Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VeB 1899 Nie ma już nc+, teraz wszystko jest na canalplus.com
0
@SeWo77 Nie musi i nie musiało pójść. Już od Belgii Verstappen nie musi wygrywać żadnego wyścigu, teraz już nawet na podium nie musi dojeżdżać.
0
@mekston Sainzowi, mówię o Leclercu.
0
Po GP Holandii Verstappen może dojechać wszystkie pozostałe wyścigi i sprint na P4 a i tak zdobędzie mistrzostwo.
Jeżeli warunek będzie spełniony, to Leclerc może wygrać każdy pozostały wyścig, zgarniając w każdym punkt za najszybsze okrążenie oraz wygrać sprint w Brazylii a i tak nie ma szansy na tytuł, przegrywając 1 punktem.
0
@msmsms Były poważne błędy, ale przynajmniej nie cyrkowe. Start na zużytych softach gdy Max startował na nowych to duży błąd, do tego powinien zostać ściągnięty dużo wcześniej zanim całkowicie stracił tempo. Później zbyt pochopna decyzja ze zmianą opon jak Tsunoda miał awarię, powinni wyczekać jak Red Bull aż się rozstrzygnie co się z nim dzieje.
1
@Encore Prawdę mówiąc, to chyba jedynym powodem, dla którego reszta drużyn z ligi nie protestuje przeciwko PSG to to, że z tymi nazwiskami ich mecze są jakkolwiek oglądane i mają hajs z praw audio-wideo, bo tyle ile spotkań obejrzałem PSG, to tak jakby zaprosić profesjonalną drużynę na mecz towarzyski z uczniami szkoły specjalnej.
Plusem tylko to, że PSG tak na prawdę może grać cały sezon i nigdy nie wiedzieć w jakim miejscu jest ich drużyna, bo kopią się z totalnymi ogórami przy których nawet Segunda czy Chamipionship to potężne marki. Co sezon PSG najwyżej klasy statystyki a potem wyjazd na LM i jak dzieci we mgle 3/5 ostatnich sezonów nawet z 1/8 nie wyszli.
27
W sumie to piękny jest Lewandowski. Naprawdę się bałem, że będzie tylko dobijaczem bez wystarczającej techniki, żeby bawić się w naszą piłkę a on co chwila robi bardziej techniczne rzeczy niż spora część tego co u nas grało przez ostatnie lata. Zagrań piętką przez te 4 kolejki to widziałem więcej niż przez pół zeszłego sezonu.
0
@Barcanajlepszyteam Ale nie ma żadnego znaczenia na jakie statystyki się patrzy. Jak się patrzy na statystyki to Iniesta był przeciętnym graczem. Liczy się fakt, że coś zrobił a to, że mu tego do książki nie zapiszą jest nieważne.
1
@Faun Nie moja wina, że Liverpool dręczy mnie od tylu lat.
2
Jak widzę Dembele marnującego idealną sytuację to przed oczami mam, że rywal przyjdzie i zrobi remontade a przegramy o tą brakującą bramkę.
0
@LukaszFan Co? Pretensja że strzelał, czy pretensja że z metra walnął 5 metrów od bramki? I tak nie mógł podać bo Lewy był na spalonym.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, tylko co to za różnica czy ktoś to zaliczy czy nie zaliczy do statystyk?
2
Dziennikarze: Lewy nigdy nie strzelił Sevilli
Lewy: w 30 minut zalicza asystę i bramkę.
0
I patrzcie, 50 milionów za Laporty watre więcej niż większość transferów Bartka. A nawet więcej, transfer Barto zaczął się spłacać dopiero za Laporty.
0
@Xxxbarca4ever Nie rzucił. Była druga na boisku.
0
@kuz Kopnął drugą piłkę na boisku tylko zrobił to tak pokracznie, że poleciała kilka metrów boiskiem zanim wypadła za linię, ale robił to w biegu za akcją.
4
Aha, czyli Balde dostał kartkę, bo pół godziny wcześniej źle próbował wybić drugą piłkę która bez interwencji sędziego zalegała na boisku w miejscu trwania akcji?
0
Isco - jedno dobre podanie i to wszystko
1
I co, bez kartki? xD Typ wślizg spóźniony o 5 dni, w piłkę w ogóle nie trafił tylko prosto w nogi i bez kary, Dembele za pierwszy faul jakby zabił komuś matkę. xD
0
Zamiast się cofnąć, zagrać trochę niżej i wybić Sevillę z ich taktyki to my się bawimy w cios za cios i będziemy jak te debile przerzucać piłkę spod jednego pola karnego pod drugie i tak w kółko.
0
@KaJoFCB Typowa laga przeciwko wysoko grającej drużynie, na całe szczęście Sevilla IQ 50 i nie potrafi się ustawić, żeby nie być 3 metrów na spalonym.
4
Jakim to trzeba być dzbanem, żeby stracić kontrolę nad meczem w mniej niż 10 minut? Małpa byłaby lepszym sędzią niż ci co są w La Liga, losowe decyzje mają większe prawdopodobieństwo trafności niż decyzje sędziów.
0
Nasze spodenki wyglądają jakby były niewyprasowane.
0
La Liga chce zlikwidować karniątka to niech jeszcze zlikwiduje faulniątka, bo gwizdanie ładnych akcji przez to, że ktoś się z kimś otarł jest bez sensu.
0
@MesQueUnClub08 Studia zaoczne.
0
Tyle drużyn w La Liga ma sprinterów w napadzie na czym bardzo często Barcelona traciła bramki, przychodzisz grać z Realem i nagle im się widzi, że to oni będą atakować, łapiąc się tym samym na pułapkę Realu, który gra nisko i rzuca lagę na sprintera. Czemu nie próbują sami narzucić sposobu gry tylko zawsze grają tak jak Real chce?
1
@Gogonatra @msmsms rekord to 13 dzierżony przez Schumachera i Vettela, Max ma obecnie 9 wygranych.
W rekordowych sezonach było 18 i 19 wyścigów.
1
Verstappen w najprostszych słowach wypróżnił się na rywali. Niepobity w Q1 i Q2 i to używając starych opon, w Q3 jeden nowy komplet i nie dość, że zdobył pole position to jeszcze ma komplet nowych softów na jutro, gdy całą reszta już tylko używki. Nie dało się lepiej tego zrobić.
0
Liverpool w tym sezonie stracił punkty w 3/5 spotkań, ale zauważ tylko, że jest problem, pomysły się nie sprawdzają i wdziera się chaos jak ze zmianą Firmino na ostatnią chwilę w przerwie a eksperci La Rambli się na ciebie rzucą i będą się kłócić, że w dupie byłeś i gówno widziałeś, tymczasem Liverpool który ma wszystko pod kontrolą powiększa statystykę do straty punktów w 4/6 spotkań.
5
Chciałbym, żeby bramkarze byli bardzo ściśle kontrolowani co do czasu przetrzymywania piłki w rękach.