Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri, stań mi swoimi magicznymi nogami na mordzie.
1
@barcanawieki Dzień dobry, jestem agentem Gaviego, proszę o przesłanie zdjęć, musimy dokonać oceny.
3
Ciekawostka: za takie same popchnięcie jakie zrobiono teraz Albie w meczu z Osasuną Real dostał karnego
3
Jak widzisz Gaviego szarżującego na gościa z piłkę to opcje są dwie:
1. Piękny odbiór piłki
2. Żółta kartka
3
Brakowało, żeby Pedri z metra posłał piłkę nad bramką i byłaby idealna reklama dla FIFA 23.
0
Przynajmniej Xavi robi to o czym mówi. Gadał, że brak strzałów z dystansu to jest strzał z dystansu a nie klepanka, żeby wejść z piłką do bramki.
1
Szkoda takiej ładnej akcji, trzeba im szybko wbić bramkę, żeby już na pętli wypieprzyć do góry nogami autobus.
0
@Piorun Na moje szczęście nie przepadam za tenisem i przegrana gówniary z paletką nie jest jakoś bolesna (choć wolałbym żeby wygrywała).
0
Verstappen mistrzem świata, to jeszcze żeby Barca do zera wygrała i sportowa niedziela zaliczona pomyślnie.
0
@VegetaPolska Daj artykuł, bo ja widziałem tylko taki w którym mówił, że się pośmiali, że napastnik szukał kontaktu, ale nigdzie nie widziałem by powiedział, że Djené cokolwiek mówił, że nic nie było.
A Carvajalowi wierzyć w cokolwiek to naiwność, przypomnę że to ten człowiek, który z 50 metrów słyszał jak obrońca kopnął Casemiro choć na żadnej powtórce nie widać kopnięcia.
0
@VegetaPolska brałeś udział w tej rozmowie?
2
@Striker masz telebimy
0
@Iniesta8i wuj Leclerca, Jules Bianchi umarł po wypadku na tym torze w 2014 gdy wjechał pod dźwig a oni teraz wypuścili dźwig na tor gdy nie zjechały jeszcze bolidy. O tym jest ten tweet
0
@Iniesta8i na Spa nie oddali kasy, wystarczy że zrobią 2 okrążenia za Safety Carem
4
@Fido66 nudny mecz, kontrowersji żadnych bo chyba nikogo już nie dziwi brak karnego za faul w polu karnym
5
@fart Typowe brednie głupio-mądrego typa z cyklu januszowego "kiedyś to było".
Się składa, że też pamiętam te czasy gdy nie było telefonów a swobodny dostęp do internetu nie istniał więc większość ludzi z niego nie korzystało.
I wiem, że tamte czasy nie były niczym lepszym, a często były gorsze.
Hejt w necie? Dzieciaki były brutalne też na żywo, znam wiele osób wykluczonych, wyszydzanych, bulling, znam ludzi z depresją, znam też przypadek (i to nie jest odosobniony) po prostu samobójstwa przez problemy z rówieśnikami.
Problem w tym, że w necie jednym kliknięciem zmieniasz całe otoczenie, na podwórku nie było żadnego wyboru i dorastało się z tymi samymi osobami. Jak tam się czymś podpadło to się było skończonym.
Takie oto piękne zdrowe życie "na żywo".
A co do tego, że dzieciaki w telefonach siedzą - za dzieciaka na każde boisko mogłem iść i grać bez problemu a miałem 3 w zasięgu, dziś w swoim otoczeniu mam 8 orlików i na żadny dostać się nie można za dnia, bo od rana do wieczora oblegany jest przez dzieciaki. Parki, skwery, place też latem oblegane przez dzieciaki i młodzież, jakoś nie widzę tego życia w necie i klasycznego pierdololo o "pustych boiskach pod blokiem".
Są puste, bo takie hasełka wygłasza właśnie pan Bór który albo ma chatę w bogatej dzielnicy albo apartament w ogrodzonym osiedlu i sam się odgradza od zwykłych ludzi, to skąd on to może wiedzieć? Ja, zwykły człowiek tego nie zauważam.
Inna sprawa, to to, że demografia się zmieniła i jest dużo mniej dzieciaków niż te 30 lat temu jeszcze. Jak zaczynałem szkołę, to każda klasa miała po 35 osób, dziś przed rewolucją gimnazjalną dzieciak znajomego siedział w klasie 15 osób.
0
@jedrek7000 Nic się nie odwala. Kolor księżyca zależy od tego w jaki sposób światło na niego pada. Jeżeli masz słońce które oświetla księżyc przebijając się promieniami przez ziemską atmosferę, to dochodzi do rozproszenia światła i księżyc oświetlany jest czerwoną barwą (z tego samego powodu wschody i zachody są czerwone).
1
@kuz Tu jest masa odklejonych debili, ale dużą masą potrafimy się przyznać do złej gry czy fartownego dla nas sędziowania. Na białej stronie siedzą sami wariaci, z resztą regularnego używania tak źle działającego portalu nie zniósłby nikt normalny.
0
@_Niko_ Dokładnie, to było położenie ręki. Tam nie było żadnego mocnego pchnięcia i Benzema nawet się nie zachwiał tylko mu piłka uciekła.
Miało nie być karniątek a to było dokładnie wpisane w karniątko (dla porównania zobacz sobie zapasy na Lewandowskim z Rayo).
0
@masq Pomyliłeś dni, jutro będzie zaćmienie księżyca, najbardziej widoczne koło 23.
3
Pamiętajcie: położenie ręki na plecach Benzemy to karny i czerwona kartka. Carvajal kopiący napastnika w udo bez kontaktu z piłką to czysta sytuacja.
Co wy, nie czytaliście przepisów?
