0

0

Angielska piłka popiera autobusowy styl gry? Footaball zaczyna być coraz mniej fascynujący. Może teraz niech wszystkie słabe drużyny zagrają ultra defensywnie? Dlaczego nie!? Wtedy szanse będą wyrównane... Ja osobiście dziękuję Chelsea za to, że zrównali football z gównem.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CuzNfIhdX1Q#!

Pamiętacie?

0

Wieje kompleksem :)

0

0

Ale to tylko pokazuje, że Real znowu nie obył się bez lekcji ze strony Barcy... a mianowicie lekcji pokory ;)

0

Szkoda, ze Messiemu wczoraj się nie chciał ograć :P

0

Ma ktoś linka do płatnej transmisji z onet'u? Bo cholera nie umiem znalezc xD

0

@DinaczClue,
to ten epizod w ogóle się kiedyś zaczął? xD

0

@rivaldho

to prawda

0

na drugiej grafice widnieje błąd w formie ilości oczek - bramek, które zdobyła Barca (32). Jest ich 27.

Co do kompletności piłkarzy.. cedzę z ludzi, którzy uważają C.Ronaldo za bardziej kompletnego piłkarza. Bowiem nie ma czegoś takiego. Jest się albo kompletnym piłkarzem, albo nie.

0

@blazej99 skad takie info?

0

tę bramkę*

0

lookajcie tą bramkę Falcao ;O

http://www.youtube.com /watch?v=sNJbokSjOUc

0

znakomity wywiad kowalczyka na realmadrid. pl
http://www.real madrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39035

0

@yaaneck,
dokładnie

0

0

Chciałbym serdecznie wszystkich przeprosić ale czy moglibyście pomóc mi wygrać w konkursie PurePC ?

‎## PROŚBA ##
Jeżeli chciałbyś mi pomóc w wygraniu (w konkursie "PurePC") nagrody "Pamięci Kingston HyperX" wejdź na tą stronę
-> https://www.facebook.com/PurePC/posts/346167055423279

i polub mój komentarz, oraz (TO BARDZO WAŻNE!!) tą stronę
-> https://www.facebook.com/PurePC

Jeżeli mógłbyś o to samo poprosić swoich znajomych, byłbym bardzo wdzięczny !!
https://www.facebook.com/PurePC/posts/346167055423279

Pozdrawiam sardecznie, cule.

0

0

Jest kilku trenerów, którzy bez problemu zastąpiliby Pepa.

0

@cocu1985
Akurat tak się składa, że jestem posiadaczem lepszej - inaczej nie omieszkałbym krytykować :O

0

BTW, myślałem, że CR7 ma lepszą rzeźbę : P (poważnie)

0

Tito kluczem sukcesu Pepa... :P

0

Dzięki temu new'sowi na realmadrid.pl łatwo można stwierdzić, że tam goszczą głównie anyfani Barcy niż fani Real'u.

0

JAM CHCEM MULTIMEDIA !!! : )))

0

Liczyłem na weselszy wieczór ;P

Ciężko ogląda się mecze, widząc jak Barcelona gra piach i to po części winy płyty boiska. Martwię się głównie znikomą dyspozycją Pedro, mając w pamięci co ten chłopak zrobił w ostatnich czasach dla tego klubu - nie zasłużył na to.

0

Messi niech odpocznie ...

0

Ten wywiad jest po prostu zaległy ;)

0

Cytuję kibica Real'u "przecież On symulował" ; d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?