0

@IronSanHybrid Widziałem informacje o tym, że o 19 start, dopiero teraz doczytałem że na konsolach da się to zrobić normalnie bez pajacowania ze strefami czasowymi.

0

@IronSanHybrid A na konsolach to tak, na PC start jest o 19.

0

@IronSanHybrid Nikt dziś nie ogrywa Hogwart Legacy po połnocy, ponieważ nie będzie można go uruchomić.

1

@Sulimo Ja od dawna powtarzam, że jest wielu zawodników a tylko koło Viniciusa jest problem. Rodrygo jakoś nikt nie zaczepia, Camavingi czy Tchouaméniego też, Valverde nie ma żadnych problemów, o starej kadrze Realu już nawet nie wspomnę.
A kto jest tutaj zawsze tym poszkodowanym? Vinicius.
Jeżeli problem się powtarza z wieloma zespołami to gdzie jest tego źródło, w we wszystkich ludziach czy w Viniciusie?

Żeby to nie poszło za daleko, to należałoby karać Viniciusa bo on jest specjalistą od niesportowego zachowania, robi to w praktycznie każdym meczu. Może w końcu jemu zacząć pokazywać kartki za symulki i dyskusje? Wyrzucić go w końcu z boiska a nie dawać immunitet? Wczoraj mógł dostać 4 żółte kartki, dostał jedną. Za gesty do sędziego kto inny by sobie odpoczął przez najbliższe przynajmniej 2 kolejki a tu nie ma nawet takiego tematu by go zawiesić.
Za zrobienie cieszynki w kierunku sektora przeciwnej drużyny można dostać kartkę jako prowokowanie a ten dzban schodząc do szatki pokazywał jakieś gesty w stronę trybuny gospodarzy a potem "olaboga, atakujo go".

0

@kamil9040 z UEFA było zupełnie co innego, ogólnie UEFA z City się nie lubi i chcieli ich ukarać jak za zbrodnię a chodziło tam o pierdoły bez wpływu na obszar sportowy.
Gdyby im dali mała karę to by City ja dostało ale że UEFA poniosły emocje i dali nieadekwatne rygory to im to sąd odrzucił.
Tutaj chyba śledztwo jest grubsze i zarzuty poważniejsze więc mogą już się nie obronić.
Pytanie tylko jaki wymiar kary będzie się im opłacało nałożyć, czy podejdą do tego honorowo i np. ich zdegradują jak w serii A Juventus czy biznesowo zedrą z nich kasę i tyle

2

@Krychaaa10 wszystko było cyrkiem. Brak odgwizdania ręki, brak faulu a bramkę strzelił Calhanoglu którego nie powinno być na boisku po sankach wyprostowaną nogą na kolano Busquetsa.

6

@Krychaaa10 i spory przerwał sędziowski poszedł gdzie na VAR siedział ten sam sędzia co i podjął złą decyzję w meczu z Bayernem gdzie też zostaliśmy skrzywdzeni

1

@ArterkHD Od lat mówiąc o ich kadrze mówiłem, że brakuje im głębi. Pozycja defensywnego pomocnika nie ma zmiennika, najpierw jechał tam Casemiro który był kluczowy ale w ostatnich 2 sezonach już nie dojeżdżał.
Oczywiście wina zwalona na słabą formę a nie to, że przez przez 7 lat grał od dechy do dechy i go po prostu zajechali, bo nie było nikogo kto mógłby go zastąpić i odciążyć.
To mu sprowadzili zastępstwo ale bez zastanowienia, lekką ręką go oddali, to teraz zajeżdżają kolejnego grajka.
A Casemiro był takim problemem, że w United jakoś dziwnym trafem odżył i stał się istotnym elementem drużyny.

5

@Image Ale to jest problem Realu i problem Viniciusa. Ty myślisz, że jego rywale będą się z nim cackać i przymykać oko na to, że on sam szuka dymów na boisku bo chłop ma nasrane w bani? Niech go Ancelotti zdejmie, klub wyśle do psychologa i nie wpuszcza na boisko do póki nie ustabilizuje swoich emocji, czemu ktoś inny ma sobie dawać pluć w ryj z tego powodu?
Podałem ci przykłady w których kręcono aferę, że biedny Vini jest atakowany a się okazywało, że sam zaczepia, to może jego trzeba ukrócić? Może sędzia w końcu jemu powinien wlepiać kartki za niesportowe zachowanie, żeby go utemperować, bo chłop myśli, że może wszystko.
Mój ulubiony przykład


Nieudany nur i atak na Ter Stegena, żadnej kary. To co, Ter Stegen powinien kartkę dostać, bo sprowokował niestabilnego emocjonalnie pajaca?

