Thalantyr
Dołączył/a: listopad 2011
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie mogę oglądać mecze Barcy B?
0
0
Czemu nie jestem na jego miejscu D: ?
0
No co Wy!! Idąc tokiem rozumowania kibiców Real'u Cesc symulował... jak zawsze ;) Swoją drogą, każdy zarzucam piłkarzom z Kataloni o symulacje - mam się dziwic ? To jest ich jedyna obrona przez zwierzakami takimi jak Pepe czy Adebayor, bo raczej oddac, przepchnac czy po prostu postawic sie nie są w stanie. Katalończycy mają technikę, Madryści mają bezmózgowie. Sam ważę prawie 100kg, od 5 lat chodzę na siłownie. Uprawiam sport (piłkę ręczną), ale ostatnią rzeczą do której bym się posunął to bic słabszego i o pół metra mniejszego przeciwnika.
0
Oby był to taki sam faworyt jak za Grudnia 2011 ;)
0
Madrista89, gdybyś nie był zdesperowanym fanem realu podałbym Ci kilka argumentów obalające Twoje wypociny, ale dla Cb nie będę się wysilał.
0
Komentarze w stylu "nie widzę Neymara w Barcelonie" odsyłam do transferu Ceska. A mentalność zawodnika jest zależna od całej drużyny.
0
@dlugi20
Zgadza się, ja kiedyś także poruszałem ten temat.
0
Świetne minuty tego chłopaka !
0
0
Osłami to ja nazywam ludzi, którzy próbują rzucać się na głęboką wodę mediów bez chociażby znikomej argumentacji. Dla przykładu: według mnie Pan niżej jest idiotą. Dlaczego ? Bo tak. Zabawa ludzi dorosłych z móżdżkami przeczkolaczków. (Z całym szacunkiem do Pana poniżej). Pozdrawiam.
0
Heheuheuheuheuheuheu - tyle w temacie.
0
ahhhhh
znowu serwis mnie zrobił w konia ;p
0
czemu ten artykuł przeleciał przez newsy prawie nieopatrznie ?
0
wspaniała sprawa... - na samą myśl ciarki po plecach biegają ; )
0
Przestańcie się spinać z kibicami Real'u na tej stronie >.> Założę się, że Oni nawet 15 lat nie mają... - podpuszczacie się tylko.
0
koniec oglądania^
0
W USA zadziałało ;)
0
@ksobi
Najlepiej wyjśc na ulicę i zrobić z tym porządek ; )
Zachęcam do like'owania stron na facebooku w stylu "STOP ACTA" etc.
przykładowo:
http://www.facebook.com/nieACTA
0
Jeżeli ACTA wejdzie w życie, to wasi dostawcy internetu będą musieli monitorować wasze poczynania w sieci. Rząd będzie oczywiście miał do tego wszystkiego wgląd i jeżeli uzna, że łamiecie prawo będą kasować wam kompa + oskarżenia łamania praw autorskich. Nic nie pobierzecie z neta co jest piractwem. I nie będzie meczyków.pl... ; P
0
Dzięki. Zachęcam do uploadowania każdego meczu : )
0
Chciałbym wierzyc, że rozum przyszedł mu do głowy i teraz sam zdecydował się na przeprosiny. Co innego można zrobić po tak haniebnym zachowaniu ? - wychodzi na to, że tylko ponieść odpowiedzialność za swoje zachowanie. Nadal trzyma mnie nadzieja o surową karę.
0
@messi30
naucz się czytac ze zrozumieniem artykuły ; )
0
Nieumyślna to była ta wypowiedź ; )
0
@fabregasbarca
Ja jedynie nie zgadzam się z Twoją składnią. ; )
0
Cedzę z kibiców Realu rejestrujących się na fanpag'u Barcy :D
0
Kto chętny na poranną gazetkę :D ?
0
Kolejny filmik obrazujący niepoczytalność tego zwierzaka.
0
Takich zawodników którzy są niedorozwinięci psychicznie, jest przynajmniej 3 w Real'u. Już wolę walkower, niż oglądanie czegoś takiego... .
radze zobaczyć:
>
0
Droga redakcjo, będą multimedia ?