Thalantyr
Dołączył/a: listopad 2011
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co ze skarpetkami ?
0
alicja3500@
Pieprzysz farmazony. Busquets to najlepszy defensywny pomocnik i tylko ślepy burak togo nie zauważy. To jaką opinie ma Sergi wśród pryszczatych, tak naprawdę nikogo nie powinno obchodzić.
0
Iniestas ? :P
0
@Bisz
Inaczej ujmując zabrakło Busquetsa
0
ale ta nasza redakcja męczy tych biednych kibiców Ronaldo odwiedzających naszą stronę ;D
0
Clopaki, sprawa przedtawia się następująco.Wątpię czy będziemy przy piłce przez wiecej niż 47 sekund. Musicie w tym czasie strzelić gola.... by Lennon w czasie przerwy w meczu z Barcelona...
0
Dlaczego odpowiadacie na nedzne analizy sezonowcow ? Dajcie sobie siana... szkoda nerwow.
0
Roni10:)
akurat Twoje porównanie było nadzwyczaj słabe, bo kłótnia między tymi dwoma panami jest wyłącznie na pokaz... aby ludnośc miała złudzenie wyboru :P
0
Jak inne kluby nie mogą to kontuzje im dopomogą ... : P
0
"Kiedy trafi do Barçy? Zobaczymy - powiedział."
łatwy wniosek.... ; p
0
To prawda. Bartra może być rozwiązaniem na problemy defensywne Barcy i szczerze myślę, ze podoła. Neymar jak na razie to temat rzeka. Oczywiste lepiej go miec, niż nie mieć w składzie. Lepiej aby Tito miał bolączkę wytypowania pierwszej 11, niż martwić się o formę i zdrowie dostępnych graczy. Argument "bo Neymar jest za drogi" albo "nie jest wart tak wysokiej ceny" od razu odrzucam. Przecież na samym transferze możemy tylko zarobić. To czy dopasuje się do stylu Barcy? - tego nie wiem, ale napewno poradzi sobie z europejskimi obrońcami. Chłopak ma 20 lat a wymagacie od niego żeby na ta chwilę przechodził Puyola czy Silve... postawcie mu Montoyae, Varanea albo w/w Bartre, którzy i tak w swoim wieku są fenomenalni.
0
Dziękuję wszystkim za uświadomienie mi, że Iker jest dobrym bramkarzem, bo na prawdę już o tym zapomniałem.
0
Jego wypowiedzi są chyba źle tłumaczone... bo nie wierzę, że taki zajebiaszczy taktyk jest jednocześnie takim idiotą.
0
Przede wszystkim nie wiemy co widnieje na tych taśmach, więc powstrzymajcie się z moralnością w ukazywaniu tych nagrań. To tak w granicach rozsądku. Szczególnie kieruje tę uwagę w stronę użytkownika @Markus32 ...
0
Ludzie ogarnijcie się. Mourinho nie jest obiektywny i tyle.
0
Aaaa niech sobie będzie najlepszy we wszechświecie... złotą piłkę przyznaje się na ziemi, najlepszemu piłkarzowi z tej planety... więc Ronaldo niech dalej gra z hmmm... no właśnie ? Były jakieś ostatnio doniesienia o formach życia pozaziemskich ? A tak na poważnie... aha.. przepraszam, rozmawiamy o Mourinho i Ronaldo :)
0
Kto by się tym przejmował? Ludzie dajcie sobie siana ; d
0
O atak jakoś się nie martwię. Gorzej będzie z obroną.
0
Niesamowite jest to, że techniczny zawodnik o przeciętnych warunkach fizycznych jest w stanie pozamiatac obronę składających się z samych football'owych byków ; ) Mina Mourinho bezcenna! I ta złośc Ikera... ehh :P To jest piękno futbolu w najczystszej postaci ! Dzisiaj liczę na więcej :)
0
chłopaki meczyk będzie w canal+ 3D ;D
0
Patrzcie zwykli smiertelnicy! Na mnie! Wielkiego Boga, który myśli, ze idealną figura, plastyczną mordą i poświęceniem wszystkiego na rzecz podbijania piłką jest panad casual'owym człowiekiem. Właśnie to myślę jak słucham albo widzę tego prostaka.
0
ojj oglądało się Senna'e :D porównanie całkiem udane ^^
0
Ciekawa wypowiedź. Pełen szacunek - w końcu były piłkarz Liverpool'u.
0
Jedynym problemem naszej defensyfy są za częste rotacje. A Ramos jest za dobry, zeby Real od tak się miał go pozbyc, i to do Barcelony.
0
Pożyjemy, zobaczymy. Na razie 30mln ma się jako ta zła inwestycja ;p
0
Ból lędźwi może byc strasznie uciążliwy.
0
O! Jutro będę miał co robic w pracy :)
0
O jakim ataku na honor my tu rozmawiamy ;P ? Tym bardziej, że mowa o Mourinho.
0
podziękował
0
Nie wiem czy ktoś, ale na pewno program telewizyjny.