Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 Przecież on doskonale wiedział gdzie przychodzi. Jakby chciał mieć mocno konkurencyjny skład to by został w Bayernie. A on po prostu nie chciał, chciał do Barcelony wiedząc jaka jest sytuacja i ma to co chciał.
0
Jezus Maria, czemu niskie dośrodkowania? Czy nasi zawodnicy podnoszą głowę przed dośrodkowaniem i widzą, że niskie klepnięcie pójdzie prosto w gąszcz obrońców?
0
Cała obrona Interu w polu karnym, nasi rośli zawodnicy poza polem karnym a my gramy niskie wrzutki.
To wygląda tak bezsensownie.
0
@bartas97 Nie, działa dobrze.
0
Dalej się człowiek irytuje, że musimy tutaj grać z pełną presją, bo nas sędzia przewalił... I nie ma znaczenia, że źle graliśmy, Inter grał jeszcze gorzej a my mieliśmy w pełni zasłużoną szansę na remis, którą nam odebrano.
8
Jak Real wygrywa po gównianym meczu z ogórami 1:0 to doświadczenie, wyrachowanie, nieprzemęczanie się.
Jak remisuje z ogórami to mental zwycięscy, wola walki i gry do samego końca.
Jak Barca wygrywa 1:0 z ogórami po słabej grze to gówno najgorsze, cały skład do przebudowy a najlepiej rozwiązać klub.
0
@Kengo Ale jak to się ma do kryptowalut? To jest teoretycznie nowa technologia, ale jeszcze w żadnej sekundzie swojego istnienia nie pokazała swojej "dobrej" strony.
4
Wszyscy myśleli, że wypożyczenie MIlika do Juve to miał być dla niego wielki awans piłkarski a się okazuje, że mocna Marsylia po prostu spuściła słabego piłkarza do drużyny ogórów z Serii A a on tam jeszcze gra pierwszy skład xD
3
Sytuacja nie na karnego, ale powinien zweryfikować i podyktować rzut wolny bo faul ewidentny, no i czerwona kartka.
EDIT. Dobry pan sędzia, szkoda że nam się tacy nie trafiają.
0
@Kengo Raczej bardzo słaby przekaż jeżeli o krypto chodzi.
To są tylko i wyłącznie zabawki do spekulacji a nie realna wartość, ich cena nie podlega prawom rynku.
3
@cules100pro Nawet nie w lidze co w drużynie, bo poza tym, że trudno zauważyć jakiś większy rozwój piłkarski od mundialu 2018 to co ważniejsze, on mentalnie jest zatrzymany w rozwoju, bo go klepią po pleckach jaki jest super i w ogóle, jaką jest gwiazdą i chłop osiadł na laurach.
8
@Rl9k1nG Robienie czegokolwiek na telefonie to jakby próbować łyżką mieszać w rzecze. Nawet dłuższy post na La Rambli pisany na telefonie to podchodzi pod masochizm.
Ogólnie na telefonie to możesz sobie na szybko coś obejrzeć na kiblu albo odpisać komuś na krótką wiadomość, nic więcej.
10
O grze na czas mówi typ, którego bramkarz w pierwszej połowie dostał upomnienie o grze na czas...
1
@michal26 No właśnie tylko różnica polega na tym, że to ruscy atakują.
Są w defensywie, ale są w defensywie podczas operacji ofensywnej a co się za tym kryje, oni muszą ze swojej kacaplandii podciągać logistyką całe zaopatrzenie a Ukraina jest u siebie i z tym problemów nie miała.
A dodatkową kartą pułapką jest to, że kacapy już nie mają czym za bardzo strzelać a Ukraina dostaje kolejne HIMARSy z amunicją i każdy dodatkowy kilometr ziemi to dodatkowy kilometr zasięgu rażenia broni precyzyjnej.
I jeszcze mały bonusik w postaci tego, że zimą dużo łatwiej namierzać skupiska wroga. Ruscy będą musieli grzać siebie i sprzęt a to jak wywieszenie banneru dla satelitów z kamerą podczerwieni.
0
@michal26 Zima akurat gra na ich korzyść. Oni są u siebie a do tego mają wyposażenie. Kacapy natomiast na zimę nie są w ogóle przygotowane i mrozy wybiją ich obrońców, którzy będą gnić w okopach mając tylko kalesraki które sami sobie z domu przywiozą.
To będzie bat na "zmobilizowanych" którzy nawet nie są przyzwyczajeni do takich warunków.
1
Czy te patałachy mogą przestać podnosić rękę? Sędzia ma to w dupie a oni zamiast się skupić i gonić to machają łapami...
1
Nie no, jakiś kiep robi Roberto jakby Ronaldinho gral przeciwko Arce Gdynia.
1
Dłoń odstająca, łokieć wyciągnięty, ale ręka przy ciele. Za takie dotknięcie w ataku od razu jest przerywana akcja.
Niech oni zmienią te przepisy i żadnego "ale", ręka to ręka a nie jakieś cyganienie.
2
Zamiast do wolnego Dembele to podanie do środka gdzie Lewandowski był za obrońcą... Widocznie Roberto sądzi, ze piłka przenika przez piłkarzy przeciwnika.
2
Coś się zmieniło po Bayernie... Specjalista na mikrofonie, nie zauważył, że jak świat światem, to Barca po przerwie reprezentacyjnej gra gówno a po tej przerwie jeszcze straciła 4 podstawowych piłkarzy.
0
Oby to tylko jakieś naciągnięcie od nienaturalnego wygięcia pleców.
3
To pokazuje ile daje nam Araujo i Kounde. Zdrowi, szybcy obrońcy i żaden kiep kontry nie zrobi, żeby stanąć sam na sam z Ter Stegenem na 10 metrze.
0
@KlonaZepan Napisz jeszcze z 20 razy, może ktoś się złapie.
0
@tomek8756 Gdyby nie prezenty to prześcieradła miałyby kilka LM mniej.
1
@barcanawieki Odmawiam, mama Gaviego zarezerwowana jest dla Pique.
0
Pedri, stań mi swoimi magicznymi nogami na mordzie.
1
@barcanawieki Dzień dobry, jestem agentem Gaviego, proszę o przesłanie zdjęć, musimy dokonać oceny.
3
Ciekawostka: za takie same popchnięcie jakie zrobiono teraz Albie w meczu z Osasuną Real dostał karnego
3
Jak widzisz Gaviego szarżującego na gościa z piłkę to opcje są dwie:
1. Piękny odbiór piłki
2. Żółta kartka
3
Brakowało, żeby Pedri z metra posłał piłkę nad bramką i byłaby idealna reklama dla FIFA 23.