0

Źle dobrane korki? Dwóch różnych piłkarzy już poślizgnęło się w polu karnym Realu.

2

@barcanawieki Spędzanie większości czasu na treningu świadczy o kompletności xD
Co z tego, że Ronaldo na boisku nie potrafi pełnić absolutnie żadnej innej funkcji niż główny napastnik i jak nie grasz na niego piłek albo nie zostawi mu się miejsca to on już nic nie zrobi, rozegrania czy kreacji to on nie zna. Jest kompletny bo pierwszy przychodzi na trening xD
Messi nie poradziłby sobie nigdzie poza Barceloną no i może Argentyną z którą zdobył srebro i złoto MŚ oraz złoto i kilka innych medali Copa America.

6

@Uukasz_93 Ja już boje się i trzęsę się.
Ukraińcy zniszczyli im bazy na Krymie, rozpieprzyli most, zatopili flagowy okręt a ruscy co mogli to się zesrać w swoich mediach i nasłać irańskie drony na cele cywilne.
Jaką eskalację jeszcze zrobią? Oni nie potrafią od pół roku zająć miasteczka o zerowej wartości a ich wielka ofensywa w ciągu doby straciła kilkadziesiąt pojazdów i kilkaset osób nie przesuwając się nawet o metr, co oni mogą?

1

@IronSanHybrid Zasadniczo to mamy wizy do USA.
A po drugie, jeżeli przyjeżdża do ciebie głowa obecnie najpotężniejszego kraju na ziemi to jednak jest jakieś wydarzenie.
Stawianie się w roli podnóżka to trochę debilny tekst, bo kto i przed kim się stawia?

4

@Jakchcesz Tak, dostał 2 razy więcej meczów zawieszenia niż za gestykulację do sędziego w poprzednim meczu.

38

@creativeopinion A dla mnie problemem jest to, że trupy wypływają tylko z Barcelońskich szaf. Trzeba byłoby być naiwnym, by sądzić, że przy takim rozmachu ligi tylko jeden klub ma coś za uszami, ale jakoś dziwnie tylko o Barcelonie się słyszy.
Nie Real, nie Atletico, nie Sevilla tylko jedna Barcelona.
Dopiero co była sprawa SPH i udziału Pique w negocjacjach, było oburzenie, że Barcelona musi być w SPH żeby hajs się zgadzał, ale taki sam warunek dotyczył Realu, czy Pique negocjował w imieniu Realu bez wiedzy Pereza? No nie sądzę.

Tu należałoby przetrzepać całą ligę, bo na razie to kręci się afery tylko w stolicy Katalonii i zakończy tym, że to zła Barcelona wszystko a przewały dalej będą.
Zacząć przede wszystkim należy od przetrzepania Tebesa, jego dziwnych układów z CVC, ustawiania wyborów i innych rzeczy bo to śmierdzi najbardziej a cała uwaga skupiona jest na Barcelonie.

0

@kuz I co? Alvaro z Realu też dostał ogon w PK a wczoraj wszedł w 87 minucie swojego ligowego debiutu i jakos mógł się zaprezentować a tu płacz. To ile miał w debiucie zgarnąć?

1

Nie przesadzajcie, gość w debiucie dostaje koło 8 minut, w każdym klubie młodzi często zaczynają od grania ogonów, niektórzy potrafią pół sezonu zbierać po 4-5 minut co mecz.
Skończcie płakać na wszystko.

5

Co? xD Przewinienie Ferrana? Że typ go specjalnie nogą zahaczał, żeby za akcją nie poszedł?

2

Ter Stegen ma takie zaufanie do gry głową naszej obrony, że wychodzi do każdego dośrodkowania.

1

@Tasde Co ja pier***e, z Rayo już były suplesy i to też było na pograniczu faulu.

13

Na pograniczu faulu? Ściągnięcie przeciwnika za koszulkę to jest na pograniczu? To co jest faulem? Jakby mu suplesa założył?

0

@Kosiu Półtora roku bez gry w piłkę, bardzo ciężkie kontuzje, operacje. Dla chłopaka w tym wieku to trauma i zapewne blokada psychiczna.

0

Wiecie, że można mieć 77% posiadania piłki i tyle samo fauli co drużyna która nie umie odebrać piłki?

