Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyściutko i z dużym zapasem. Kąt kamery robi swoje.
1
@AmigoBlancos Sprzedać póki coś warty.
0
@Janiama A ja nie. Gdyby to były mecz o stawkę eliminacji a nie puchar łysiejącego słoweńca na który każdy leje to i można by to oglądać, ale masz rozgrywki w których wszyscy dają z siebie całe 40%.
0
@koziar A mnie się widzi, że to nie był byle palant tylko gość z obsługi pracujący tam za darmo i mam wrażenie, że już po gwizdku.
3
@domin682 On był "aktywny" a nie aktywny. Jego aktywność polegała na jak najczęstszym wychodzeniu na mównicę i gadaniu bzdur za które był wywalany z sali. Natomiast praca poselska ograniczała się do minimum, wziął udział tylko w 68% głosowań, pominął przeszło ponad 2000 głosowań w 3 lata kadencji.
0
@Khajio Overall właśnie nie jest zupełnie inny bo to jest zimna kalkulacja, tylko problemem jest to, jak EA sobie modeluje statystyki, żeby wyszło tak jak chcą, dlatego też nie zgadzam się z tym, że Vinicius powinien mieć 86 bo poza dobrym sezonem to jemu brakuj jeszcze bardzo dużo do uznania go za piłkarza kompletnego, a over 86 to bardzo dużo, mając na uwadze że największe gwiazdy mają 91.
1
@Medium Uwielbiam żenujący poziom dyskusji na La Rambli i emocjonalne reagowanie na każdą informację z którą się nie zgadzasz.
Popatrz sobie z jakich statystyk się wylicza ocenę w Fifie, zastanów się nad głupotami które wypisujesz i może oświeci cię, że to tak nie działa.
Nie jest obrońcą więc nie musi mieć statystyk do obrony, bo oczywiście wysoki pressing to zakłada się bramkarzem a nie napastnikami.
Jak nastrzelał bramek to pewnie świetny strzelec, bo przecież dobijanie sytuacji sam na sam które wykreował bo ma świetną prędkość i drybling, co nie oznacza że potrafiłby wycelować wolejem w okienko. Chyba, że chcesz przekonywać ludzi, że typ co 1,5 roku temu nie potrafił trafić do pustej bramki nagle opanował technikę strzelecką do poziomu Ronaldo czy Lewandowskiego.
1
@Khajio Oczywiście, że ocena też. To nie jest wartość wzięta z dupy tylko wypadkowa wszystkich statystyk.
Masz nawet w internecie kalkulatory które ci obliczą overalla na daną pozycję z konkretnych statystyk.
1
@Medium Mnie się wydawało, że statystyki w Fifie są oparte o konkretny zestaw umiejętności piłkarza a nie to jakie nagrody podostawał.
Vinicius słabo się ustawia, słabo broni, bramek nabił ale umiejętności strzeleckich nie ma na zbyt wysokim poziomie, wybitny w podawaniu piłki nie jest to co, może mu 91 dać za to że szybko biega i ma dobrą technikę?
2
@Objectivo Szukaliby dalej. To nie jest tak, że tylko 86 osób na świecie może dziedziczyć ten tron, linia sukcesji jest znacznie dłuższa, następcy następców, inne dynastie itd.
2
@Objectivo Masz po prostu linię dziedziczenia i idzie do momentu w którym ktoś żyje.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_sukcesji_do_brytyjskiego_tronu
0
@RomanHoffer Zasada jest tu dość prosta, dziedziczy pierworodny. Czyli dla Elżbiety to Karol, dla Karola William, dla Williama bodajże Jerzy.
0
@El dominatore To jest Barcelona a nie jakiś Getafe, czemu miałbym się cieszyć, że przegraliśmy po dobrym meczu? Po dobrym meczu powinniśmy wygrać, dlatego to jest bardziej bolesne, gdy grasz lepiej od rywala i przegrywasz.
Jak gramy źle to zasługujemy na porażkę, można się irytować że klub idzie w złą stronę, ale przegrana po złym meczu nie boli bo człowiek wie za co zapłacił.
1
@Survier To jest jakaś klątwa Barcelońska. Lewy bywał nieskuteczny, ale trudno sobie wyobrazić sytuację w której ma trzy setki i żadnej bramki.
Po prostu dziś Jowisz z Marsem są w koniunkcji to Barca nie strzeli i ch*j co by się nie wydarzyło, nawet jakby był karny na pustą bramkę.
0
@Messibestplayerintheworld A mnie właśnie ta boli zdecydowanie bardziej. Po Liverpoolu znieczuliłem się na nasze porażki i jeżeli graliśmy tak, że nie zasługiwaliśmy na nic to przyjmowałem porażkę jedynie z posmakiem rozczarowania.
