1

@Kgorecki2500 Nikt nawet nie będzie do niego celował. Zginie gdzieś w konwoju wyłapując rakietą na łeb.

0

@JimMorrisonFCB Ile miałoby zmienić oficjalne wydanie, gdy w grze problemem są dokładnie te same błędy które były przez 3 ostatnie części?

0

Ale mnie ta FIFA irytuje, 90% bramek stracony przez jeden i ten sam błąd sztucznej inteligencji polegającej na kompletnie bezmózgim łamaniu linii spalonego.
Błąd istnieje od lat, ale w tej FIFA 23 jest tak dramatycznie widoczny, że aż człowiekowi się nóż w kieszeni otwiera.
I najlepsze, że nie ma na to żadnej rady, jedyne co można zrobić to albo pułapka offsidowa która w większości przypadków pogorszy sprawę, albo próba przełączenia na tego debila, co gra skutecznie utrudnia przez co zajmuje to za dużo czasu a i tak jest nieskuteczne, bo zaraz inny bot zrobi to samo...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664290904PGqNRCFg7fakxuQSSk01DF.jpg

0

@Piotr,1985 Busi nigdy nie był atletą, ale za to jest ultra inteligentny i przy swojej odpowiedniej technice i do dziś potrafi ogarnąć.
Mam nadzieję, że pójdzie w trenerkę o czym mówiło się już dawno, bo widzę w nim potencjał na szkoleniowca Barcelony.

0

Barcelona była jednym z niewielu klubów na świecie, który dysponował całą swoją własnością praw, sprzedaż ich generujące te "magiczne" zastrzyki to najzwyklejsza sprawa, które wszyscy porobili już dawno temu. Samo PSG przecież to taka wydmuszka, która sprzedała się Katarowi.
Co się nagle stało, że ten bydlak tak namiętnie zaczął o tym gadać? Bo to już jest atak co tydzień.
Gdzie jest drugie dno? Czy gość się piekli, bo liczył, że Barcelona upadnie finansowo i pójdzie pod młotek, trafiając w ręce szejka a nie pykło?
Może to była cała długoterminowa gra na finansowe wyniszczenie klubu i się nie udało bo Laporta ogarnął temat?

3

Pro-tip dla ludzi wbiegających na murawę: ubierzcie się jak zawodnik jednej z drużyn. Zajmie więcej czasu zanim ochrona się połapie.

1

Dobra, bo już przysypiałem.

1

@GeraltzKatalonii On miał cały sezon tragiczny jeżeli o ligę chodzi.
Kiedyś robiłem pełne zestawienie tego jakim to upadkiem piłkarskim było, ale jego gra wyglądała tak, że od sierpnia do końcówki lutego on zdobył 3 bramki w LL, potem w marcu nawalił 17 bramek i od kwietna do końca sezonu znowu bodajże 3 bramki co przełożyło się na dużą porażkę w lidze.
W LM wyglądał trochę lepiej, bo nastrzelał ogórkom w fazie grupowej, potem na mecz z PSG trafił w dobrą formę i strzelił kilka bramek, pierwszy mecz z Juve jeszcze jako tako, walnął 3 bramki (z tą przewrotką) ale w grę zespołu miał zero wkładu a potem od rewanżu z Juve aż pod finał nie miał ani sytuacji ani gry i jego obecność na boisku to tylko w rozpisce meczowej była widoczna (no z Juve w rewanżu jeszcze walną bramkę, ale to z karnego).

Miał strasznie fatalny sezon, najgorszy w jego karierze (na tamten moment).

2

@Medium On źle wygląda już od czasu ostatniego sezonu w Realu. Czasem odpala i postrzela kilka bramek a potem przez miesiąc nie potrafi oddać groźnego strzału. Nie sądzę, żeby za półtora miesiąca cokolwiek się zmieniło jak on tak paskudnie gra już któryś sezon a z każdym rokiem jest coraz gorzej.

0

@NaFazieHitman Spoko, podetrzyj się dobrze a najlepiej podmyj dupe.

