0

@kokos_xd Ale co mam powiedzieć? To, że ktoś coś zrobił nie oznacza, że to co rozbił jest słuszne. Do rozmowy z sędzią masz kapitana i jak sobie wyobrażasz, żeby bramkarz biegał pod bramkę rywala podyskutować z sędzią?
Czy przy naszym stylu gry jak całą drużyna przez 70% spotkania będzie na połowie rywala to bramkarz będzie się do nich darł przez całe boisko? Równie dobrze można dać opaskę kapitańską Puyolowi na trybunie.

2

@tomek8756 Jedną z największych porażek ludzkości jest to, że po wiekach ukrywania się nauki przed wiarą teraz zapraszamy wiarę do świątyni nauki.

7

Za każdym razem jak on otwiera ryj to łapie mnie irytacja. Teraz to wielce zatroskany o finanse klubu, pracuje żeby więcej długów nie było. Pytanie gdzie był jak Barto walił przewały.

3

@Cules2011 Ze strony mentalnej i owszem, ale ze strony technicznej bramkarz kapitan to utrudnienie bo on przez większość spotkania nie będzie w pobliżu akcji a więc i nie może wykonywać swoich funkcji jak choćby dyskusja z sędzią co powinien robić tylko kapitan.
Rola mentalna, wicekapitan ale z opaską powinien biegać ktoś w polu.

0

Mała garść statystyk:
United rozegrało w tym sezonie 7 spotkań w których strzelili 8 bramek.
6 gdy nie było Ronaldo na boisku, 2 gdy był (ale nie brał w nich udziału).
Więc kolejne potwierdzenie, że czym więcej Ronaldo na boisku tym mniej bramek.

0

To nie był karny z dupy, z dupy to są przepisy z miliardem interpretacji.
Jak dla mnie ręka bo powiększyła obrys ciała i zablokowała drogę piłki do bramki, nawet jeżeli po rykoszecie od nogi (co ułatwiłoby zdobycie bramki bo rykoszety są najgroźniejsze). No tyle, że przepisy pozwalają to intepretować i u innego sędziego byłby inny werdykt.
Moim zdaniem powinni wrócić z przepisami ręki do korzeni czyli powiększenie obrysu to zawsze ręką bez okoliczności i byłby spokój. Wolę oglądać więcej karnych niż kontrowersji.

1

@bartas97 Nie, całe życie to subiektywne odczucie każdego z nas. Śmierć naszego psa jest większym bagażem emocjonalnym niż śmierć biednego dziecka w bloku obok o którym nigdy nie słyszałeś.
Więc śmierć królowej Anglii jest większym bagażem emocjonalnym dla większości świata, niż śmierć setek tysięcy ludzi o których nikt nigdy nie słyszał.

3

Villareal to ma niezłą podróż po amplitudzie.
Rok temu wywala United z finału LE, pół roku temu wywala Bayern z ćwierćfinału LM, dzisiaj kopie się z Lechem Poznań w lidze ogórów i jeszcze traci bramkę

13

Rozumiem, że on nie oglądał meczu, dlatego uważa, że zabrano im karnego?
"Faul" na nich to było położenie się napastnika po tym jak poczuł kontakt nogami wywołany przez przewracającego się po nokaucie Christensena i bliżej było do tego, żeby jego gracz dostał czerwoną kartkę niż karnego.

3

Fati dziś pcha się niestety w wychowawczą lepę od pana Roberta.

0

@A4ron Mordy hejterów pozamykane. Tyle gadali, że Robercik żyje z podań i nigdzie nie będzie tak dobrze jak w Bayernie, a tu się okazuje że Barcelona podaję lepiej od topornych siłowych niemców.

4

@Herato Nie. Co by nie było, transfer Pedriego to złoto najwyższej klasy i być może to będzie najważniejszy transfer dekady.

3

Szkoda tych zmarnowanych lat
https://i.imgflip.com/6sksea.jpg

1

W Dembele są dwa wilki, jeden jest baranem a drugi kozą.

1

Mam nadzieję, że ktoś liczy piętki Lewego, w każdy meczu przynajmniej ze trzy zagrywa. Musi być taka statystyka.

0

Co knują te niebieściuchy

0

Prawy obrońca w Barcy to pozycja obłożona klątwą. Jak nie zapieprz żeby asekurować Messiego który był pasywny w obronie to teraz zapieprz żeby asekurować Dembele bo albo w sekundę pójdzie z akcją i znajdzie się pod bramką albo głupio straci piłkę.

