Thierry_Henry
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już zamówione, teraz tylko dostawa i ja nałożę je z wielką dumną :))
0
Chyba klasyk, a nie klasyka ..
6
Zejdź na ziemię.
0
A ja akurat z radomia xD
5
Jak dla mnie na zdjęciu wygląda jakby był zjarany :3
0
Bonus RPK xD ahhahaha
0
"Zawsze robię moje własne analizy w domu. Następnego dnia po meczu rozpoczynam przygotowania do kolejnego"
Jestem w szoku. Widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie :)
Nie sądzę, żeby Messi siadał w domu i analizował swoje błędy z meczu ^^ Ale Messi to Messi :)
Podsumowując - ten transfer to po prostu strzał w 10!
0
Juz nie ma do czego ! :(
Jestem zalamany :/ 46 kilo czystego suszu + 300 krzaków ... czemu mnie w tym raju nie bylo ? :D haha
0
http://m.onet.pl/wiadomosci/kujawsko-pomorskie,yl8wj
;(((
4
Za 3...2...1... jesteś pajacem.Zajmij się książkami lepiej, a roszady w składzie na mecz zostaw Luisowi...Dziękuję
0
„ochotę na powrót do gry” ?? Hoho, na miejscu Realu już bym się bał :D
0
Ta linijka z numerami od 7 do 12 robi piorunujące wrażenie ;o
0
I co to za różnica ? -,-
2
Widac, ze legionista xD. (L)
0
Hahaha, tez chcialem napisac ale to mam ^^
25
Ty jestes zdrowy?
Suarez ma kare, Neymar kontuzje, ter Stegen rowniez a Pique pauzuje za kartki.
Zrob nam przysługę i wyjdź
2
I dlaczego jeszcze nie jestes trenerem Barcelony ? :o
Byśmy wrócili na tron w LM !!!
3
Może z tego, że jest częścią najlepszej drużyny na świecie :)
Sam bym był ciągle szczęśliwy jesli bym mogl trenować z nimi :)
1
Bardzo sympatyczny człowiek. Widać, że jest mocno związany z Barceloną :)
0
Schalke ostatnio sie skompromitowało w meczu z 3 ligowcem bodajże ;)
A Ty już nie udawaj eksperta :D
1
Song bierze u nas za nic 4 mln,a taki genialny Di Maria 3 ;o Gdzie tu logika ?
Chętnie bym go zobaczył na Camp Nou, ale przecież Florentino to buc.. nie sprzeda go nam..
0
0
susz...
0
kule ? xD
0
Zakaria Bakkali za 2,5 mln ? :O
Na miejscu zarządu wykupywałbym go z PSV jak najszybciej !
To jest mega talent
5
Z dnia na dzień nowego jezyka sie nie nauczy, ale myślę, ze gracze tacy jak Song mu w tym pomogą ;)
Moim zdaniem takiego obrońcy nam brakowało - silny, nieustepliwy, nie zadna panienka.
0
A moze Marek Konrad ?
1
Jak nic Pazura.
4
Thomas już ma jakby przejarane oczka :D
Pozdro dla kumatych i milej nocy :P
2
Silny, lewonożny i co najważniejsze wysoki obrońca. Wenger z konieczności wystawiał go na lewej obronie, gdzie spisywał sie nienajgorzej :)
Cóż, nie ma co pisać, trzeba czekać co zaprezentuje w bordowo-granatowej koszulce ;)
Milego dnia wszystkim Cule ;p