Thierry_Henry
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
On to zawsze wygląda jakby był zjarany :}
5
Czy to Twój interes czy on pali czy też nie ? Jesli bedzie grał na godnym poziomie to dla mnie może palić fajkę przed każdym meczem ;)
5
Jak sam mówił w którymś wywiadzie, że ludzie w Valencii bardzo go szanowali, a tu spotkał się z takim brakiem szacunku. Szczerze to wstyd mi za takich kibiców Barcelony
Oby ta krytyka, która na niego spadła zadziałała motywująco :)
Milego wieczoru wszystkim Cule życzę ;)
1
Neymara*
Cieszyc sie gra RAZEM Z NIMI * chyba tak byc powinno ;)
13
Zamilcz
0
Pięknie, jestem z Ciebie dumny !
0
Według moich obliczeń na 75% .
Takie komenty są żałosne, serio -,-
0
Widzę, ze Sylvinho myśli podobnie jak ja ;D
Szczerze w to wierzę, ze Barcelona w tym sezonie odzyska swój blask i jakość i co za tym idzie zdobędzie tą upragnioną od paru lat Ligę Mistrzów :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
3
jest napisane * ;D
1
Pierdolenie za przeproszeniem..
23
Dorośnij...
4
Racja, Pedro jest dobrym zawodnikiem, na poziomie Barxelony, aczkolwiek musi czuć to zaufanie.. niestety ostatnio spadała na niego ciągła krytyka :/ nikt chyba pod taką presją nie grałby dobrze
0
Jeeej, ja juz chcę, żeby ten sezon się zaczął !!
Czuje w moczu, ze Barcelona Luisa będzie wielka !
0
Hahahahahaha
0
Będzie grał z "20" :)
0
Ryżyyyy ;/
0
Jesteś niezrównoważony psychicznie, że się wzruszyłeś przy zwykłym liście pożegnalnym ? :D
1
I tak nie przejdziesz Mascherano :D (patrz zdj)
0
Ale pięknie :)
0
Mathieu nie ? Bo co ? Bo jest rudy ?
:D
1
Nieee , ja tez tak przeczytam ^^
0
O kurczę... rzeczywiście wysoki, sam chciałbym mieć 1,82 cm ^^
1
Osobiście uważam, że jest on bardzo dobrym materiałem na naszego PO ;)
Wiem, ze na MŚ grywa na PS, ale dokladnie przyglądając sie jego grze widać, jak cholernie mocno pracuje w defensywie :)
Ja jestem na tak :)
1
Czyli cienkie prowo ;p
Miłej nocy ;)
10
Zostaw tą Fifę i ogarnij rzeczywistość
1
Serio ? -.- Przecież ten chłopak w lidze brazylijskiej nie strzela goli, poza tym to jest napastnik, i takowy nie jest nam potrzebny.
I w dodatku same kontuzje... nie znam tak kontuzjogennego zawodnika jak on.
0
Jak grają ? Dobrze ? Obejrzyj chłopie ich dotychczasowe mecze w Ligue 1 i gwarantuję Ci, że zmienisz zdanie :) Myślę, że PSG może jedynie wyjśc z grupy, na nic więcej przy tej grze nie będzie ich stać . Nie zdziwiłbym sie nawet, gdyby z tej grupy nie wyszli.
Co do Silvy, to gdyby chciał, to przeniósłby się do Barcelony i spokojnie za tą pensję wyżywiłby kilkaset rodzin :) Ale jak kto woli :) Niech sie kisi w Paryżu :)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)
VeB :)
0
Ktoś tu zmienił ostatnie zdanie :D heheh :P
0
Madrista ? Serio ? -,- Chyba raczej Madritista.
Hohoho, w 2017r. to on będzie miał na karku 36 lat o ile się nie mylę :)
0
To pomyśl sobie teraz tak:
jest 90 minuta, Messi na boisku, jest z 8:0 i jakiś koleszka z levante sfrustrowany ta sytuacja wchodzi wślizgiem w nogi Messiego i doznaje on kontuzji ... I wtedy TY bys pisał komentarze tego typu :"Gerardo powinien go zdjąć z boiska jak już był ustalony wynik". Oszczędź sobie tych dennych komentarzy :) Pozdrawiam :)