1

@Magicc89PL Nie do końca, sprawa zaczęła się przed ujawnieniem taśm, przypomnę że tej Barcelonie której trzeba zagwarantować grę w superpucharze podyktowano 4 karne w dwóch meczach za absolutnie najmniejsze przewinienia nie dyktując przy okazji żadnego karnego za podobnej wagi przewinienia w drugą stronę i to było jeszcze przed wyciekiem taśm.
Choć od wycieku sprawa się mocno nasiliła i mecz z Sociedad czy Rayo to aż trudno twierdzić, że to zwykłe pomyłki sędziowskie, gdzie Sociedad miało całkowite przyzwolenie na grę fauli, nie dostawali kartki nawet za faule taktyczne czy brutalne zagrania gdzie w 2 minucie bez kontrowersji mogła być czerwona a nie było nawet żółtej a później powinna być przynajmniej żółta za kolejne sanki a nie było nawet faulu mimo że obrońca mocno spóźniony wjechał wślizgiem w nogi Auby metr od sędziego. Do tego sędzia doliczył 10 minut w meczu w którym nie było żadnych przerw, padła jedna bramka, nie było ani razu VARu, nie było ekipy medycznej na boisku ani gry na czas. Tym czasem z Rayo które od 60 minuty ukradło z 20 minut, kładło się przy każdej okazji, robiło chaos i zamieszanie a do tego sędzia jeszcze marnował sporo czasu na kłótnie i przepychanki a mecz skończył się po 11 minutach doliczonego czasu.

5

Mam nadzieję, że sędzia po tym meczu dostanie zawieszenie, czy tyczy się to tylko w meczu Realu?

0

Skoro z Sociedad w którym prawie nie było przerw doliczył 10 minut to teraz jak gracze Rayo kładą się od 60 minuty praktycznie po każdym kontakcie, to też doliczy przynajmniej te 10 minut co? Tak będzie? ;)

1

Ter Stegen to obraz Barcelony. Chłop ma jakąś linię łączącą z formą zespołu. Jak drużyna gra świetnie to Ter Stegen jest profesorem, jak cały zespół gra słabo to Marc ma problem nawet przyjąć piłkę.

2

Obrońca mając w dupie piłkę próbował skasować Gaviego, Gavi się nie dał i obrońca sam się skasował, oczywiście faul dla Rayo xD

1

O, ten sędzia przynajmniej ma kartki.

0

@clyde A nie no, efekt pracy trenera widoczny jest minimum po 4 latach, 5 miesięcy to za mało. Nie wiem kto tu jest śmieszny.

0

@clyde Czego innego mogłem się spodziewać niż emocjonalnej wypowiedzi z zerową wartością merytoryczną.

0

@Nicko Tylko czas do czego? Mieliśmy już okres dobrej gry, Xavi siedzi dość długo a teraz od miesiąca nie mamy żadnego planu i pomysłu co robić na boisku.

0

@Peszko07 Ale co mam ci wyczerpującego napisać? W pierwszej turze jest masa kandydatów i to ludzie głosują takiego jakiego chcą, potem wchodzi się do drugiej tury i jakaś część głosuje na "mniejsze zło", ale żeby się dostać do tej drugiej tury to masa ludzi musi na danego kandydata zagłosować czy go chcieć.

0

@Peszko07 Większej głupoty dziś chyba nie zobaczę.

1

@Tomason Niee, z nory nie wyjdą teraz bo Lewis na 14 miejscu zdeklasowany przez kolegę z zespołu.

0

@Bykunn Leclerc musi się utrzymać mniej niż 0.7s za Maxem żeby dać radę na prostej, Leclerc stracił wszystko co miał i nie da rady.

6

A w Brazylii tyle się mówiło jak to Hamilton nie ma umiejętności jazdy bo z ostatniego miejsca wygrał wyścig, w ogóle nie chodziło o dziwnie szybki bolid ;)

1

@Medium Wyścig kwalifikujący.

2

@Kapitan hawk Oczywiście, a w Juve ten jeb**y Pawełek Dybalski, gdyby nie on to z Maszyną by 120 bramek strzelili ; )

16

@Kapitan hawk Wystarczy spojrzeć na ilość bramek zdobytych przez zespół w sezonie.
Juventus sezon przed przyjściem Ronaldo - 86 bramek ligowych, po przyjściu Ronaldo - 70 bramek ligowych. W dalszych sezonach nie było różnicy i z Ronaldo czy bez Juve trzymało średnią bramek, czyli wielki Goleador nie wniósł niczego do zespołu.
United sezon przed przyjściem Ronaldo - 73 bramki, po przyjściu Ronaldo - 53 bramki i 4 kolejki do końca więc mała szansa, że dobiją chociażby do 60 co będzie ich najgorszym wynikiem od sezonu 16/17. Czyli znowu Goleador sobie postrzelał tylko DZIWNYM trafem drużyna która dobrze sobie radziła przez lata nagle przestała strzelać.