0

@NaFazieHitman Ale ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy czytasz wyraz po wyrazie? Może użyłem zbyt trudnego określenia? Skrót myślowy był zbyt głęboki i nie dotarło? Nie wstydź się, że czegoś nie rozumiesz tylko powiedz, to ci z przyjemnością wyjaśnię.
Uwaga, wyjaśniam: Interesować się w domyśle przejmować tym o czym ruscy gadają w swojej propagandzie. Znać ruską propagandę a interesować się tym co mają do powiedzenia to dwa niezależne byty.

A jak mówisz, że masz na to "wyjebane" to po co piszesz, że Sikorski coś dał ruskiej propagandzie?

1

@NaFazieHitman Lubię te La Ramblowe głupie komentarze gdzie ktoś desperacko będzie próbował bronić swojego poglądu, nawet jeżeli jest on błędny. Chyba, że nie jest błędny, i ty na poważnie do teraz boisz się "co ruskie powiedzą" jakby miało to jakiekolwiek znaczenie.

2

@NaFazieHitman Zajrzyj do kibla, zobaczysz w nim ilość osób zainteresowanych tym o czym gada ruska propaganda. Pomijając, już nawet to, że ruskiej propagandzie nie potrzebne są żadne rzeczywiste wydarzenia bo oni sami sobie wymyślają. W ich propagandzie to Polska przeprowadziła referendum, żeby zająć zachodnią Ukrainę a pod Chersoniem walczyły wojska NATO.

0

@Kapitan hawk Co ty gadasz, przecież Ronaldo najlepszy, nie można go zdjąć bo ktoś musi bramki strzelać.
A przynajmniej tak twierdzi pan @FCB24

0

@FCB24 Aha, to może niech jeszcze Paulete, Figo i Naniego powołają bo byli najlepszymi zawodnikami Portugalii?
Czego wy nie rozumiecie, że Ronaldo gra gówno najgorsze, nic na boisku nie robi, niczego nie wnosi do gry, traci piłki, marnuje okazje i zapewne będzie najgorszym zawodnikiem meczu?
Czemu wy jesteście tak zafiksowani na punkcie historii i mitów, bo Ronaldo najlepszy, choć w tym sezonie grzeje ławę i jako gość zajmujący się jedynie strzelaniem bramek ma na koncie od poczatku sezonu całą 1 bramkę?

0

@Cobra303 To, że tak zawsze robili to jakieś usprawiedliwienie czegokolwiek? Z resztą wspominki przeszłości nie mają większego sensu gdy gadasz o typie, który ma 35 lat i nawet w gównianym United grzeje już ławę.
Z resztą nie przypominam sobie, by Messi był kiedykolwiek aż tak bezużyteczny jak Ronaldo w tym meczu.

0

Sabotaż trenera Portugalii, że na boisku jeszcze jest Ronaldo. Zero wkładu w grę jakąkolwiek, a jak już mu się trafi jakaś sytuacja podbramkowa to w głupi sposób traci piłkę.

0

@przemo1402 To co wyżej, nie kupujesz możliwości przesyłowej a rurociąg z gumy nie jest.

0

@draxidox To z tego, że jesteśmy podłączeni do innego gazociągu i możesz się zesrać, więcej Europipem nie puścisz, dostawca gazu nie ma nic do gadania bo rury nie poszerzy. Żeby użyć w pełni Baltic Pipe musiałbyś zająć 40% pojemności Europipe II, wygryzając z niego Niemcy i Francję, czego nie będziesz w stanie zrobić. A jak sobie dołożysz, że Niemcy mają większą moc zarówno polityczną jak i finansową to oni prędzej wygryzą nas w razie kryzysu gazowego.

0

@draxidox Śmieszny żarcik, szkoda że Baltic Pipe to odnoga niemieckiego rurociągu Europipe i nigdy nie będziemy go używać w całości a problemy u Niemca z gazem to jeszcze większy problem u nas.

2

@VamosRakieta Mnie tam to bawi, bo jeszcze nie tak dawno próbowano wmawiać, że mu z badań wyszło, że ma ciało 24 latka. Czasu się nie da oszukać.