8

@Image Ale wiesz, że to on najczęściej prowokuje a potem zgrywa ofiarę?
Masz przykład wczorajszego meczu, media ci pokazały, jak ktoś mu tam pod ryj podstawiał herb Majorki do całowania. Wielka prowokacja, Vini znów ofiara.
A zgadnij kto schodząc na przerwę zaczepiał kibiców na ich stadionie? No właśnie.
I to samo miałeś w listopadzie z Cadizem, znów zrobili z niego ofiarę bo został napadnięty w tunelu i go obrażali, a potem się okazało, że to Vinicius w trakcie spotkania obrażał i szydził ze swoich rywali, że są gówniani i nie powinno ich być w tej lidze.
Na świecie istnieje wielu piłkarzy o kilka klas wyższych od Viniciusa i jakoś niewielu z nich ma co każdy mecz aferę i jakoś nikt z takiego Neymara ofiary nie robi, że często faulowany i że obrażany.

7

Real już wyciąga swoje działa medialne, teraz będzie szczucie na sędziów że 29 fauli nie dało im wygrać meczu...
Nawet ich fani z notatnika, czyli w dużej mierze odklejeńcy zdają sobie sprawę, że Real na 20 strzałów oddał 1 celny i to po zmarnowanym karnym więc nie zasłużyli na wygraną, ale to nie problem, bedziemy teraz dyskutować o wielce bulwersujących sprawach 29 fauli.
Powiedzieć można, żeby się cieszyli, bo im chociaż te faule gwizdano, ale jakoś w mediach nikt Barcelony nie usprawiedliwiał z przegranego SPH 2021 po tym jak Bilbao wykonało 23 odgwizdane faule plus niezliczoną ilość tych, których już sędzia gwizdać nie chciał w tym jeden zawodnik wykonał 5 fauli taktycznych i nie otrzymał żadnej kartki (sławny zaprzęg z De Jonga) a mecz skończył się tym, że Messi dostał czerwoną kartkę za "uderzenie" Villalibre podczas gdy ten faulował go bez piłki.
To co było w mediach? Messi bandyta a Barcelona kompromitacja.
A co jest po porażce Realu? Uuuu Vinicius 10 razy faulowany, 29 fauli odgwizdano, nie dało się grać.

2

@KrychaFCB Ale tu było nadepnięcie akurat, choć z Vinim jest tak, że on mógł nawet nie poczuć a i tak by zaczął turlać się w spazmach bólu a po sekundzie wstał jakby nigdy nic bo typ się przewraca od najmniejszego kontaktu albo nawet i bez kontaktu a potem się brandzlują białasy, że Vinicius ofiara najczęściej faulowany piłkarz w Europie...
Kto był jeszcze królem bycia faulowanym? Neymar, który ma łatkę nurka i płaczka od każdego kontaktu. On i Vinicius mają podobną statystykę 4 fauli na 90 minut, w tych samych statystykach Messi miał rekord coś koło 2,8 faulu na 90 minut. Dlaczego? Ponieważ Messi się nie kładł po każdym kopnięciu tylko biegł dalej.

3

W ramach tego, że to Vinicius jest zawsze ofiarą i go cały czas prześladują dlatego się zachowuje tak a nie inaczej bo cały czas jest prowokowany to przpyomnijmy, co wystarczy Viniciusowi do zostania sprowokowanym:



Jak widać, tutaj bardzo niesportowe zachowanie sędziego i Ter Stegena, bo nie dotknął naszego płaczka więc symulka sie nie udało co rozzłościło Viniciusa, że zaatakował Ter Stegena, na szczęście Pique czuwał.

4

Patrząc jak jednak solidną mamy formę, że potrafimy cierpieć i przepychać mecze kolanem jak nam nie idzie ale i zagrać ładne spotkania pod pełną kontrolą, to jeszcze bardziej żal tych wałów sędziowskich które pogrążyły nam szansę na grę w LM.

0

Niezmienny combos, Barca wygrywa mecz a Notatnik przestaje działać.

