0

@mekston Mieć rację a mieć rację to dwie różne rzeczy. Jeszcze raz ci powiem, że jak posłuchasz Helmuta to będziesz chodził boso zimą bo on co weekend mówi o rzeczach z czego 99% nie ma żadnego miejsca. Wiesz ile pozwów ma Mercedes od Red Bulla? Żadnego a według Marko co weekend przynajmniej dwa powinni dostawać.
Jeszcze raz, bo temat wygląda jak z Lepperem i talibami w Kejkutach, mówił o wymianie ale NIE CHCIELI WYMIENIAĆ na Węgrzech. Gdyby chcieli to by wymienili a nie wymienili aż Maxowi w kwalifikacjach nie padł. Wymienili też Perezowi z tego samego powodu: żeby nie padł.

0

@mekston Tyle, że wszystko wzięło się od gadania Marko ale on gadał bo gadał, wyszło jak wyszło ale to o czym mówił Marko nie miało sensu.
Nie wymieniliby silnika na Węgrzech, nie chcieli tego robić bo gdyby chcieli to by wymienili na początku weekendu a nie po kwalifikacjach, wszystko wynikło z awarii jakiej doznali a teraz przejęli karę przez nową specyfikację napędu.
Gdyby zachować to co mówił Marko, to powinni przyjąć teraz i na Monzy kary pomijając wymianę na Węgrzech.

0

@mekston Trafić trafił, jednak okoliczności są zupełnie inne niż mówił.
Nie przyjęliby kary, gdyby nie awaria silnika na Węgrzech, a teraz wymienili silnik bo wprowadzają nową specyfikację, więc nie zmienili dlatego, żeby mieć po prostu świeży, ale żeby mieć mocniejszy.

1

@MaroBrd No ta, tylko jak się przyjrzeć formie a nie nazwom to już tak kolorowo nie wygląda.
Sezon 17/18 BVB w potężnym kryzysie który trawi w sumie ten klub od dłuższego czasu. Poza marką to to nie był rywal zdolny wywalić Real z grupy, co z resztą udowodnili bo z LM odpadli z 2 punktami na koncie uzyskanymi remisami z APOELem a w lidze ledwo 4. miejsce utrzymali. Więc w tamtym roku Real miał tylko przeciwko sobie Tottenham.
W sezonie 12/13 odwrotnie i BVB było w gazie, ale za to City nie było tą drużyną co dzisiaj (co z resztą też udowodnili nie wygrywając żadnego meczu w grupie), Ajax to Ajax, drużyna która ma potencjał ale zawsze za krótkie nóżki więc trudno ją liczyć w walce i to szczególnie w złotych czasach piłki hiszpańskiej.

Więc de facto w tych sezonach nie mieli w grupie więcej niż jednego rywala instytucjonalnie zdolnego do pokonania ich.

0

Nasza grupa ciekawa i to dobrze, jeżeli się boimy, że nie wyjdziemy z grupy przez jakiś Inter, to możemy z tej grupy nie wychodzić w ogóle bo nie ma po co.
Ale madryciaki jak zwykle fartowni, nie pamiętam kiedy ostatni raz mieli grupę w której przynajmniej na papierze mieliby szansę odpaść.

0

@Vitoo Nazywa je suplementami a potem się wypiera, że to suplementy. Reklamuje, że są bezpieczne a potem mówi, że to dla chętnych środki eksperymentalne.
A się okazuje, że nie przeszły badań, nie wiadomo czy są bezpieczne i nie można nimi handlować w Polsce.

0

@creative7 I to z koleżką Fatim i Pedrim, cwanaczki niby takie gwiazdy jak trzeba wbijać bramki Sociedadowi, ale jak przychodzi poważny przeciwnik to na ławkę lecą słabiaki.

17

Nie zaufał mu Valverde, nie zaufał mu Setien (choć go wpuszczał go najczęściej, ale to pewnie przez brak pomysłu), nie zaufał mu Koeman, nie zaufał mu Xavi, nie zaufał mu żadne trener reprezentacji młodzieżowych od U17 do U21 czy kadra olimpijska.
Oczywiście to absolutnie nie wina Puiga, po prostu nie trafił się dobry trener.
A co do sposobu wypychania z klubu, to na prawdę dobrze że ten człowiek zniknął...
Dobrze mu się w Barcelonce mieszkało, trenerzy mu jasno komunikowali, że powinien iść na wypożyczenie, ale nie, po co. On udowodni wartość i się rozwinie siedząc na trybunie. Nie chciał iść na wypożyczenie to go sprzedali, sam mógł sobie pomóc, ale życie Barcelońskiego celebryty było przyjemniejsze, no to ma co chciał. Mógł być w Europie i za kilka lat coś osiągnąć, wolał zniszczyć swoją karierę MLSem.