0

@Sensible Luuk De Jong
Dobra kur*a nie zrozumiałem.

0

Dobrze tam mu suplexa założył, ładnie. Ciekawe jak sędziowie to punktowali.

3

Typowo, czemu ci ludzie tak pajacują przed karnymi jak od zawsze wiadomo, że najczęściej w ten sposób spieprzysz karniaka xD

2

@Danny Gaucho Do historii przejdzie to jaka ta drużyna była.
Bez żadnych negocjacji czy możliwości dyskusji, Barca Femeni to najlepsza kobieca drużyna i to nie w tym momencie tylko kiedykolwiek w historii sportu a wyniki jakie osiągają najpewniej nigdy nie zostaną pobite.

15

@drozdi Akurat z nudesami to bym tak nie szalał bo właśnie przyznałeś się do popełniania przestępstwa.

0

@michal26 Na razie rosja to ma problem, żeby sama stawić opór. Rzucili wszystko na Mariupol a mimo to od kilku tygodni jego upadek to "kwestia godzin" a dalej nie udało im się wybić obrońców, ewidentnie kończą im się precyzyjne bronie bo zaczęli bombardować miasto na ślepo samolotami a w tym czasie Ukraińcy atakują Donieck.

0

@Viajero Alba to człowiek zagadka. Potencjał ma ogromny, potrafi zagrać mecz doskonały niezależnie od klasy przeciwnika albo kompletną padlinę.
Jemu to by się przydał psychoterapeuta i to na bardzo intensywne terapie, bo taki rozstrzał formy jaki Alba potrafi prezentować to się nóż w kieszeni otwiera.

0

@Zip Miał dostać kolejkę zawieszenia, kolejka się odbyła a on nie sędziował żadnego meczu więc możliwe że już odbył tą karę.

22

@Joe_Pesci Ja tu nie widzę faulu. Gdyby Araujo z takim impetem mu sprzedał kopa w piszczel, to gościa z boiska musieliby znieść. Obaj nie trafili w piłkę, może się otarli łydkami ale przewinienia trudno się doszukać.

6

Zagraliśmy miernie ale musicie pamiętać, że takie zachowanie sędziów bardzo wpływa na naszą grę.
To jest casus superpucharu w 2021 jak graliśmy z Bilbao, tam też połowa drwali powinna wylecieć z czerwonymi kartkami a skończyło się tak, że przez 120 minut dostali tylko 3 kartony a my 2 i asa kier dla Leo, gdzie Bilbao prawie zabiło De Jonga, wykonało 25 fauli odgwizdanych (plus masa bez gwizdka) a jeden z ich obrońców jak dobrze liczyłem wykonał 8 fauli taktycznych łącznie ze zrobieniem dorożki z De Jonga i bodajże skończył mecz bez kartki albo dostał ją dopiero w doliczonym czasie.
Nasza gra opiera się na ataku pozycyjnym i wymianie piłek, my nie jesteśmy w stanie nic stworzyć gdy rywal praktycznie każdą piłkę odbiera na granicy albo poza granicą faulu.
Dlatego tak ważne jest sędziowanie i to nie jakieś "ulgowe" bo twarda gra jest ok, ale twarda gra to nie rzeźnia. Dziś było to samo, każda piłka do środka to kasacja naszego zawodnika, graliśmy przez obrońców to 4 doznało kontuzji, wszedł Lenglet to pierwsze co wyłapał barkiem w łeb a sędzia tego nawet nie odgwizdał.
Trudno przy takim czymś grać naszym stylem, nawet jeżeli nie mamy formy i wiele więcej byśmy nie pokazali. Nie da się grać jak przeciwnik w drugiej minucie robi sanki które nawet na czerwoną kartkę się nadawały a nie dostaje za to żadnej kary. Nie da się grać gdy przy każdej kontrze rywal robi faul taktyczny i nie dostaje za to żadnej kartki. Nie da się grać jak sędzia debil jest ślepy i Auba dostaje kolejne sanki METR od sędziego a sędzia nawet nie wie co się stało.
Sociedad wiedziało że mogło, miało czyste konta kartkowe więc mogli przesuwać granicę coraz dalej a w rezultacie dostali mniej kar od nas.

5

@tbas Masz moją tarczę

2

@skakun95 Bo za krytykowanie sędziego wyłapiesz karę. Kluby powinny mieć jakiegoś specjalnego gościa, który by przychodził na konferencję, obrażał gównianych sędziów i wypadał na 3 miesiące z zawieszeniem.

1

Co chłop robi xD Narysował linię a typ z RSO stoi o połowę za blisko i sędzia nic xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?