0

@Tuc Tylko hiszpański sędzia potrafi stracić kontrolę nad meczem w 2 minucie.

0

Więcej pozwalaj żólty dzbanie na brutalną grę, na pewno tacy rzeźnicy nie będą wykorzystywali tego, że nie dajesz kartek nawet za sanki.

3

Auba teraz sankami wykoszony, sędzia nawet nie wie co się stało...

0

Barcelona powinna zainwestować miliony w protetykę kolan i każdemu z naszych zawodników na starcie przeszczepiać.

2

Nie ładnie, mężczyźni powinni natychmiast przerwać grę gdy jeden z zawodników dostanie w jaja.

3

Gość wjeżdża na mocno pomarańczową kartkę - nie ma nic.
Araujo zrobił cokolwiek - żółta
A potem w komentarzach poczytam, że Rubiales wybiera sędziów tak, żeby ustawić nam ligę, bo musimy grać w superpucharze. To coś słabo idzie jak w ciągu 3 ostatnich kolejek Araujo wyłapał 2 kartki z dupy a przeciwko nam odgwizdano 4 karne

0

Pique dzwoń do Rubiego, znowu nam złego sędziego dał :/

0

Codemasters zapowiedzieli F1 2022, są także screeny i absolutnie bez żadnego zaskoczenia, że twórcy nie dali je**nia o tak błahe sprawy jak np. zgodność modeli z gry z rzeczywistymi autami.
Najlepiej na screenach widać to po McLarenie, przecież to kompletnie inny bolid niż w rzeczywistości xD



Do tego z plotek od znanego plotkarza który często ma racje wynika, że w nowej grze nie zmienili też modelu fizyki ani żadnych większych zmian oprócz dodania samochodów wyścigowych, którymi jednak będziemy mogli tylko i wyłącznie kręcić czasy w singlu, bo się Liberty oburzyło i w multi zakazali xD

4

@DonMatteo901 Obrzydliwe, i oni tak oglądają? 5 lig w jednej usłudze? Niewyobrażalne barbarzyństwo, nie mieć Polsatu Ultra Turbo HWDP do Ligi Mistrzów, Viaplay do Bundesligi i Ligi Erupy, TVP do Pucharu Króla, Eleven do połowy La Liga i Serii A, Canal+ do drugiej połowy La Liga i Anglii czy Polsatu Sport do eliminacji do MŚ czy Ligi Narodów.
Żyją jak zacofane zwierzęta, i do tego biedaki bo 29 złotych płacą, nie to co ja BOGACZ 120 zł bez dostępu do Polastu Sport i Viaplaya.

1

@masq Zawieź mu pod chałupę, zrób zdjęcie że to tam stoi i tyle, albo nagraj film jak pukasz do drzwi. Jeżeli nie wyjdzie to to zostaw i idź. Jak się potem będzie rzucał, to on będzie musiał tobie udowodnić, że mu coś ukradłeś a zakładam, że nie ma nawet potwierdzenia, że takie rzeczy posiadał.

0

@LioMessi10 Powiedzmy, że Ronaldo jeszcze jakoś się z tą złotą piłką broni, ale Modrić to ją dostał za to, że gra w Realu a Chorwacja doczłapała się po srebro MŚ.
W tamtym roku miał mocno przeciętną formę, zarówno w Realu nie był kluczowy jak i dla kadry narodowej, gdzie robotę robił Perisić czy Mandziukić a większy wkład w grę mieli nawet Vida czy Rakitic. Bezsprzecznie najgorsza złota piłka dekady.

38

@Encore Niestety Pochettino się myli. Ręczę, że NIKT nie gra w Football Managera na PlayStation.

1

@Gappeq Sprawdzałem ostantio, 1500 zł za kawalerkę 22m2 w Krakowie, w Warszawie oczywiście że drożej, ale nie o to chodzi.
@FireBarca1899 niestety świat rządzi się poważniejszymi zasadami niż chłopski rozum. To o czym mówisz to przepis na katastrofę demograficzną a my i bez pod tym względem przędziemy tak cienko, że ty dziś płacisz ZUS na emerytury których nie dostaniesz. Następne w kolejce jest załamanie systemu opieki zdrowotnej i to kompletne a później bankructwo kraju którego wpływy nie wystarczą do spłaty zadłużenia.
Dzień dobry, nowa rzeczywistość "bo w życiu nie ma lekko".
Nie ma lekko, ale obowiązkiem państwa jest zapewnianie obywatelom dostępu do podstawowych dóbr, za to państwo pobiera ogromne pieniądze w podatkach. I nie, nie jest to socjalizm tylko żywotny interes każdego państwa, nie ma mieszkań to nie ma obywateli, nie ma obywateli to nie ma państwa.