1

@AmigoBlancos Nie wiem czy to jakikolwiek wyznacznik, gdy mówimy o zawodniku z kontraktem wartym tyle ile cała drużyna przeciwnika.

0

PSG oczywiście musiało mi spieprzyć predykcję, bo było na 3:0 i bym trafił gdyby Mbappe nie był taką parówą.
Mam ogromną nadzieję, że znowu odpadną w 1/8 kolejną wpadką wybujałego ego Mbappe i nałożenia presji jakiej nie będzie mógł znieść, żeby cała krytyka zlała mu się na głowę.
Może i jest piekielnie uzdolniony, ale na poziomie "ludzkim" to nie cierpie tego typa, PSG i tak mu rozbujało ego do niezdrowego poziomu a jeszcze to okienko transferowe gdzie same władze Francji go łechtały żeby został w kraju, sportowo życzę mu jak najboleśniejszych upadków, bo zgrywa szefa a ostatni raz gdy jego talent przydał się do czegoś więcej niż klepania ogórków we Francji to MŚ 2018.
Może to go otrzeźwi chociaż wątpię, skoro po Euro krytykował go nawet Zidane a on nawet tego do siebie nie przyjął i pogłębia swój zjad w odmęty samouwielbienia.

2

@macio_944 Zaraz się dowiesz, że przecież wygrywają i to się liczy. Szkoda, że jak Barcelona wygrywała za Valverde to i tak był do wywalenia bo bez stylu ;)

0

Dlaczego Ymbape nie dogrywał, no ciekawe. Zapewne to, że może strzelić hattricka a jest ultra egoistą nie ma nic do rzeczy ;)

1

Z taką grą Juventusu to nawet nie powinno być dyskusji, czy mają choć cień szansy wygrać z PSG a tematem powinno być czy dadzą radę załapać się na Ligę Europy.
Taki poziom indywidualnych błędów i niedokładności to nie jest poziom nawet fazy grupowej LM.

0

@Darkin Cyberpunk był robiony na tyle samo platform co RDR 2, nie ma żadnej różnicy. To było PS4, PS4 Pro, XBO, XBOX i PC. Żadna inna z czego wersje "pro" to było tylko więcej i mocniej, ale gry i tak były robione pod starsze wersje.
Konsole nie miały 10 lat, ale owszem są one ogranicznikiem. Tylko że to obowiązkiem producenta jest dostosować się do środowiska a nie odwrotnie. Robili gry na tamtą generację więc powinna być dostosowana do tamtej generacji.
Problem pojawił się w tym, że są po prostu partaczami na każdym polu. Gówniany zarząd który naciskał na szybie wydanie gry żeby zarobić kasę, management mieszający w projekcie włącznie z przerobieniem całego projektu na półmetku produkcji żeby wcisnąć Keanu przez co brakło im czasu aż po samą siłę roboczą która to była tak miernie opłacana, że po każdym projekcie co ambitniejsi po prostu uciekali i większość to poziom studenta który poszedł tam bo Wiedźmin fajny. Znam nawet jednego z ich wyższych pracowników na stanowisku lead QA jednego z działów, mój przyjaciel na studiach pisał mu programy na zaliczenie bo on nie ogarniał a miał nadzorować jakość prac programistycznych nad tak skomplikowanym projektem.

Dalej chodzi o to, że kolejny raz zrobili ludzi w chu*a, po prostu okłamali i nie ma usprawiedliwień i nie powinno być, bo jakakolwiek próba to po prostu upsrawiedliwianie, że korporacja r*cha graczy.
Wydali grę na starą generację, stan tragiczny ale w 90% spowodowany ich złą pracą a nie mocą konsol, pełno błędów, niedociągnięć, cięć i innego syfu. 2 lata w bardzo wolnym tempie łatali grę, obiecali DLC aż w końcu się wypieli i stwierdzili, że nie będzie już ani jednego ani drugiego a ludzie zapłacili.

0

@damian.09 Co to znaczy, że nie powinna wychodzić na poprzednią generację? Czy wy rozumiecie, że ta gra zaczęła powstawać, jak jeszcze nie istniały plany nowej generacji a na rynek dopiero wchodziły wersje "pro" starej generacji?
Ta gra ani przez minutę nie powstawała na nową generację, jak zapowiedziano datę premiery to samo Sony i Microsoft nie wiedzieli kiedy wydadzą nową generację.
Sprzedaż ich gier na konsolach to niemal połowa ich przychodu i pewnie ponad połowa dochodu, jakby mieli jej nie robić na starą generację, to nie zrobiliby jej nigdy co już powiedzieli przy okazji Wiedźmina 3, gdzie też były mądrale uważające, że powinien powstać tylko na PC i byli gaszeni przez sam CDPR, że gdyby nie konsole to by nigdy nie powstał.