Wczorajsza przegrana była jednak czymś innym, gorzka i obrzydliwa bo z gry to my zasługiwaliśmy na wygraną a nie Bayern, który nie miał tylu klarownych sytuacji i nie wyglądał na silniejszy zespół.
0
8-2 nie smakowało tak źle jak ten 2-0 dzisiaj. Niby większa stawka, niby wynik kompromitujący ale człowiek niczego się nie spodziewał a i gra nie zasługiwała na nic więcej.
A dziś sam Lewy miał czyste okazje na 3 bramki, Pedri przynajmniej jedna.
Takich porażek nie lubię.
0
@dzefrej234 Kabel musi mieć specyfikację 1000 Base-T, powinieneś mieć to opisane na kablu. Jeżeli nie ma to nie zadziała.
I musi być w miarę dobry jakościowo, są tanie gówna która mają problem z wynegocjowaniem 1Gb/s.
Oczywiście każdy sprawny będzie działał, ale żeby dostać prawidłową prędkość to tak jak napisałem.
0
@Mario96w Widać właśnie jak jesteś świadomy, skoro sądzisz, że twoje awaryjne światła widzi tylko osoba której dziękujesz.
0
@Mario96w Tego akurat nie robi i nie musi, bo za kierownicą siedzi ktoś wystarczająco świadomy, żeby nie stwarzać na drodze zagrożenia sprzecznymi sygnałami.
0
@Mario96w To i skręcaj bez kierunkowskazów, po co się ograniczać.
0
@Mario96w Głupoty to ty gadasz, nie używasz awaryjnych i koniec. Nowe auta same włączają awaryjne przy gwałtownym hamowaniu i nie jest to "na dłużej". Nie wiem kto cie plusuję, ale polecam się nauczyć bo doprowadzisz kiedyś do tragedii używając sygnałów awaryjnych żeby komuś podziękować.
1
@takisobiektos Superpuchary nie mają żadnego znaczenia, zwłaszcza gdy zmienia się trener bo one są w ogóle grane jakby to był pre-sezon. W Holandii grali go 30 lipca.
Przypomnę, że w Barcelonie Valverde przegrał Superpuchar z Realem po czym zanotował mistrzostwo bez przegranego meczu (jeden mecz przegrany w sezonie ale już po zdobyciu pucharu) i przez całe 2,5 roku swojej kariery tutaj nie przegrał ani jednego meczu z Realem.
0
@RomanHoffer Żadnych awaryjnych, to przyzwyczajenie z czasów średniowiecza jak w Polsce nie było tras szybkiego ruchu.
Teraz jest to sygnał niebezpieczeństwa na drodze a jak chcesz komuś podziękować czy przeprosić to albo otwartą dłonią żeby przez szybę zobaczył albo coraz popularniejsze szybkie mruganie kierunkowskazami lewo-prawo. Ale nie awaryjnymi i trzeba tego oduczyć ludzi bo coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych sytuacji z tym związanych.
0
@LukaszFan Ty chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. Oni przez pierwsze pół godziny grali tak jakby na szpicy grał normalnie Benzema, Vinicus latał bokiem i schodził przy linii w pole karne czyli tak jak zawsze grają tylko normalnie wchodził tam Benzema pod bramkę i czekał na podanie a tu nikt nie wchodził i wszyscy zatrzymywali się przed polem karnym.
1
@LonelyVEB Celuje wrócić po kadrze ale jeszcze nie wiadomo czy uda mu się wyjść na Osasunę. Na pewno wcześniej niż październik nie wróci.
1
W sumie to co ten Real gry w ataku? Bo na razie to wygląda, jakby Ancelotti nie zauważył, że Benzema nie gra i Vinicius lata skrzydłem żeby dograć do nikogo, bo nikt nawet nie podchodzi pod pole karne.
0
@maroon Jeżeli by im tam zmarł to grać już nie będą.
0
@Stoiczkow Koniec meczu
9
Jestem hipochondrykiem i takie wydarzenia dla mnie to kilkukrotnie większa trauma niż dla przeciętnego widza. Mój mózg z miejsca zaczyna interesować się moim sercem i bezwiednie zaczynam się gorzej czuć...
Jak rok temu Eriksen upadł na boisku to ja przez godzinę męczyłem się z objawami zawału serca a myśleć o tym zdarzeniu nie mogłem przez kilka tygodni.
Najgorsze obrazki.
2
Sędzia gwizdka zapomniał zabrać. W żadną stronę fauli nie gwiżdże, ale że karnego mu VAR nie wskazał to już przesada. A Cadiz często wyskakuje z łapami bez zainteresowania piłką...