Thalantyr
Dołączył/a: listopad 2011
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gronek wyjdz stad po slownik. Prosze.
0
O widzę moda na pisanie "gdzie są Ci, którzy chcieli sprzedac Pedro w zeszłym sezonie?" Beka z was ludzie. 4/5 sezonowców na tej stronie. VeB.
0
@Dinio*
0
@Dino
Jesteś totalnie przegranym frajerem. Nawet nie zamierzam CI tłumaczyc dlaczego.
0
Ludzie jesteście śmieszni co poniektórzy. Zadziwia mnie śmiałośc w stawianiu tezy, że "Barca Tito" to słabsza wersja "Barcy Guardioli". I to na tak wczesnym etapie pracy pierwszego Pana. A po za tym, nie wiecie ile jest w stanie dac tej drużynie jeszcze Xavi czy Pedro. Czy mieliśmy gorszy start niż Real? Dajecie się manipulowac jak stado owieczek .Z roku na rok jesteście coraz bardziej ogłupiani. Zróbcie przysłowiowe kilka kroków w tył i zobaczcie jak naprawdę to wygląda.
0
Wyczuwam niesmaczny żart.
0
Główny winowajca ostatniej porażki z Realem. Nawet jego zejście w postaci kary wykluczenia z boiska polepszylo nasza grę. Na prawej stronie kompletnie sobie nie radzi. Z kolei na lewej jest bardzo dobra konkurencja dla Alby. Oprócz Alvesa na prawej nikogo nie mamy na mocniejsze ekipy.
0
Co do Song'a i Sergio. Nie możemy zagrac dwójką defensywnych pomocników? Fajnie to mogło by działąc jakby Song przechodził ze stopera na dm'a i na odwrót, w zależności od potrzeb.
vv
alves,mashe,alba
song, sergio
xavi, iniesta
pedro, messi, villa
0
Najważniejsza dzisiaj będzie reakcja zespołu na ostatni mecz. Do tej pory nie ogarniam co aż tak bardzo wpłynęło na naszą grę - na pewno nie Real.
0
Messi nie zasłużył na taką notę? Przypominam, że jego bramka dała jeszcze wielką nadzieję na zgarnięcie pucharu. Wtedy przymyka się oko na przebieg jego gry przez całe spotkanie. Tego się wymaga od takich zawodników i pod tym aspektem nie zawiódł.
0
już wiadomo dlaczego nasi tak słabo zagrali? bo nie kminie tego do tej pory
0
Iniesta zasłużył bardziej niż Ronaldo. I to jest na pewno obiektywna opinia.
0
Bravo dla Affelay'a
0
VIlaaaa :D
0
2.62GB..... to jedyny minus fenomenu Messiego ; D
0
Po co nam Neymar.... wystarczy, że Pedro wróci ;)
0
Oczywiście chodzi mi o aktualny na chwilę obecną skład. Z Villi'ą w składzie myślałbym odwrotnie.
0
"Z nim w składzie byłby to bardziej kompletny zespół" nie można być bardziej lub mniej kompletnym...
jak ostatnio pisałem, że reprezentacji Hiszpani nie jest potrzebna typowa "9", ba nawet stwierdziłem, iż w ogóle bez napastnika są groźniejsi to banda dzieciaków mnie zminusowała, ale co ja tam mogę się znać - HIPOKRYCI :D
0
Busi najlepszy ; )
0
Alba+Iniesta+Pedro.
0
@Xavi6
Bo Real niszczą portugalczycy na czele z Mourinho...
0
Ja dalej nie mogę w to uwierzyc, ze wrócił ; )
0
@kondrado6
Twoim problemem jest nieumiejętne analizowanie zdarzeń zachodzących na boisku, albo musisz mięc małego ;x
0
@Geble
Dałbyś sobie już spokój z tym pajacem... toc to od razu widac, ze to niedzielny kibic na dodatek zza miedzy. Powyzsza tresc oddaje całkowita sytuacje, ktora jest obecna na ta chwile w reprezentacji Hiszpanii. Warto tez zaznaczyc, ze to kolejny artykul, ktory utwierdza mnie w przekonaniu, ze nasi redaktorzy sa najlepszymi w swojej branzy - BRAWO! Świetna robota Rozwad!
0
'Wy' i te 'wasze' profesjonalne wypociny odnoszące się do taktyki najlepszych strategów piłki nożnej ;D 'Bo moja racja jest najmojsza' (^_^).
0
@wpwelement
świeta prawda...
0
Silva mógłby zagrać za Xabi'iego Alosno. Martineza na środek obrony a Ramosa na prawą.
0
To prawda, że CR7 jest większym pozerem niż znakomitym piłkarzem, ale już przestańcie się z niego nabijać ;p
0
Ehh... ten CR7, ciekawe co Messi teraz o nim myśli : P
0
@Chivo312
Powiem Ci tylko tyle, że dobrego piłkarza poznaje się nie tylko po wyszkoleniu technicznym.