4

Jako student budownictwa ośmielę się poprawić - nie żelbetonowy tylko żelbetowy ;) to poprawne nazewnictwo występujące w każdym podręczniku ;p

48

Niby dlaczego ? Skończ juz z tym hejtem na Dembele kolego bo to juz nie jest ani fajne ani śmieszne :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Miliarda :))

5

A dlaczego niby mentalnie drugi Neymar ? Bo nie rozumiem tego porównania.
Dziennikarze na konferencjach reprezentacji zadają mu pytania o jego przyszłość klubowa wiec unika wypowiedzi i dobrze. Do rozpoczęcia Mistrzostw mamy jeszcze 2 dni, ja tam jestem niemal pewien, że będzie grał u nas. Poza tym klauzula spada do 100 melonów 1 lipca wiec jesli ogłosiłby to wcześniej to Atleti robiłoby pewnie problemy.
#Le Cabaret

26

A co w tej wypowiedzi było niemądrego ? Przecież kiedyś udowodnione było, że osoby, które za tym stały były związane z Realem/osobami rządzącymi tym klubem.
Ja się ciesze, że powiedział to na głos.

0

Zapomniałeś jeszcze o Aguero ;)

6

Dembele OUT ? Ty chyba chory jesteś kolego :D

0

Jak to o nic ? Walczą z Valencią o 3 miejsce :D

2

Wg Marki ter Stegen i Messi razem grają z 10 na plecach :D

1

Za to co wyprawiał na Pizjuan jak najbardziej się należy.
Tylko tak się zastanawiam po co to „Oficjalne”... Zaczynasz jak byś jakiś transfer ogłaszał.

4

Z tego co pamietam to Icardi powiedział, że do Realu nie przejdzie

3

Obejrzyj sobie kolego filmy dokumentalne o sytuacji politycznej i mediach w Korei i potem dziękuj Bogu, że żyjesz w kraju, w którym możesz wygadywać co tylko ci ślina na język przyniesie i włos ci z głowy nie spadnie :)

18

To przełącz na TVN, tam uzyskasz rzetelniejsze i o wiele ciekawsze merytorycznie informacje z kraju i świata..

No i gratuluje porównywania naszych mediów z tymi w Korei. Widać, że znasz się na rzeczy :)

9

A jakieś argumenty ?
Niech każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem. Mówię ci, tak będzie lepiej.

0

Komentarz usunięty

5

Czy ty porównujesz Goretzke, który ma prawie 190 cm do Cou ? XD
Bez kitu, jeśli jest zdrowy to jest kocur i mam nadzieje ze go ściągniemy do siebie bez względu na cenę.

7

I po co wstawiasz jego tweety sprzed paru dni ?
Mi jakos osobiście nie chce się wierzyć, że Liverpool, który nigdy nie szastał kasą nagle chce dać za van Dijka 70, ok. 80 za Lemara i juz kupili Oxa za 35 mln. Ja do jutra pozostaje optymistą ;)

2

Spójrzcie na rękę Cou.. tak jakby był on tam wklejony xd

0

A no chyba, że tak ;)

0

Jaki fake jak ten wywiad jest też na stronach Mundo i Sportu ?

0

Wiecie czy Didier Deschamps już wysłał powołania na najbliższe mecze ? Jak rozumiem naszego Usmana tym razem nie powołał ?

2

Liverpool have let Barcelona know that there's no point bidding £138m for Philippe Coutinho because they wouldn't even sell him for £150m.
@SkyKaveh

0

Kurczę źródło wydaje się dosyć wiarygodne, tylko skąd masz to info ? Bo na TT tego nie widzę ;)

4

0

Deco ?

0

Dlaczego niezrozumiała ??
Z tego co pamiętam to Guardiola, Tito i Enrique też nie mieli wielkiego doświadczenia na ławce trenerskiej jak obejmowali Barcelonę a wiemy co każdy osiągnął z tym klubem.. a nawet jeśli trenerem zostanie Unzue to tylko dlatego że sobie na to zasłużył.
Jest w klubie od lat, na pewno ma jakiś pomysł na ten zespół więc ja osobiście dałbym szansę i dopiero wtedy oceniał :)

1

Celta > Real
Alaves > Celta
Alaves > Real

16

Łeb se wymień

5

Uciekaj spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?