0

Już zamówione, teraz tylko dostawa i ja nałożę je z wielką dumną :))

0

Chyba klasyk, a nie klasyka ..

6

Zejdź na ziemię.

0

A ja akurat z radomia xD

5

Jak dla mnie na zdjęciu wygląda jakby był zjarany :3

0

Bonus RPK xD ahhahaha

0

"Zawsze robię moje własne analizy w domu. Następnego dnia po meczu rozpoczynam przygotowania do kolejnego"

Jestem w szoku. Widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie :)
Nie sądzę, żeby Messi siadał w domu i analizował swoje błędy z meczu ^^ Ale Messi to Messi :)

Podsumowując - ten transfer to po prostu strzał w 10!

0

Juz nie ma do czego ! :(
Jestem zalamany :/ 46 kilo czystego suszu + 300 krzaków ... czemu mnie w tym raju nie bylo ? :D haha

4

Za 3...2...1... jesteś pajacem.Zajmij się książkami lepiej, a roszady w składzie na mecz zostaw Luisowi...Dziękuję

0

„ochotę na powrót do gry” ?? Hoho, na miejscu Realu już bym się bał :D

0

Ta linijka z numerami od 7 do 12 robi piorunujące wrażenie ;o

0

I co to za różnica ? -,-

2

Widac, ze legionista xD. (L)

0

Hahaha, tez chcialem napisac ale to mam ^^

25

Ty jestes zdrowy?
Suarez ma kare, Neymar kontuzje, ter Stegen rowniez a Pique pauzuje za kartki.
Zrob nam przysługę i wyjdź

2

I dlaczego jeszcze nie jestes trenerem Barcelony ? :o
Byśmy wrócili na tron w LM !!!

3

Może z tego, że jest częścią najlepszej drużyny na świecie :)
Sam bym był ciągle szczęśliwy jesli bym mogl trenować z nimi :)

1

Bardzo sympatyczny człowiek. Widać, że jest mocno związany z Barceloną :)

0

Schalke ostatnio sie skompromitowało w meczu z 3 ligowcem bodajże ;)

A Ty już nie udawaj eksperta :D

1

Song bierze u nas za nic 4 mln,a taki genialny Di Maria 3 ;o Gdzie tu logika ?

Chętnie bym go zobaczył na Camp Nou, ale przecież Florentino to buc.. nie sprzeda go nam..

0

0

susz...

0

kule ? xD

0

Zakaria Bakkali za 2,5 mln ? :O
Na miejscu zarządu wykupywałbym go z PSV jak najszybciej !
To jest mega talent

5

Z dnia na dzień nowego jezyka sie nie nauczy, ale myślę, ze gracze tacy jak Song mu w tym pomogą ;)

Moim zdaniem takiego obrońcy nam brakowało - silny, nieustepliwy, nie zadna panienka.

0

A moze Marek Konrad ?

1

Jak nic Pazura.

4

Thomas już ma jakby przejarane oczka :D
Pozdro dla kumatych i milej nocy :P

2

Silny, lewonożny i co najważniejsze wysoki obrońca. Wenger z konieczności wystawiał go na lewej obronie, gdzie spisywał sie nienajgorzej :)
Cóż, nie ma co pisać, trzeba czekać co zaprezentuje w bordowo-granatowej koszulce ;)
Milego dnia wszystkim Cule ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?