0

gdzie mogę oglądać mecze Barcy B?

0

0

Czemu nie jestem na jego miejscu D: ?

0

No co Wy!! Idąc tokiem rozumowania kibiców Real'u Cesc symulował... jak zawsze ;) Swoją drogą, każdy zarzucam piłkarzom z Kataloni o symulacje - mam się dziwic ? To jest ich jedyna obrona przez zwierzakami takimi jak Pepe czy Adebayor, bo raczej oddac, przepchnac czy po prostu postawic sie nie są w stanie. Katalończycy mają technikę, Madryści mają bezmózgowie. Sam ważę prawie 100kg, od 5 lat chodzę na siłownie. Uprawiam sport (piłkę ręczną), ale ostatnią rzeczą do której bym się posunął to bic słabszego i o pół metra mniejszego przeciwnika.

0

Oby był to taki sam faworyt jak za Grudnia 2011 ;)

0

Madrista89, gdybyś nie był zdesperowanym fanem realu podałbym Ci kilka argumentów obalające Twoje wypociny, ale dla Cb nie będę się wysilał.

0

Komentarze w stylu "nie widzę Neymara w Barcelonie" odsyłam do transferu Ceska. A mentalność zawodnika jest zależna od całej drużyny.

0

@dlugi20
Zgadza się, ja kiedyś także poruszałem ten temat.

0

Świetne minuty tego chłopaka !

0

0

Osłami to ja nazywam ludzi, którzy próbują rzucać się na głęboką wodę mediów bez chociażby znikomej argumentacji. Dla przykładu: według mnie Pan niżej jest idiotą. Dlaczego ? Bo tak. Zabawa ludzi dorosłych z móżdżkami przeczkolaczków. (Z całym szacunkiem do Pana poniżej). Pozdrawiam.

0

Heheuheuheuheuheuheu - tyle w temacie.

0

ahhhhh
znowu serwis mnie zrobił w konia ;p

0

czemu ten artykuł przeleciał przez newsy prawie nieopatrznie ?

0

wspaniała sprawa... - na samą myśl ciarki po plecach biegają ; )

0

Przestańcie się spinać z kibicami Real'u na tej stronie >.> Założę się, że Oni nawet 15 lat nie mają... - podpuszczacie się tylko.

0

koniec oglądania^

0

W USA zadziałało ;)

0

@ksobi

Najlepiej wyjśc na ulicę i zrobić z tym porządek ; )

Zachęcam do like'owania stron na facebooku w stylu "STOP ACTA" etc.


przykładowo:
http://www.facebook.com/nieACTA

0

Jeżeli ACTA wejdzie w życie, to wasi dostawcy internetu będą musieli monitorować wasze poczynania w sieci. Rząd będzie oczywiście miał do tego wszystkiego wgląd i jeżeli uzna, że łamiecie prawo będą kasować wam kompa + oskarżenia łamania praw autorskich. Nic nie pobierzecie z neta co jest piractwem. I nie będzie meczyków.pl... ; P

0

Dzięki. Zachęcam do uploadowania każdego meczu : )

0

Chciałbym wierzyc, że rozum przyszedł mu do głowy i teraz sam zdecydował się na przeprosiny. Co innego można zrobić po tak haniebnym zachowaniu ? - wychodzi na to, że tylko ponieść odpowiedzialność za swoje zachowanie. Nadal trzyma mnie nadzieja o surową karę.

0

@messi30

naucz się czytac ze zrozumieniem artykuły ; )

0

Nieumyślna to była ta wypowiedź ; )

0

@fabregasbarca

Ja jedynie nie zgadzam się z Twoją składnią. ; )

0

Cedzę z kibiców Realu rejestrujących się na fanpag'u Barcy :D

0

Kto chętny na poranną gazetkę :D ?

0




Kolejny filmik obrazujący niepoczytalność tego zwierzaka.

0

Takich zawodników którzy są niedorozwinięci psychicznie, jest przynajmniej 3 w Real'u. Już wolę walkower, niż oglądanie czegoś takiego... .

radze zobaczyć:

>




0

Droga redakcjo, będą multimedia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?