się, w przepisach gry w piłkę nożną masz zapisane, że Vinicius nie może dostać drugiej żółtej kartki. Gdyby mógł to by co drugi mecz nie grał.
1
Gavi wystawia ręcę, żeby się nie zderzyć mocno z Militao, dotyka go w klatę piersiową a ten pada jak rażony łapiąc się za czoło xD
1
Czy za niecelowe uderzenie w twarz już nie ma obligatoryjnej żółtej kartki?
1
@Alvarinho Ja dla przykładu dłużej nie lubię Realu niż kibicuje Barcelonie, bo zawsze mnie odpychał plastik tego klubu, brak jakiejś duszy i tylko kupowanie najdroższych piłkarzy, to było za czasu galacticos z poczatku wieku.
1
Vinicius już udawał śmierć ale piłka była ich to przestało boleć xD
0
Palec w oko, przerzut przez biodro, pyskówka do sędziego i brak czerwonej kartki...
0
I jak teraz Busquets sprowokował Pałciusa? Co go znowu rozeźliło, że z łapami wyleciał do Busiego?
1
Jak trzeba dośrodkować to grają po ziemi, jak trzeba grać po ziemi to dośrodkowują.
1
@kondzik47 https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/70/eb/55cfcb510e50f_o_large.jpg
0
@Cotutajsiedzieje Dopiero teraz złożyła? Mówili że złożą już miesiąc temu.
2
@maciar W podstawówce miałem taką Martynkę do której smaliłem cholewki, miałem też znajomą Martynę, ot koleżanka, córka ciotki.
Jakoś pod koniec wakacji dostałem pocztówkę z Egiptu, była z serduszkiem i podpisem "całuje Martyna".
A wiedziałem, że moja ukochana Martynka była właśnie w Egipcie na wakacjach.
Cały w skowronkach na rozpoczęciu roku podbiłem do niej, że hej hej cipcia, całuski.
Jakie było moje zaskoczenie, gdy się okazało, że to nie Martynka w sierpniu a Martyna w maju wysłała mi tą pocztówkę.
Niestety, przez to opóźnienie poczty polskiej na panewce spaliły całe moje zaloty i niestety Martynka pozostała jedynie niedoścignionym marzeniem młodzieńczych lat.
Nienawidzę cię Poczto Polska, nienawidzę cię Martyna.
4
@FCB24 No świetnie że miał lepsze interwencje niż Ter Stegen który nie był brany w ogóle pod uwagę. Dalej to jest 11 bramek w 7 meczach.
16
@FCB24 Kurtuła w LM stracił 11 bramek w 7 meczach co możnaby nazwać fatalnym wynikiem gdyby nie wygrał LM. Więc pastwienie się nad Martinezem, który zatrzymał w karnych Holandię a potem zatrzymał w karnych Francję (i to nie był przypadek bo wcześniej wygrał Copa America także po karnych w których zatrzymał rywali).
To jest najwazniejszy moment, co z tego że puścił bramki skoro wygrał mistrzostwo?
2
@MeMyselfAndI Jak tak oceniać, to czemu Messi zasłużył? Bardzo słaby sezon ligowy, jesień lepiej wyglądała ale to nie jest coś co zasługuje na nagrodę. Na mundialu jak ocenisz, czy wybronienie karnych Holandią i Francją w finale jest mniej warte niż strzelenie bramek?
1
@Encore A przy okazji policzyłem na szybko tą świetną formę Czibo, stracił 11 bramek w 7 meczach fazy pucharowej LM, a łącznie w 2022 stracił 52 bramki w 47 meczach czyli 1,1 bramki straconej na mecz.
Więc jak się opierać na samych statystykach a nie tym jaką wagę mają to i Czibo nic nie warty.
1
@Encore Tak, dokładnie bym twierdził to samo, z tego samego powodu nie oburza mnie, że Pedri nie znalazł się w XI bo Hiszpania nie zagrała nic ciekawego na mundialu.
1
@Encore I wygrał w FIFA World Cup dzięki swoim obronom karnych, to w czym problem, że dostał nagrodę FIFA? Jakby wygrał nagrodę UEFA albo premier league to można dyskutować, ale dla nagród FIFA kluczowe jest to co się dzieje na mundialu, to jak dla nagród UEFA kluczowe jest to co się dzieje na Euro i podczas LM.
1
@Encore Kurtuła rozegrał dobre pół roku, po wakacjach stał się ręcznikiem co w kazdym meczu traci bramkę a na mundialu nawet nie wyszedł z grupy.