0

@Geble Posiadanie piłki nie uprawnia do celowego wstrzymywania gry.

1

Kompletnie nie rozumiem czemu teraz Fernandes nie dostał kartki... Przecież to jest już perfidia niesportowego zachowania i jak dla mnie to i bezpośrednia czerwona mogłaby pójść.

1

United bez Ronaldo na boisku - bramka co 65 minut
United z Ronaldo na boisku - 0 bramek przez 127 minut
Fakt nie opinia

4

@MesQueUnClub96 Jak Messi za mocno uderzył w plecy chama z Bilbao który go bez piłki faulował byle w pole karne nie wszedł, to gównoburza leciała przez kilka tygodni. Widocznie silny mental broni przed krytyką w mediach

4

Z okazji dzisiejszej "bitwy o Anglię" należy przypomnieć każdemu, jak to jest mieć ten mental zwycięscy
https://streamable.com/6q0egy

0

@Sulimo A nie jest tak, że parzył tylko tych, co go pożądali?

0

@Sysia11 Tak, Lyon, w sezonie 19/20 a mamy 22/23.

0

@!34RC3!_0N4 Bystrzaku, było 5 bramek, 25 fauli i 10 zmian.

0

@sonek O rozstrzygniętym meczu decyduje gwizdek sędziego, nie ma nic niewykonalnego w strzeleniu 3 bramek w powiedzmy 7 minut. My rozstrzygnęliśmy ten mecz w 13 minut a na boisku był gość który strzelił 5 bramek w 9 minut. A minuty nie miały być dla rozstrzygania tylko zwiększenia ilości aktywnego czasu gry a w połowie też nie doliczył za dużo.

0

@Sysia11 4 drużyny nie znaczące już nic, PSG dojściem do finału im uratowało ranking bo już dwa sezony byli punktami za Portugalią.

3

Czyżby po jednej kolejce zrezygnowano z górnolotnych planów polepszenia aktywnego czasu gry poprzez doliczanie pierdyliarda minut?

0

@Sysia11 Ekstraklasa nie jest blisko żadnej ligi europejskiej. Ale czymś innym jest to, że L1 w TOP5 nie powinno być od dawna.

0

Kessie to nie jest piłkarz na La Liga. To jakby wpuścić słonia do składu ruskich pocisków artyleryjski. Przy takiej masie każdy kontakt z przeciwnikiem to będzie gwizdany faul.

0

Lewandowski to taki dzik, że sędziowie odgwizdują faul na faulującym.

4

Jak widzę Gaviego robiącego wślizg to żółto mi się przed oczami robi.

1

Alba za Dembele, nie wiem czy wzmocnienie czy osłabienie.

5

I o tym właśnie mowa cały czas a propos Fatiego, to są rzeczy których nie stracisz od kontuzji. Zmysł, pomysłowość, odwaga i intuicja, to sprawia że Fati jest niezwykłym piłkarzem a nie jakieś trikasy fikołasy czy szybki bieg.

0

@KaJoFCB Ostatnimi czasy to bardziej można powiedzieć, że nie potrafimy grać z drużynami które grają w jakikolwiek sposób... Ani wymiana na ciosy nie idzie, ani rozbijanie autobusu, nie wiem jaki styl musi mieć rywal, żeby nam szło.

0

5 minut posiadaliśmy piłkę i nawet próby strzału na bramkę nie było. Jak my chcemy taką grą cokolwiek osiągnąć?

3

Nie ma opcji, żeby to była bramka. Przecież 4 zawodników na spalonym przeszkadzało bramkarzowi a jeden nawet próbował uderzyć piłkę.

0

@PatrykBarca To, że nie wiedział gdzie podaje to twoje domniemania, to że piłka przelobowała MATSa po rykoszecie od Garcii to fakt.

3

Cały czas się zastanawiam, co myślą nasi piłkarze gdy próbujemy rozgrywać.
My mamy piłkę a cały zespół stoi i się patrzy jak tam jakiś De Jong sobie z nią biega i się rozgląda. Najlepsze jest to, że broniąca drużyna też się nie rusza bo nie musi, nasz rozgrywający sam do nich przyjdzie bo nie ma innej opcji gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?