1

I świetnie, u nas wynik jest, rotacja jest. Kluczowi zawodnicy odpoczywają a w Realu nie dość, że kontuzje zaczynają wychodzić, to jeszcze gra stałym składem, brak wyników i zaraz 2 dodatkowe mecze przed przystąpieniem do kluczowego miesiąca który może im zakończyć sezon przed kalendarzową wiosną.

0

Oby to było odblokowanie Raphinhi.

0

Żeby tylko wam to oczu nie zamydliło. Jakby tak robił kilka razy na mecz to byłoby ok, ale dosłownie kilka sekund wcześniej po prostu się przewrócił.

2

Ehh... Kontuzja Raphinhi to byłoby największe wzmocnienie dla Barcelony bo by Xavi nie mógł go wpuszczać na boisko.
EDIT: Szybko się zestarzało, ale to nie zmienia mojego zdania xD

0

@trolownik Kessi miał nie wchodzić na boisko a Alba miał już z niego zejść. Kessi asysta, Alba bramka, typowa La Rambla.

0

Leonel Kessiesta

0

Jeżeli już chciał strzelać, to mógł poczekać jedno tempo i walnąć nogą...

1

@IronSanHybrid Nie ten kolor koszulki.

0

Real o sędziach nie rozmawia odcinek 2137.
Tym razem 2x Hernandez im nie dał wygrać meczu i za mało czasu doliczył.
Nie wiem czym im tak przeszkadzał, ale chyba musiał im zabronić oddawania celnych strzałów, bo na 20 uderzeń celny okazał się tylko karny, który i tak został wybroniony.
Pewnie gdyby nie sędzia, to by wygrali 20:0.

0

@Danny Gaucho Wszystko fajnie, może by i imponowały te liczby, gdyby nie fakt, że to i tak zmarnowana kariera, mieć 30 lat i nigdy niczego nie wygrać.

12

Ale w sumie Real to po mistrzowsku rozegrał medialnie.
Najpierw wykreowali profil wielce skrzywdzonego czarnoskórego zawodnika, który jest agresywnie atakowany za samo to kim jest, ofiara ataków boiskowych, ofiara rasistowskich wyzwisk, choć wszystko zawsze było tylko i wyłącznie wynikiem jego niesportowego zachowania a nie tego jaki się urodził.
Ale dostał świetną zbroję medialną, i teraz już mu wolno wszystko.
Alba by co mecz dostawał czerwone kartki za to co Vinicius robi w każdym spotkaniu. Prowokacje, ataki na zwodników, bardzo nieudolne i widoczne symulki i co ważniejsze, w każdej możliwej chwili leci z mordą na sędziego, każdy gwizdek to dyskusja, to co dziś robił to już kompletna przesada, prowokacja i atak na zawodnika Majorki, obraźliwa gestykulacja w stronę sędziego, ciągłe dyskusje i pretensje zakończone pokaźną ilością 0 kartek.
Ogólnie przez cały sezon Vinicius otrzymał 5 żółtek z czego tylko JEDNA za dyskusje, choć widzimy go gdy w bardzo agresywny sposób dyskutuje zawsze.
A teraz przypomnijmy sobie, co zrobił Lewy żeby dostać 3 mecze zawieszenia, co zrobił Alba gdy dostawał czerwoną kartkę, Torres to dostał kartkę za samo patrzenie się na sędziego.
Także Real pięknie wykreował ochronę medialną, Vinicius jest wieczną ofiarą.

3

Tyle gadania było o tym, że Real szykuje formę na rundę wiosenną, to forma wygląda tak, że kontuzja Benzemy, kontuzja Kurtuła, Vinicius już ponad 3000 minut w nogach po połowie sezonu, grę w środku pola musi ratować 100 letni Modrić bez formy i kończący karierę Kroos, bo Valverde tak rośnie w formę, że z każdym meczem wygląda gorzej.

1

@urbie999 I kartki za uderzenie w ryj przez Mariano co teraz już by mu dało czerwo.

1

I Mariano już powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę, ale po co sędziowie mieliby dawać Realowi kartki za uderzenia w ryj?

1

Czemu Mariano bez kartki za łokieć na morde? Czemu Real 3 mecz z rzędu wali kogoś z łokcia i nie dostali żadnej kartki? To byłby już czerwona dla Ceballosa, zawieszenie Camavingi i teraz żółta na dzień dobry dla Mariano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?