Thalantyr
Dołączył/a: listopad 2011
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za idioci. Czy to już nie można skrytykować boskiego Ronaldo? :O Rozumiem, że to jest irytujące jak wówczas porównuje się go do Messiego, co i tak jest nonsens'em... ale do jasnej cholery, piłkarzowi za tę cenę i próbę nadawania najlepszego piłkarza obecnych czasów, można powytykać błędy? Tym bardziej, że gra jak rasowy Rasiak w meczach o stawkę.hyy? Może to z waszej strony taki nowy 'rage' ?
0
@Pyrzo_Barca, dlaczego śmieszy Cię oczywista oczywistość? Gra jego wygląda wyśmienicie a po dzisiejszym meczu ma więcej zwolenników, bo więcej osób go zobaczyło. Czy to takie dziwne? Nie każdy ogląda wszystkie mecze. Mało wolnego czasu na to nie pozwala, i ogranicza się tylko do swojego klubu. Pozdrawiam, również rozśmieszony.
0
Hummels.
0
Ronaldo to pozer. :P
0
Z tym newsem to redaktorzy się aby nie pospieszyli : ) ?
0
Z dumą przyjąć porażkę, aby stać się lepszym...
0
uważasz, że coś ruszy w PZPN jak teraz Polacy wyjdą z grupy i być może coś jeszcze ugrają? buehheheuhehe ;)
0
Coś przeczuwam, że po EURO Torres pogrąży się jeszcze bardziej. Cholera gdzie ta jego pewność rasowego napadziora? Cień swojego cienia.
0
@DamianWST,
Dziękuję, nie staram się. Pobawiłeś się już w "minusikowanie" ? Niech zgadnę. Dopiero co zaczałeś się udzielać i już w pierwszym dniu ktoś po Tb jeździ? Przykre. Wiem. Mogłem sobie darować, ale nudzi mi się : )
0
tę cenę*
0
Nie mamy specjalnie czego żałować za tą cenę. Milan tylko po raz kolejny udowodnił, że ich zawodnicy są bezcenni : )
0
@DamianWST
To tylko uświadamia mnie abym definitywnie zakończył z Tb dyskusje. W ogóle z mojej strony to było totalnym nieporozumieniem, komentować takiego speca, który jest ograniczony we własnym świecie i nie potrafi przyjąć do świadomości, że nie każdy na garnuszku rodziców siedzi. Gratuluję poziomu inteligencji.
0
Chodzi głównie o to, że oczerniać On potrafi tylko piłkarzy Barcy.. ale nie, bo znalazło się grono specjalistów, którzy przyznają mu w 100% racji. Cedzę.
0
@DamianWST
Człowieku... za co mamy go nienawidzić ? Ogarnij trochę wartość niektórych słów. Nie mogę komentować jego analizy taktycznej? Dlaczego? Bo Ty mi zabronisz? Płacę za oglądanie go więc mogę udzielać się o nim ile mi się podoba. Większego hipoktyty niż Ty, prawdopodobnie nie spotkałem na tej stronie.
0
Bezsensowna klepanina? To pobiegaj troszeczkę za taką to się dowiesz po co piłkarzy Barcy ją stosują. Coraz bardziej wkurza mnie internet i możliwość udzielania się w nim obsmarkanej dzieciarni.
0
@Bover
Na stronie Real'u znajdują się kompletni idioci... daruję sobie oceniać tamtejszych użytkowników bo w porównaniu do moderatorów, którzy powinni trzymać jakiś poziom sami wrzucają takie news'y, że tylko pozostaje wołać o pomstę do nieba.
0
Wszyscy dobrze wiecie, że koleś ma nasrane w głowie.. a wy się jeszcze z niego nabijacie. Często trudno mu przyznać rację ale w tym wypadku jest coś na rzeczy. Reprezentacja Hiszpani to nie Barcelona. Piłkarze z innych klubów niż nasz, praktycznie w ogóle nie potrafią grać efektywnej i efektownej tiki-taki. Odnośnie składu - Iniesta zagrał fenomenalny mecz. Reszta średnio.
To, że nie było klasycznego napastnika od pierwszych minut martwi najmniej, ponieważ Cesc bdb potrafi odnaleźć się nawet i w tej roli (pod niego też można wrzucać piłki, lecz trener inaczej go ustawił - proste). Najbardziej martwi mnie obecność Arbeloa'i i Ramosa na środku obrony, który jest mniej pewny niż Pique w swojej najgorszej formie. Swoją drogą redaktorzy fcbarca.com mogli sobie odpuścić wrzucania kompleksów Pana Mourinho.
0
A jak nazywała się druga piosenka w tym meczu? Najlepiej jak podalibyście soundtrack.
0
Sergio na central. Alonso out za Fabregasa - w końcu gramy ofenzywe. Lliorente za Torresa.
0
Te zdjęcie to w ogóle było zrobione przed meczem ;P
0
@ChampionLW
dobrze, ale nie uważasz że to troszeczkę za mało aby porównywać go do Messi'ego? Ranoaldo jest o klasę słabszym zawodnikiem.
0
Nie wiem czym się tu zachwycać. Zarówno Messi jak i Ronaldo zagrali na swoim poziomie. Byłbym zafascynowany gdyby Messi zaliczył 4-5 brameczek a Ronaldo 2 - i to jedną z karnego. Oczko ;)
0
ma ktoś linia do downloadu całego meczu ?
0
Robi się naprawdę ciekawie jeśli chodzi o transfery. : )
Jedno jest wiadome. Potrzeba nam więcej skuteczności. Czy to w obronie czy w ataku. Jak ten problem rozwiążą? Myślę, że jednym transferem i ciężkim okresem przygotowawczym :)
0
Nie przejdzie. Jedynie głupiec nie docenia jego potencjału.
0
(^_^)
0
Też bym chciał ale nie za taką kasę.
0
BTW, nie rozumiem niektórych polaków którzy są kibicami piłki nożnej i podczas Euro wolą kibicować Hiszpani, niż Polsce. Piłka klubowa to zupełnie coś innego.
0
0
Abramowiczowi od tej kasy, poprzewracało się w głowie.