Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bembele pcha się w gips
3
Czy Dembele ma brata bliźniaka? Bo to wygląda, jakby ich było dwóch i czasem na mecz pojechał jeden, profesjonalny piłkarz a czasem drugi, z zawodu i wykształcenia alkoholik.
1
Naszą dewizą powinno być branie każdego młodzika odrzuconego z Realu, bardzo często to złoty strzał.
0
@AmigoBlancos Nie jestem sędzią, ale odsyłam do Law 3 przepisów IFAB a dokładniej punktu 3.7
5
@koziar Co roku to samo gadanie i co roku ten sam wynik, czyli wpier**l i kompromitacja.
Jak na razie to oni na normalnych warunkach nie dali rady wyjść poza 1/8. Dwa razy co poszli gdzieś dalej, to albo sezon COVIDu bez ich największego koszmaru czyli rewanży a do tego oni grali na świeżo gdy rywale byli wymęczeni dogrywaniem sezonu. Drugi raz to więcej farta niż umiejętności, bo na dobrą sprawę nawet Barcelona mogła ich wywalić w rewanżu, bo dominowaliśmy i mieliśmy 8 setek a oni nie potrafili z własnej połowy wyjść.
Real już 2 razy nie miał z nimi żadnych szans i dwa razy ich pogonił.
0
@antymadridista100 Widocznie bilans bramkowy jest ważniejszy od małej tabeli.
0
@hefaj6 Mówię tylko o technice.
0
@AlexDark00 Tak, ale czy lepszą od Viniciusa? Wyścigu nie widziałem, ale dla mnie obaj są na podobnym poziomie.
0
Mam wrażenie, że Mbappe to ma gorszą technikę od Viniciusa.
Drybling mało skuteczny, przyjęcia niemalże urodzinowe. Gra na małej przestrzeni bardzo przeciętnie u niego wygląda. Dynamika podobna i tylko strzały na dużo wyższym poziomie.
Ciekawe jakby wyglądała ich konkurencja w Realu, ale mam wrażenie, że Mbappe miałby problemy z grą w La Liga gdzie gra się dużo ciaśniej i nie ma tyle miejsca na bieganie.
1
@Faro Ja wolę, żeby Real spotkał się z PSG bo tego meczu nie można przegrać, kto nie odpadnie to będzie wygrana a najlepiej jakby dało się wyeliminować dwie jednocześnie.
0
@Ktos11111 I prawidłowo.
2
@koziar Nie wiem czy solidną obronę mają, skoro w tym sezonie raptem 4 mecze skończyli z czystym kontem. City musi mieć dzień bez frajerstwa, wtedy może ich zgwałcić, robiąc im dziecko na boisku bo już pokazali z PSG, że jak chcą to potrafią wyłączać takie głupie granie kontrami. 2 lata temu wywalili z LM PSG, potrafiąc zblokować tak Mbappe, że przez 180 minut nie oddał strzału na bramkę.
2
Jak ja nie cierpię tego Viniciusa, nie dość że obrzydliwy człowiek to jeszcze tyle idealnych akcji marnuje i nie nabija mi punkcików w Fantasy... Jak go lubić?
0
Czemu przewali groźną akcję? Kroos potknął się o powietrze xD
17
@lukaszmatusiewicz 2x0=0
6
@tomek8756 FIFA czy UEFA nigdy pieniądz nie śmierdział. Dlatego pluje na ich wszystkie hasełka o dobroci i ratowaniu świata.
Oni już spoceni siedzą i czekają, aż się ludziom wojna przeje i wrócą do interesów z kacapami, bo to że jakiekolwiek sankcje na nich nałożono to tylko i wyłącznie kwestia nacisków i kalkulacji, czy odbudowa PRu wyjdzie finansowo lepiej niż konszachty z barbarzyńcami. Tak jest z ruskimi, tak było z Katarem. Obrzydliwe.