1

@draxidox Odklejenie level max. Średnia pensja w Polsce to 4000 zł netto. Wszystkie wskaźniki wskazują jednak, że ponad połowa kraju zarabia poniżej średniej. Koszt wynajmu kawalerki w dzisiejszych czasach to coś koło 1500 zł (nie liczę zadupi tylko większe miasta i okolice), same pokoje już kosztują po 1000 zł.
A kredyty to sobie można brać, wycena na kwiecień jest taka, że zarabiając nawet 4000 zł zdolności kredytowej będzie z 300 tysięcy, kup za taką kasę dziś mieszkanie, a gorzej jak masz dzieci. Rodzina 2+2 gdzie oboje rodziców zarabiają średnią krajową to zdolności kredytowej będzie może ze 180 tysięcy.

18

@Messibestplayerintheworld I świetnie, niech nie przedłuża.

3

@Archolos A zrobił? Masz jak na tacy artykuł w którym podaną masz konkretną sytuację, Pique poskarżył się na sędziów którzy rzeczywiście zrobili rzecz karygodną w tamtym spotkaniu odbierając Barcelonie punkty raz dając karnego za to, że Busquets szarpał się z napastnikiem dużo przed wznowieniem gry na co sędzia nie reagował za to odgwizdał karnego jak tylko gra się wznowiła mimo że obaj zawodnicy tak samo się szarpali. Potem Pique został ściągnięty do parteru przez obrońców i karnego nie odgwizdali.
I co dało narzekanie Pique? Nic nie dało, Barca notorycznie była przez sędziów walona, przeciwnicy mogli robić niemal co chcieli, Messiego co mecz faulowało na żółtą kartkę przynajmniej 3 zawodników w jednej akcji a najczęściej nie było nawet faulu. Z dwóch edycji superpucharu odpadliśmy po kompromitujących błędach sędziów (a szczególnie w 2021 z Bilbao, które odwaliło 25 fauli, jeden zawodnik wykonał 8 fauli taktycznych i zakończył mecz bez kartki, drugi z żółtą na koncie prawie połamał twarz De Jonga i grał do końca a z bezpośrednią czerwoną wyleciał jedynie Messi bo uderzył w plecy typa który go notorycznie bez piłki faulował, tamto spotkanie skończyło się 2 żółtymi kartkami i 1 czerwoną dla Barcelony i trzema żółtymi dla Bilbao które wykonało 25 odgwizdanych fauli i masę takich których nawet nie odgwizdano).
Tyle gadania, tyle jojczenia a trudno wskazać jakikolwiek przykład sezonu w którym sędziowie bardziej by nam pomogli niż zaszkodzili.
To ci tylko przypomnę, że w finale sezonu 2020 Real nie mógł zgubić nawet punktu, to w 10 meczach dostali 5 karnych z czego 4 karne ratowały wynik bo bez nich byłby remisy, nie każdy był kontrowersyjny choć takie też się zdarzały (szczególnie z Bilbao gdzie raz karny bo Marcelo próbował odebrać piłkę i został nadepnięty przez obrońcę który piłkę kontrolował by kilka minut później nie odgwizdać tego jak Ramos w oczywisty sposób sfaulował napastnika w polu karnym a jedynym wytłumaczeniem było to, że napastnik nie brał udziału w akcji bo piłkę miał skrzydłowy, nie istotne że właśnie miał ją dośrodkowywać). Ba, w tamtym sezonie punkty dała nawet bramka po zagraniu ręką przez Benzemę, którego oczywiście sędzia nie uwzględnił, sprawa była na tyle głośna, że nawet IFAB musiało dać ogólne rozporządzenie kiedy kończy się bark a zaczyna ręka (i według nie Benzema ręką zagrał).
Na obecną chwilę też masz świetne przykłady, wczoraj cały dzień było miliard komentarzy, że sędziowie przepychają Barcelonę bo musi zagrać w superpucharze, tyle że to przeciw Barcelonie w ostatnich 2 kolejkach podyktowano 4 karne które mogły kosztować to, że na Superpuchar nie pojedzie i to za nawet najmniejszy faul, w tym samym czasie Real dostał 5 karnych i to za absolutnie najmniejsze przewinienie rywali. Np. wczoraj z faulem na drugiego karnego, sytuacja bliźniacza do sytuacji z klasyku i MIlitao z Dembele, gdzie przy takiej wykładni Militao powinien opuścić boisko z czerwoną kartką a Barca zakończyć mecz manitą, oczywiście nic nie było.