9
Jaka piłka xD Carvajal kolanem w udo kopnął, piłki to on nawet nie dotkną xD
2
@msmsms Haaland nie jest najlepszy.
W ogólnym obiektywnym ujęcia nawet trudno powiedzieć jaki piłkarz jest najlepszy i czy taki istnieje.
Można nawet filozoficznie dywagować, że Ramos w swoim prime był lepszym piłkarzem od Messiego, bo był najbardziej kompleksowy z żelazną defensywą, całkiem sprawną kreacją i bardzo dobrym wykończeniem (klasowym wręcz jak na obrońcę).
Ale jeżeli o ofensywnego piłkarza chodzi, to nie ma i nie było lepszego niż Messi, który potrafi kreować, asystować i strzelać jak nikt inny i mimo słabszego okresu dalej jest najbardziej kompleksowym zawodnikiem pod tym względem.
Natomiast jeżeli o czysty napad chodzi, to można się zgodzić, że Haaland obecnie jest najlepszy.
1
@Kondziubarca Przecież to są brednie czystej wody i odwracanie kota ogonem od kolejnej kompromitacji rządu... Rezygnacja z ruskiego węgla czy całkowite odejście od węgla nie oznacza w żadnym wypadku tego co odwalił PiS, który bez żadnego przygotowania zatrzymał dostawy z rosji, nie odebrał nawet opłaconych już dostaw a po rezygnacji nie zakontraktowali innych źródeł i jak zerwali z ruskimi w kwietniu tak nad nowymi źródłami zaczęli pracować dopiero w wakacje, przez co jedyne co teraz mamy to jakieś gówno najgorszej jakości i błoto węglowe.
A o przemyśle wydobywczym to już w ogóle mogą zamknąć ryje, dopiero co ustalili kolejne kilkadziesiąt miliardów dotacji jednocześnie zamykając kopalnie i w styczniu wyprzedając za granicę nasze krajowe wydobycie i jak przez 2 lata na hałdach leżały nieruszone tony węgla, tak w momencie kryzysu energetycznego okazało się, że nie ma nic bo tuż przed wojną zniknęło.
A teraz będą gadać, że wina Tuska bo chciał odejścia od węgla.
0
@Kessie To była jedyna rzecz jaką pamiętam z tego treningu. Ze śmiechu straciłem przytomność i obudziłem się dopiero po 9
1
@AmigoBlancos Mówili o kontuzji, jeżeli nie ma kontuzji to plus dla was. Jednak coś mu dolegało jeżeli robili mu okład na nogę.
0
@cules100pro Ale nie teraz, gdy nie ma też Rodrygo. Dla nas to jest szansa, a raczej wyrównanie szans.
0
@Xpert77 Ale nie ma co liczyć rzeczy w podiach. Stroll pierwsze podium zdobył w 2017 roku w ultra chaotycznym wyścigu w Baku gdzie połowa stawki zaliczyła DNF-a, osiągnięcie na miarę punktów na Węgrzech 2021 Williamsa, gdy po wypadku do wali został im tylko słabszy Haas, Alfa Romeo i Verstappen z Riccardo którzy jechali rozpieprzonymi w pół bolidami.
A warto przypomnieć, że w 2017 Williams jeszcze nie był taczką tylko solidnym bolidem środka stawki.
Późniejsze dobre wyniki zaliczył dopiero w 2020, kiedy Racing Point w sposób nielegalny sposób stał się różowym Mercedesem i to dosłownie, bo wykorzystywali od Merca nawet części, których nie wolno im było kupić (za co z resztą wyłapali karę).
Stoll to straszny kiep który ma ten plus, że jego ojciec jest bardzo wpływowy, skumplowany z Mercedesem który ma jeszcze większe wpływy i jako syn właściciela jest priorytetowy dla zespołu i będą pchać jego kosztem drugiego kierowcy (co z resztą robią). Realnie bez pleców Stroll by do F1 się nie dostał a jakby nawet liczyć, że się dostanie to regularnie wyłapywałby kary, ale jemu jakoś dziwnie uchodzi płazem np. nie patrzenie w lusterka czym skasował w tym sezonie już Latifiego czy Albona (gdzie to Albon dostał karę) czy Tsunodę w zeszłym roku (za co Tsunoda dostał karę). A lista jest dłuższa i oczywiście bez większych konsekwencji, jak notoryczne kasowanie bolidów Ferrari.
Stroll to kiep skończony, gdzie za dzieciaka ojciec musiał opłacić Govinazziemu start w wyższej serii, żeby młody Stroll mógł zdobyć mistrzostwo...
1
@Xpert77 Bez przesady. Schumacher zaliczył spory rozwój i miewa swoje momenty ale trudno go ocenić przez pryzmat tego jakim gównem jeździ a jednak przez pół sezonu trzyma wyniki lepsze niż Magnussen. Materiałem na mistrza nie jest i do ojca podjazdu nie ma, ale nie powiedziałbym że jest gorszy od Strolla (zważywszy, że jeden jeździ 6 lat a drugi 2 i dzieli ich tylko 1 punkt w klasyfikacji).
0
@jacobFCB Jakie bzdury? Kapsaicyna trawi się w żołądku, jeżeli pali cie dupa po ostrym znaczy, że nie przetrawiłeś kapsaicyny a tu rozwiązania masz dwa: słabe trawienie albo pestki które po prostu się nie trawią a zawierają kapsaicynę która podrażnia śluzówkę przy wydalaniu powodując efekt "drugiego pieczenia".
Ja jem praktycznie same ostre potrawy i poza okazjonalnymi przypadkami zjedzenia papryki bez wyczyszczenia jej z pestek nie zdarza mi się w ogóle ból dupy.