0

obstawiam, ze Tito wygra ; d

0

Zniesmaczony ma po prostu penisa wielkości swojego kciuka i próbuje teraz swoje żale przelać na tej stronie.

0

Gdzie są specjaliści od sprzedaży Pedro w tym sezonie?

0

Trochę dziwnie wygląda ta wypowiedź. Na moje Rosell mógłby dać sobie na wstrzymanie z takimi tekstami :P

0

Myślę, że redakcja później wrzuci meczyk na jakiś serwer i będzie dostępny do pobrania :)

0

TVP 1 / TVP Sport

Czemu te kanały nie są wytłuszczone?

0

@manho12
bardziej skomplikowach spraw juz nie kumasz?

0

Ojejku... czego wy oczekujecie po wywiadach tego wykształciucha ?

0

I jeszcze jedno. Kieruję tę prośbę do autora jak i do całej redakcji. Apelowałbym o zaniechaniu z wrzucaniem takich news'ów. Zapewniam, że to bardziej zaboli sezonowców - głównie z Real'u. Nie będzie niepotrzebnej spiny i pretekstów.

0

Cholera jak u tego Pana widać "kompleks Messiego" ... ; P przereklamowany facio. Takich "piłkarzyków" to od uujjja lata po tym świecie, żeluś na włoski, rureczki i różowa obcisła koszuleczka. Messi jest tylko jeden.

0

"Myślę, że czasem niesprawiedliwe są te porównania", ponieważ jest Pan o klasę słabszym zawodnikiem niż Leo.

A tak btw.. "Cristiano Ronaldo jest pewny siebie. " ohh rly? no way : )

0

A wasz cykl (Real'u) skończył Bayern Monachium.

0

3 komplet wychodzi na to, że będzie najlepszy :P

0

Thiago prawdopodobnie będzie lepszy od Xaviego i Iniesty - w co trudno uwierzyć, bo chyba lepszym się już nie da : ). Więc z czym do cules?

0

To tylko świadczy, że najładniejsze bramki padają gdy gra Barca ;)

0

Gdyby nie ta cała otoczka związana z Cristiano uznałbym tą wypowiedź na profesjonalnym poziomie ale wiem, że jest to "tępy" (może za mocne słowo) laluś - sugeruję to głównie jego wypowiedziach/wywiadach, a te drugie po wyglądzie. Podsumowując jeden z lepszych piłkarzy ale o słabej głowie.

0

Jak utrzymałby poziom jaki prezentuje w ostatnich meczach to dla mnie, jest to zawodnik na pierwszą jedenastkę Barcy.

0

A niektórzy dalej szukają drugiego Puyola.... : )

0

Toure i Busi jak dwaj DM na boisku... i żaden "autobus" nam nie straszny.

0

On maksymalnie rozciągałby obronę przeciwnika.... więc Messi miałby lżej.

0

@Zniesmaczony

o kontuzje chodzi -.-'

0

koleś ma jakieś kompleksy.... na długiego mówi się długi... na chudego, chudy. Na grubego, gruby. A na czarnego czarny. I to jest ogólnie przyjęte. Mam sporo kumpli i nikomu takie aliasy nie przeszkadzają. A jeżeli faktycznie ma z tym problem, może przeszczepić skórę jak Michael J. Pozdrawiam. (Jestem mały, gruby, brzydki i czarny).

0

Kto wie? możliwe, że to wyłącznie Pep chciał się go pozbyć ? Vilanowa ma teraz wolną rękę a drugi DM jest nam potrzebny. Może nawet 2 na boisku? Wtedy 3-ka w obronie byłaby bezproblemowa. Żałuję jego odejścia.

0

Pamiętam jak 7 lat temu oglądałem obszerny wywiad (rodzina/życie codzienne) na jego temat na BarcaTV.

0

Jordi Alba + Javi Martinez.

0

To jest to... mieć za teścia Guardile ; D Czujecie jaka byłaby dopiero presja ?

0

Ilu sezonowców chciało go już sprzedać?

0

to tylko domniemanie : )

0

Pewnie będzie taka sama jak po przegranej Z Bayernem w pierwszym półfinałowym meczu :P

0

wiecie, że to nie ładnie naśmiewać się z cudzych kompleksów ? Więc zostawmy Mou w spokoju :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?