4

Lewy stempel na kostkę i czysto, Fati zatrzymany bo się dwóch obrońców łapami na nim zawiesiło i to jest czyste.
Typ tak wyciąga nogę, żeby kogoś zahaczyć, że jakby tam Gaviego nie było, to nogą sięgnąłby na własną ławkę rezerwowych i to jest faul.

0

@RomanHoffer Ale to co, poszła i ocierała się o niego dupą, nachylała się żeby jej cyce wylazły czy jak? Bo z tego co piszesz nic takiego nie wynika, to nie wiem czego oczekujesz

0

@RomanHoffer A jak?

0

Niektórych piłkarzy jak tak poszarpiesz jak Lewego to gwiżdżą faul a jeszcze dostaje się pozwolenie na nazwanie sędziego sku***synem

0

@RomanHoffer Odkryłeś Amerykę, że atrakcyjni ludzie pociągają innych ludzi.

1

Jakby gwizdać każdy faul to już Cadiz miałoby 5 na koncie wraz z kartką.
Ale w mediach płacz tylko jak Realowi nabito 30 fauli gwiżdżąc każdy kontakt.

0

@takisobiektos A nie przed? Bimber piłem do meczu, mogą mi się minuty mylić.

1

Tak mi teraz oświecenie przyszło.
Argumentem kibiców United jest brak czerwonej dla Kounde co powoduje, że potem nie byłoby sytuacji na dwa nieodgwizdane karne dla Barcelony.
Ale jakby nie było Kounde to nie byłoby samobója więc United i tak by nie wygrało.

0

@Pedri16Future Idę o zakład, że akurat Lahoz byłby w dobrym humorze i nie dawał kartek za pyskówki. Vinicius ma immunitet i nie da się mówić że nie, bo to jest któryś mecz z rzędu w którym powinien wylecieć za żółte kartki a do tego drugi mecz z rzędu powinien dostać zawieszenie za gesty i słowa do sędziego.
Jeden mu się upiekł, za dzisiejszy mecz też nic nie dostanie.

3

@Benz WIesz, że gówno kogo obchodzi czyjś punkt widzenia gdy gadamy o faktach? Fakty są takie, że ruscy przestali strzelać artylerią tak jak to robili przed wakacjami bo nie mają zasobów. Fakty drugi jest taki, że praktycznie nie używają już broni kierowanej bo jej już praktycznie nie mają, stąd konieczność kupowania z Iranu.
Fakt trzeci, od pół roku sztrurmują Bachmut i nie są w stanie go zdobyć, czyli jeżeli Ukraińców umierałoby tylu samo co ruskich, to by oznaczało, że Ukraińcy mają więcej ludzi niż ruscy tak?
Fakt czwarty, USA ma budżet militarny 17x większy niż ruscy i nie nadążają z produkcją a ruscy mając budżet 1,5x mniejszy niż same Niemcy są w stanie produkować ile wzlezie. Brzmi legitnie, co nie?

Faktów jest jeszcze więcej, ale bez sensu je wypisywać, bo i tak zapewne odpiszesz jakieś brednie, żyjcie w kremlowskiej bajce że Ukrainie wszystkiego wiecznie brakuje a rosja wszystko ma, tylko nic zdobyć nie potrafi.

35

Pytanie, czy Vinicius za słowa do sędziego dostanie zawieszenie, czy takie przywileje tylko dla pana Lewandowskiego? Już w ostatnim meczu mu się upiekło za gesty, to może za słowa? Czy dopiero jak plaskuna sędziemu wypłaci?

1

Nie ma spalonego Ćwiąkała xD Typ łeb miał na połowie Osasuny i to na spalonym.

4

@Firestone Dlatego odpowiada za całą masę straconych bramek a i w tym meczu kilka razy stworzył sam sobie zagrożenie.

0

@require Może na żywo ładne, ale na zdjęciach wygląda tak sobie bo się interferują te żeberka.

2

Osasuna łapie Real na idealną pułapkę offsidową.
Co należy zrobić? Pogratulować Viniciusowi i Alabie za złapanie się na nią xD

34

Aż człowiekowi się łezka kręci jak patrzy na takiego brazylijskiego płaczka co pruje ryj do każdego o byle dotknięcie a potem przypomni rajdy Messiego po którym pół obrony powinno mieć kartki a często nawet gwizdka nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?