1

@Dosq Lubisz jak ci się pluje do ryja? Bo właśnie to zrobiono milionom graczy, niemal połowa sprzedanych kopii została sprzedana na ten jak to nazywasz "gruz".
Tylko ciekawe, bo na tym gruzie do dziś działa wiele gier, nawet dużo bardziej zaawanwosany technologicznie RDR 2 a ludzie jak debile łykają, że Cyberpunk nie może działać.

1

@Patryczek1426 Kto jej nie zwrócił 2 lata temu już tego nie zrobi a informacja o tym, że nie dostaną obiecanego DLC wyszła dopiero dzisiaj.

1

Właśnie zapowiedziano nowy patch do Cyberpunka przy okazji pokazując teaser obiecanego na zeszły rok DLC oraz przyszłość marki.
Otóż przyszłością marki i tego DLC jest to, że NIE WYJDZIE NA KONSOLE STAREJ GENERACJI XD
A jeszcze w necie jest pełno ludzi, którzy biją brawo, że dobrze że porzucają te stare konsole które utrudniają rozwój gry.
To jest naplucie w ryj klientom, jeżeli ktoś czekał na DLC a nie kupił sobie jeszcze PS5 czy Xboxa to zapraszam do sklepu biedaki, bo nam się nie chce męczyć nad tym gównem.
Cała saga z Cyberpunkiem to na każdym kroku kompromitacja i plucie ludziom w ryj a ludzie jeszcze się z tego cieszą i co gorsza popierają.
Przypomnę, że w grudniu 2020 sprzedawano tą grę po 250 złotych, tuż przed premierą chwalono, że działa dobrze po czym się okazało że nie działa w ogóle, następnie kazano czekać pół roku zanim stanie się jakkolwiek grywalna. Do gry w tak fatalnym stanie wydano przez 2 lata 5 na krzyż aktualizacji a następnie porzucono jej rozwój, więcej aktualizacji nie będzie, nie będzie DLC, obiecanego multiplayera to nikt nie zobaczy bo się wycofali.

1

@macio_944 Wiadomo, że Rockstar to inna liga, chodzi o to, że ludzie klaszczą jajami a CDPR w każdym możliwym momencie jeszcze bardziej pluje im w ryj.
Ich polityka wygląda tak, żeby nigdy się do niczego nie przyznawać. Widzisz dziurawą fabułę, jakiś z dupy filmik który niczego nie wyjaśnia a który powoduje, że potem nie wiesz o co chodzi i nie masz pojęcia co wykreowana przez ciebie postać robiła przez kilka miesięcy? Nie powiedzą, że nie starczyło czasu, powiedzą że tak miało być.
Ich silnik to syf z którego się rakiem wycofali? Nie powiedzą, że projekt ich przerósł technicznie tylko będą ci wmawiać, że konsole słabe, gdy na rynku są gry które technologicznie pod każdym względem biją na łeb Cyberpunka i działają bez problemu.
Jakbym kupił ten syf na PS4 a teraz usłyszał, że jestem frajerem któremu się nie należy dostać to co obiecali zanim ktokolwiek o nowej generacji usłyszał, to bym czuł się opluty totalnie.

0

@Lionel_Messi10 Kolego, nie żartujmy sobie. Kozak robota? Dymanie klienta bez mydła. Gra wyszła w tak fatalnym stanie, takiego syfu trudno szukać w jakimkolwiek innym tytule na premierę a oni przez 2 lata wydali 5 aktualizacji i dalej nie ogarnęli masy problemów. Ta gra ma 2 lata i poza tym, że zaliczyła najgorszą premierę dekady to jej naprawa jest jeszcze większym rozczarowaniem.

0

@macio_944 Jak zwalić winę żałosnej poczwary zwanej silnikiem Red Engine na garb konsol, które były jedynymi platformami na jakie ta gra powstawała xD Nic się nie dało, policja która działa gorzej niż ta z GTA 3 które ma 20 lat to wina za słabego PS4, strzelać z samochodów też się nie dało bo słabe konsole, nic się nie dało bo słabe konsole.
Dobrze, że Rockstar o tym nie wiedział tworząc GTA IV oraz V na Xboxa 360 czy RDR 2 na Xboxa One.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?