Thalantyr
Dołączył/a: listopad 2011
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co nie znaczy, że nie potrzeba nam*
0
ludzie... skoro mówi się, że Alves ma celebrycki charakter i już lata plota o sprzedaniu go do jakiejs Anzy czy City to co dopiero taki Neymar..
OGARNIJCIE SIĘ. Ten chłopak nigdy nie zawita w druzynie Barcy.. co nie znaczy, że potrzeba nam kogoś takiego jak R10.
Minusujcie 10-cio latki.
0
Widać kto zagrał bradziej druzynowo ; d
0
Myślę, że drzwi do Barcelony będą zamknięte. Chłopak ma nastukane w głowie równie jak Ronaldo. I jest wiele na to przykładów. MINUSUJCIE 10-cio LATKI :P
http://demotywatory.pl/3723639/Foch-Ronaldo
0
Ciekawe czy doczekamy się drugiego takiego.... ?
0
Podziękował. BTW ostatnio coś macie zaległości z multimediami :)
0
Taka opcja jest bardziej potrzebna niż lewy obrońca (przypominam, że na tę pozycję można ustawić wychowanka).
0
nudnawy ten mecz city-united ;P to już nie ta sama premier league co dawniej ^^
0
W przyszłości:
-Kiedy Real zdobył ostatnio majstra?
-Nooo, wtedy jak ligę podejrzewano o korupcję...
For Fun ;)
0
"Dlaczego Alves i Thiago nie tańczyli, gdy bramkę na Camp Nou strzelił Torres?"
A co jedno ma do drugiego? Jak już mamy się czepiać to szacunku nie okazali jedynie piłkarze Rayo do swoich kibiców za wpuszczenie sobie 7 bramek na własnym stadionie. Nie rozumiem tego Pana a chciałbym.
0
Człowiek szklanka xD huh
0
A jak można nazwać kibica, który kieruje się swoim widzimisię ? Transfery mają być pod drużynę, dlatego Neymar i Bale nie nadają się do tego klubu.
0
Raczej ta sytuacja nie mogła mieć miejsca ze względu na Pepa, ową żałobę.
0
to nie kibice, a sezonowcy chcą Bale'a
0
to nie jest piłkarz na Barce -.-'
0
beka z 4k ludzi (http://kwejk.pl/obrazek/1122722/safyeah.html) którzy nie potrafią słuchać xD
0
0
btw... według niektórych era Barcy się skończyła, trwała 4 lata,więc era Realu również dobiegła końca -trwała 4 dni. Teraz nadeszła era Bayern'u xD
0
@MD
pisze się "w ogóle" :)
@topic
widać, że zakompleksiony nieudacznik bez szacunku ; P
0
Ciekawe co na to Zlatan xD
0
Alba + niemożliwy transfer Hulka, było by rozwiązaniem na wszystkie obecne problemy Barcelony ;P
0
Dziwne, że nie było jak dotąd żadnego wywiadu z Tito ;p
0
Gdzie ta druga część?
0
Guardiola przecie mówił, że na razie nie obejmie żadnego klubu...
0
@Geble
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,11627773,Primera_Division__Guardiola_odejdzie_z_Barcelony.html
poważnie ?-.-'
0
Miałem na swojej pierwszej piłkarskiej koszulce jego nazwisko ;) Cholera, piłka potrzebuje więcej takich piłkarzy...
0
@whatis
Szacunek dla rywala? Oczywiście chciałbym go mieć zawsze, lecz rywal często udowadnia, że ten szacunek mu się nie należy. W tym najlepiej obrazował się nam Real. Ostatni klasyk pokazał, że można zagrać bez niekontrolowania swoich emocji. Klasyk, dzięki któremu mój repekt dla Madrytu powraca. Mów co chcesz. Ja nigdy nie będę popierał takiego sposobu gry jak zaprezentowała nam Chelsea, bo to jest poniżej godności i honoru prawdziwego piłkarza. Cel uświęca środki ale szkoda, że ten cel niszczy piękno piłki.
0
@Cristiano_Ronaldo
Czy ktoś powiedział, że tylko Barca ma arsenał na prawdziwy football? Ogarnij się -.-' Gdyby wpojono Ci choć troszeczkę wiedzy do głowy, to rozróżniałbyś pewne sprawy, bo na to nawet nie trzeba być inteligentym.
0
duch toma joad@
dlaczego Twój profil "nie istnieje"? ;o
0
http://kwejk.pl/obrazek/1111055