1

@barcelonaLM Te referenda nie mają żadnej mocy sprawczej, nie ma nawet podstawy by ktokolwiek na świecie miał prawną podstawę żeby je uznać, bo i jak można przeprowadzić referendum nie mając nawet większościowej kontroli nad obszarem którego referendum dotyczy.
Więc to, że sobie je przeprowadzą i włączą te tereny w skład rosji nie ma żadnego znaczenia, równie dobrze mogliby już teraz tam walić atomówki, wyjdzie dokładnie na to samo.
Inna sprawa, że te referenda nie mają też żadnego sensu, kacapy nie trzymają się żadnych norm prawnych, więc dywagacja, że to im pozwoli użyć broni jądrowej to kuriozum.
Jeszcze inną sprawą jest to, że kacapska doktryna "pozwala" im użyć broni jądrowej nawet w wojnie ofensywnej gdy będą przegrywać, czyli od pół roku "mogą" tego używać.
A jeszcze inna inszość to to, że Ukraina już atakowała ścierwa na ich ziemi, były ataki na terenie rosji jak i Krymu.

Czy użyją broni jądrowej to zależy tylko od tego, jak bardzo te ścierwa będą się bały chorego na łeb karła. Jeżeli on już nie ma żadnego kontaktu z ziemią a ci idioci wykonają jego rozkaz, to w najlepszym przypadku większość z nich zdechnie z głodu a w najgorszym po prostu wyparują. Z dużą częścią świata, ale wyparują co do jednego.

0

@ElTomas Putin to może ten guzik wcisnąć 50 razy a potem wsadzić go sobie do dupy. To nie on decyduje, on wydać może polecenie ale nikt go nie musi wykonać.

1

@Destroyer_of_Worlds Czyli nie można powiedzieć, że Barcelona w zeszłym sezonie grała tragicznie, bo Legia Warszawa grała jeszcze gorzej?

0

Anglia to najbardziej przereklamowana drużyna w historii piłki kopanej.
Ego wywalone pod kosmos, medialna papka robiąca z nich potęgę piłkarską, wielkie nazwiska, wielkie pieniądze, ego wywalone w kosmos, "dom futbolu". Największy sukces osiągnięty w ciągu ostatnich 50 lat? Srebro na Euro 2020 i to też mocno naciągane bo poza kontrowersjami boiskowymi to i sam turniej był dla nich bardzo preferencyjnie ustawiony.

0

@xVENUMx Niczego co zbija gorączek. Jakieś witaminy, dużo wody i do łóżka. Na wirusa nie ma leków a próby zwalczania gorączki mogą tylko zaszkodzić.

3

Taka wygrana, że wolałbym przegrać niż oglądać tą patologię i teraz słuchać wymysłów, że wszystko jest świetnie.
Mierzyliśmy się z potężna Walią, męczyliśmy się niemiłosiernie, pomysłu na grę mniej niż w Barcelonie za Koemana, ledwo utrzymany wynik, każdy grał co chciał, zero zgrania, zero zrozumienia, wpuszczanie na boisku Krychowiaka czy Żrukowskiego to sabotaż, w przerwie zero zmian mimo widocznych gołym okiem braków, znowu do ataku idą tylko 4 zawodnicy ofensywni a reszta drużyny stoi na swojej połowie...
Nie da się tego oglądać, to jest Walia w której największe nazwiska w tym momencie biją się o wyjście ze strefy spadkowej Premier League albo grzeją ławę w MLS a my mym Meksyk i Argnetyne przed sobą, gdy coraz większe obawy mam o blamaż z Arabią...

0

@LukaszFan Klepanie do bramkarza jest skuteczną metodą do wyciągania rywala z własnej połowy.
Tylko, żeby to robić to trzeba umieć wychodzić spod pressingu, ewentualnie minimum wymienić celnie te 3 podania. My nie umiemy.

1

Ekspert o reprezentacji która za 2 miesiące jedzie na mundial: Jest dobrze, wynik 0:0 nas urządza xDDDDD Zwycięski remis z potężną Walią bez żadnego zawodnika z topu.

0

@Dertinho Chodzi ci o tego komentatora, który powiedział, że Lewandowski przegrał pojedynek, nie mówiąc o tym, ze przegrał dostając łapą w oko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?