9

On to zawsze wygląda jakby był zjarany :}

5

Czy to Twój interes czy on pali czy też nie ? Jesli bedzie grał na godnym poziomie to dla mnie może palić fajkę przed każdym meczem ;)

5

Jak sam mówił w którymś wywiadzie, że ludzie w Valencii bardzo go szanowali, a tu spotkał się z takim brakiem szacunku. Szczerze to wstyd mi za takich kibiców Barcelony

Oby ta krytyka, która na niego spadła zadziałała motywująco :)
Milego wieczoru wszystkim Cule życzę ;)

1

Neymara*
Cieszyc sie gra RAZEM Z NIMI * chyba tak byc powinno ;)

13

Zamilcz

0

Pięknie, jestem z Ciebie dumny !

0

Według moich obliczeń na 75% .

Takie komenty są żałosne, serio -,-

0

Widzę, ze Sylvinho myśli podobnie jak ja ;D

Szczerze w to wierzę, ze Barcelona w tym sezonie odzyska swój blask i jakość i co za tym idzie zdobędzie tą upragnioną od paru lat Ligę Mistrzów :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

3

jest napisane * ;D

1

Pierdolenie za przeproszeniem..

23

Dorośnij...

4

Racja, Pedro jest dobrym zawodnikiem, na poziomie Barxelony, aczkolwiek musi czuć to zaufanie.. niestety ostatnio spadała na niego ciągła krytyka :/ nikt chyba pod taką presją nie grałby dobrze

0

Jeeej, ja juz chcę, żeby ten sezon się zaczął !!

Czuje w moczu, ze Barcelona Luisa będzie wielka !

0

Hahahahahaha

0

Będzie grał z "20" :)

0

Ryżyyyy ;/

0

Jesteś niezrównoważony psychicznie, że się wzruszyłeś przy zwykłym liście pożegnalnym ? :D

1

I tak nie przejdziesz Mascherano :D (patrz zdj)

0

Ale pięknie :)

0

Mathieu nie ? Bo co ? Bo jest rudy ?

:D

1

Nieee , ja tez tak przeczytam ^^

0

O kurczę... rzeczywiście wysoki, sam chciałbym mieć 1,82 cm ^^

1

Osobiście uważam, że jest on bardzo dobrym materiałem na naszego PO ;)
Wiem, ze na MŚ grywa na PS, ale dokladnie przyglądając sie jego grze widać, jak cholernie mocno pracuje w defensywie :)

Ja jestem na tak :)

1

Czyli cienkie prowo ;p
Miłej nocy ;)

10

Zostaw tą Fifę i ogarnij rzeczywistość

1

Serio ? -.- Przecież ten chłopak w lidze brazylijskiej nie strzela goli, poza tym to jest napastnik, i takowy nie jest nam potrzebny.
I w dodatku same kontuzje... nie znam tak kontuzjogennego zawodnika jak on.

0

Jak grają ? Dobrze ? Obejrzyj chłopie ich dotychczasowe mecze w Ligue 1 i gwarantuję Ci, że zmienisz zdanie :) Myślę, że PSG może jedynie wyjśc z grupy, na nic więcej przy tej grze nie będzie ich stać . Nie zdziwiłbym sie nawet, gdyby z tej grupy nie wyszli.

Co do Silvy, to gdyby chciał, to przeniósłby się do Barcelony i spokojnie za tą pensję wyżywiłby kilkaset rodzin :) Ale jak kto woli :) Niech sie kisi w Paryżu :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

VeB :)

0

Ktoś tu zmienił ostatnie zdanie :D heheh :P

0

Madrista ? Serio ? -,- Chyba raczej Madritista.

Hohoho, w 2017r. to on będzie miał na karku 36 lat o ile się nie mylę :)

0

To pomyśl sobie teraz tak:
jest 90 minuta, Messi na boisku, jest z 8:0 i jakiś koleszka z levante sfrustrowany ta sytuacja wchodzi wślizgiem w nogi Messiego i doznaje on kontuzji ... I wtedy TY bys pisał komentarze tego typu :"Gerardo powinien go zdjąć z boiska jak już był ustalony wynik". Oszczędź sobie tych dennych komentarzy :) Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?