0

Ppowiem Ci, że za Ancelottiego tez mizernie grało PSG. Ile razy męczyło sie z o wile słabszym rywalem, często wygrywając po 1:0. Po prostu nie potrafią zgrać ze soba tej kupy gwiazd jakich nakupowali.

0

luis pewnie nie, może przyjdzie Luiz :)

0

Pewnie jest niesamowita atmosfera na CN :)

Miłego meczu życzę :)

0

To do tego pana wyżej .

Sorki, pomyłka :)

0

Pozostawmy to bez komentarza -,-

0

Zamilcz lamusie -,-

Boli dupa, bo tam nie będzie Ciebie ?

0

Naprawdę irytuja mnie tacy jak Ty. -,- Skoro nie wiesz, to się nie odzywaj. Jeśli mecz został przełożony na 30 lipca, to Barcelona zagra mocniejszym składem -,-

0

0

0

0

Ja na waszym miejscu bym się tym nie chwalił...

0

"Hiszpańska prasa donosi..." - to już robi się żałosne... Ja chciałbym tylko oficjalne wiadomości w takich sprawach, jak i dotyczących transferów.

To są zwykłe doniesienia, więc to nic pewnego.

Pozdrawiam,

0

A może Ty pokażesz coś więcej, oprócz żałosnego hejtowania.

Żal Ci dupe ściska, że Barcelona ma takiego obrońcę, który potrafi strzelać piękne bramki ( bo przypuszczam, że przywiało Cie tu z innych stron )

0

Ja bym koło Pique w obronie widział marcina Baszczyńskiego :)

Same plusy xD Doświadczony, grałby za półdarmo, niska cena transferu . Radzę Rosselowi taki ruch transferowy :)

Ewentualnie Jacek Bąk, ale to tylko jak nie wypali Baszczyński.

0

Mariusz Liberda , lub Mielcarz byli by już lepsi od Reiny :D

ter Stegena tylko !!

0

O masz, znowu.... Jak nie Thiago i jego hat-trick, to teraz Deulofeu ... nie oceniajcie tych zawodników po 2 dobrych meczach... Thiago wiadomo- musi dostawać wiecej minut i się rozwijać u boku Iniesty i Xaviego, ale Deulofeu ma jeszcze spora drogę do pierwszej 11 Barcelony. Widać u niego, że już gra mniej egoistycznie, ale to jeszcze za mało. Ale w takim tempie pięknie sie rozwinie. I znów - WIĘCEJ MINUT W LA LIGA !!

0

Ale nie oszukujmy się - jeśli Thiago dostawał te minuty od Tito, to dośc kiepsko je wykorzystywał. Oczywiście, zdarzały się przebłyski formy, sztuczki techniczne itp., ale to jeszcze za mało. On musi powoli wchodzic do składu, bo to nie jest średniak z PD, tylko najlepszy klub na świecie.

0

A kiedy tak Xavi grał fatalnie.... Po prostu po tych 3 golach w finale mało się nie zesracie i chcecie wywalić Xaviego ze skladu... może wgl go zwolnimy ?? -.-

Tez jestem zdania, że Thiago powinien dostawać więcej minut ( tak jak Deulofeu, który wczoraj pokazał fantastyczną klasę) , ale bez przesady....

0

Bez przesady . Strzelił bramkę mniej od Torresa i były one bardziej efektowniejsze + ładna asysta i lepiej od niego grał, lecz pamiętajmy z kim sie mierzyli... Nie jest to drużyna na miarę Villi, i żeby potwierdzic Twoja tezę musi zagrać bardzo dobrze z mocniejszą drużyną w półfinale .

Pozdrawiam.

0

Weź nara z tym drewnem xD Nawet karnego nie potrafi strzelić takiemu bramkarzowi -.-

Skończcie już z tym Torresem, bo to się robi żałosne.

0

Chyba to słońce Ci coś w głowie poprzestawiało :)

Ogarnij sie z takimi dennymi komentarzami, bo Torres nie jest nawet wart naszego zachodu. Gracz już wypalony.

0

Hmmm ??? Chcesz go w Barcelonie, bo strzelił 4 gole kompletnym amatorom ?
On już się nie nadaje.

Respect for Thaiti :)

0

To jest profesjonalny football i profesjonalna impreza. I choc też chciałem, żeby Thaiti coś strzeliło, to tu nie ma miejsca na sentymenty.

0

Okej, dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam.

0

Ja też jeszcze ich nie dostałem, choć ponad tydzień temu kasę zaksięgowali.
Już napisałem ticketa żeby mi to wyjaśnili, ale mi się wydaje, że jak będą wysyłać, to juz wszystkim od razu. W kazdym razie jak będę coś wiedział mogę powiadomić Cię na PW/. :)

0

Zamknij twarz, jeśli się nie znasz...
3/4 graczy meksyku nie znasz lamusie...

0

hahahaha ???

Ramos ? Buhahahahah xD No bez jaj, on ledwo się w Top 10 zmieści xdd

Co do Thiago Silvy, to nie bedzie on graczem Barcy. jestem tego pewien. jest to gracz Zaawansowany wiekowo i na dodatek wygórowane płace . Nie ma sensu. Tu potrzebny jest przede wszystkim MŁODY, perspektywiczny obrońca, który bedzie podporą obrony na długie lata, taką jak był Tarzi :)

0

A nie sędzia Artur Lipiński ? :)

0

Ale nawet przez te 15 minut będziesz podziwiał jego grę...

Moim zdaniem warto .

0

No chyba Cię pojebało ??

Puchar konfederacji kończy sie 30 czerwca, więc zobaczymy Hiszpanów, Neymara, Daniego i przede wszystkim Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?