4
No szkoda szkoda, że ten Messi odszedł. Niepotrzebne to było, źle zrobił, że zabronił La Lidze się zarejestrować w rozgrywkach. A jeszcze taki łachudra był, że szantażował Barcelonę, że jak podpiszą CVC to się wtedy zgodzi zarejestrować.
Tak było panie Tebes, tak było.
4
Barcelona spełnia marzenia
1
@Luciano99 Wypraszam sobie, ja piłem od piątku do niedzieli bo miałem kawalerski wyjazd.
0
@mekston Oni już byli blisko, 2 lata byli za Portugalią i w sumie słusznie niech lecą. Poziom tej ligi nie zasługuje na bycie w TOP5 i dodatkowe miejsce w LM.
0
@FcPortoFan1999 Na szczęście Porto w tym sezonie gra świetny futbol a Liverpool dokładnie odwrotnie.
17
To ciekawe, bo byłem święcie przekonany że w przerwie meczu zszedł z boiska.
0
@KlonaZepan Oczywiście, że się łapią. A nawet więcej, potrafią się łapać raz za razem na takie samo zagranie zawsze na tego samego piłkarza. Przecież gra Realu się w większości opiera na takich zagraniach.
A jak sobie wymieszasz sposoby rozgrywania to będzie jeszcze łatwiej, a na pewno dużo łatwiej niż zatrzymywanie się pod polem karnym i klepanie 50 podań w bok.
0
@mich_l Tak, źle zrozumiałem. Jednak takich wpisów tu za często się nie widuje, dlatego nawet nie zwróciłem uwagi, że odnosisz się do ludzi którzy tak piszą, bo to jakaś mniejszość albo margines wręcz.
0
@mich_l Ja się absolutnie nie unoszę, pytam się po prostu czy umiesz czy nie umiesz czytać.
I nie idź tokiem mojego rozumowania bo słabo pojmujesz, nic nie mówiłem o tym czy możesz czy nie możesz nazwać się kibicem.
Jeszcze raz, weź oddech i na spokojnie przeczytaj. Jak czegoś nie rozumiesz to nie sil się na własną interpretacje tylko dopytaj, bo być może się zafiksowałeś na czymś, albo twój rozmówca nie wyraził się precyzyjnie, nie wstydź się.
Już ci tłumaczę innymi słowami: będąc widzem przed telewizorem twój kibicowski wkład to oglądanie drużyny której kibicujesz. Tylko i wyłącznie tyle. Ani strój, ani przyśpiewki nie wspierają drużyny w telewizorze.
Więc skoro ktoś ogląda tą toporną i męczącą grę, ogląda każdy mecz w sezonie takiej gry to jest kibicem i ma pełne prawo narzekać, krytykować, płakać, pluć się czy cokolwiek.
Bycie kibicem to nie tylko klepanie się po pleckach.
10
Ciekawe czy Xavi połączy kropki, że wrzuty piłki za obronę na wybiegającego napastnika dają okazje sam na sam i nie trzeba się zatrzymywać i klepać po obwodzie.
2
Alonso błędy, Bellerin totalna pasywność... Jak to się stało, że przez miesiąc grania z taką parodią defensywy w lidze straciliśmy tylko 3 bramki?
0
@mich_l Ty rozumiesz tekst pisany, czy ty nie rozumiesz tekstu pisanego? Czego nie zrozumiałeś, jak napisałem że oglądając sprzed telewizora twój wkład to to, że oglądasz mecz i nie ma znaczenia czy jesteś w koszulce Barcelony czy Realu a możesz być też nago?
0
@mich_l W drugim zdaniu każesz ludziom nie jęczeć tylko iść oglądać inną drużynę. Wiesz, że twoje siedzenie przed TV w koszulce nie znaczy nic? Kibicowanie z naszej pozycji to oglądania tych meczów, nawet jak są katorgą bo za to Barcelona ma pieniądze, więc jeżeli grają źle to każdy kto to ogląda ma pełne prawo jęczeć dowoli.
0
@Firestone Oni grają o pieniądze i to ogromne jak na ich warunki.