Więc sobie możecie gadać ile wlezie i dopisywać teorie, bo kto by tam liczył ile razy sędziowie popełnili błąd przeciwko Barcelonie, ważne że gdzieś tam nie odgwizdano karnego a Pique gada z Rubialesem.

1

@barcelonaLM I bardzo dobrze.

1

@macio_944 Głupio tak mówić gdy raptem dwie kolejki temu strzelili nam 2 bramki z karnych a my wygraliśmy mecz.

3

Czekaj, jak to działa. Cały dzień słyszę, że Rubiales ustawia sędziów pod Barcę, żeby nie wypadła z Superpucharu po czym na finiszu ligi przeciwko Barcelonie dyktuje się 3 karne w 2 meczach za byle kontakt co może spuścić Barcę poza Superligę. A najgłośniej o tym krzyczą kibice drużyny, która tak samo nie może wypaść z Superpucharu, tak samo dostaje za to masę hajsu a przy okazji dostaje 5 karnych w 3 meczach za każdy najmniejszy kontakt.

0

Czy VAR sprawdzając sytuację możliwego karnego może powiedzieć sędziemu, że symulka i należy się kartka?

2

@VegetaPolska W FM21 grał jako DM więc pewnie stąd wiedza

6

No fajnie, 3 gole, długie cieszynki, bramka w 44 minucie, przed wznowieniem Alaba upada i nie jest w stanie chodzić, sędzia gwiżdże bez doliczonego czasu a Alaba wstaje i normalnie idzie do szatni xD

1

@kuz Ciągłe pytanie, czy to Real z siebie dużo daje czy inni dają za mało. Przynajmniej po samym LM mogę stwierdzić, że to drugie bo zarówno PSG jak i City sobie bramki straciło na własne życzenie.

1

@Encore No chłop ma formę, robi im całą ofensywę zarówno jako napastnik jak i rozgrywający. Bez niego Real nic nie umie stworzyć.

0

Jak tak sobie myślę o tym Realu, to powinni w sumie Benzemę po meczu zamykać w pokrowcu, postawić w składziku i nie wypuszczać do następnego meczu.
Jakby Benzema złamał nogę to Real by spadł do Segundy.

0

@Lukas90 A IO się przypadkiem już nie odbyło?

1

Nie znam szczegółów obu kontraktów, ale jak na moje oko to w żadne sposób nie wygląda na "bardziej korzystne" warunki z Katarem.
Nie ma kar w razie braku Barcy czy Realu, za to i tak mniej płacą. Nie ma pośrednika za to są z góry narzucone prawa do transmisji dla Bein czyli Al-Dżaziry, Katarskiej grupy medialnej. To ona uzyskiwałaby dochód z transmisji, to ona uzyskiwałaby dochód ze sprzedaży praw, w przypadku Arabii prawa są w rękach REEF.
To taki mały szczegół.
A jako niepowiązaną ciekawostkę dodam, że prezesem Bein jest Nasser Al-Khelaifi, chyba nie muszę tłumaczyć kim ten pan jest?

3

@talizmo Bajania... Zdajesz sobie sprawę, że już 3 edycje tego turnieju się odbyły? I jakoś nie przypominam sobie, żeby sędziowie nas gdziekolwiek pchali a masz na to idealny moment, bo w tym sezonie czołgaliśmy się po dnie i jakoś nie bardzo sędziowie chcieli nam pomagać a nawet więcej, bo w dwóch ostatnich kolejkach mogliśmy wypaść z top 2 i jakoś sędzia nie miał problemu podyktować przeciwko nam 3 rzutów karnych w jednym meczu za byle pierdoły. Więc jeżeli ktoś przy stoliku ustalał wynik, to bardzo słabo mu to poszło.

1

@Sensible Niestety przed podjęciem tej techniki redukcji wagi należy sprawdzić czy nasz organizm nie produkuje metanu.
Najłatwiej sprawdzić to przystawiając zapalniczkę do dupy, jeżeli zgaśnie znaczy, że nasza genetyka nie dała nam daru zionięcia ogniem, wtedy możemy przystąpić do redukcji. Natomiast jeżeli poczujemy smród palonych włosów a pokój się rozświetli, to niestety ta metoda będzie nieskuteczna, a nawet więcej. Efekt będzie odwrotny i przybierzemy na wadze.
Związane jest to z faktem, że metan jest lżejszy od powietrza i jego obecność w jelitach może zmniejszyć wykaz na wadzę.

1

@Janas11224 Przecież praktycznie w każdym możliwym zestawieniu ME jest wymieniane jako gra kultowa i jedna z najlepszych w swoim rodzaju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?